صفحه 208 از 740 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308708 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام خسته نباشید
    من ۵ ماهه توی خدمتم و مقطع کارشناسی ارشد غیرانتفاعی قبول شدم.. ۹ ماه دیگه با کسریی که دارم خدمتم تموومه میخواستم ببینم اگه ایست خدمتی بگیرم در حین تحصیل میتونم پروژه رو انجام بدم نا از کسریش استفاده کنم؟؟
    به منم تعلق خواهد گرفت؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mbn70 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من ۵ ماهه توی خدمتم و مقطع کارشناسی ارشد غیرانتفاعی قبول شدم.. ۹ ماه دیگه با کسریی که دارم خدمتم تموومه میخواستم ببینم اگه ایست خدمتی بگیرم در حین تحصیل میتونم پروژه رو انجام بدم نا از کسریش استفاده کنم؟؟
    به منم تعلق خواهد گرفت؟

در حال حاضر بله می تونید مگه اینکه قوانین جدید بیاد
    پروژه ترجمه می تونید بگیرید ولی برای پروژه های دیگه با اتوجه به دانشگاتون رزومه خوبی باید داشته باشید. البته اگه تجربه هم داشته باشید توی یه زمینه کافیه.
    من جای شما بودم خدمتم رو تموم می کردم
    اگه تونستی از دانشگاه مرخصی بگیر
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چقدر طول می کشد تا کارهای کمیسون برای پروژه هایم انجام شود؟

سلام
    من پرسیدم از بنیاد گفتن سازمان مربوطه تایید کنه قبول میکنن و نیازی نیس دقیقا همون قدر زمان بگذره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط logically نمایش پست ها
    سلام.
    فارغ التحصیل ارشد برق مخابرات ام .
    یک پروژه ی کسری طراحی و ساخت برای وزارت دفاع انجام دادم که بهم 11 ماه و 20 روز کسری دادن ( دو هفته پیش دفاع کردم) ( خیلی هم زحمت داشت انجامش. از تیر پارسال تا همین هفته ی پیش روش کار کردم ( یک سال طول کشید که البته هشت ماهشو دانشگاه داشتم پایان نامه انجام میدادم و فقط از دور در ارتباط بودم و مدار طراحی میکردم و ... سه ماه هم حضوری می رفتم سه ساعت از کرج تا شرق تهران راه بود و رفت و برگشت میشد شش ساعت. طراحی مدار و PCB و برنامه نویسی و مونتاژ و تست هم همش پای خودم بود که واقعا خوده مسئولش می گفت 11 ماه که بهت دادم کمه براش ولی بیشتر از این نمی تونستن بدن)
    یک پروژه ی دیگر که پیاده سازی سخت افزاری هست و قول 100% برای 8 ماه بهم داده شده رو هم این هفته گرفتم از سپاه.

اول شهریور ، یعنی پس فردا هم میرم آموزشی که 01 ارتش افتادم تو تهران. پروژه ی 8 ماهه رو کارهاشو رو همزمان با پروژه اول انجام دادم و فقط تایپ گزارش پایان نامه اش مونده که تو زمان دو ماه آموزشی آماده اش می کنم.
    حالا سوال من از دوستان اینه که اگر اخرین روز آموزشی گزارش رو تحویل بدم و پروژه ی 8 ماهه رو نامه اش رو بدن برای بنیاد ایراد نمیگیرن ک چرا پروژه ای ک نامه اش از دو ماهه خورده بهش هشت ماه کسری دادن؟
    سوال بعدی : من اگر اخره اموزشی درخواست کمیسون بدم برای پروژه هام ک دو پروژه ام روی هم میشه 19 ماه و 20 روز کسری ، چقدر طول می کشه که کمیسون تشکیل بشه و کارامو انجام بدن؟ اگه طول بکشه خوب باید بعد تقسیم برم ارگانی ک می افتم و تا زمان کمیسیون اونجا خدمت کنم .
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام.یه سوال اگه کتابی که ترجمه کردیم و بخوان که چاپ کنن روی میزان کسری تاثیر داره به نظرتون؟

Junior Member

سلام.

دوستان پروژه کسر خدمت وزارت دفاع برای اپلای آمریکا و کانادا مشکل ایجاد میکنه؟؟؟؟

من میخوام نامه اتمام کار رو خودم دستی ببرم بنیاد. شهرستان هستم و باید بیام تهران. نامه رو که بردم بنیاد بعد اون مرحله دفاع هست دیگه؟ بعد اینکه نامه رسید دستشون کی تاریخ دفاع تعیین می کنن؟ الان مشغول خدمت هستم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام.یه سوال اگه کتابی که ترجمه کردیم و بخوان که چاپ کنن روی میزان کسری تاثیر داره به نظرتون؟
    فکر نمیکنم تاثیرگذار باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    من میخوام نامه اتمام کار رو خودم دستی ببرم بنیاد. شهرستان هستم و باید بیام تهران. نامه رو که بردم بنیاد بعد اون مرحله دفاع هست دیگه؟ بعد اینکه نامه رسید دستشون کی تاریخ دفاع تعیین می کنن؟ الان مشغول خدمت هستم
    نامه که رفت تو پرونده شما میتونید وقت دفاع بگیرید بسته به میزان کسری و مدت خدمت باقی مانده
    میتونید باهاشون صحبت کنید و ازشون بخواهید که زودتر بهتون وقت بدن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    نامه که رفت تو پرونده شما میتونید وقت دفاع بگیرید بسته به میزان کسری و مدت خدمت باقی مانده
    میتونید باهاشون صحبت کنید و ازشون بخواهید که زودتر بهتون وقت بدن
    یعنی من همون روز که نامه رو بردم بنیاد میتونم درخواست دفاع بدم و وقت بگیرم؟ (مشکل اسکان در تهران دارم به خاطر همون میپرسم) اگه این ماه وقت دفاع بدن و همه کسری پیشنهادی تصویب بشه در اون صورت ترخیص میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    یعنی من همون روز که نامه رو بردم بنیاد میتونم درخواست دفاع بدم و وقت بگیرم؟ (مشکل اسکان در تهران دارم به خاطر همون میپرسم) اگه این ماه وقت دفاع بدن و همه کسری پیشنهادی تصویب بشه در اون صورت ترخیص میشم.
    داداش اگه نامه و پایان کار و سی دیت طبق فرمت صحیح تو پروندت باشه تازه بهت تعیین وقت دفاع میدن. یعنی بهت میگن فلان روز بیا تا بهت بگیم کی دفاع باید کنی و بعد از اون روز دفاع هستش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)