صفحه 740 از 740 نخستنخست ... 240640690730731732733734735736737738739740
نمایش نتایج: از شماره 7,391 تا 7,399 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان من میخوام پروژه کسر از خدمت بگیرم نمیدونم از کجا باید اقدام کنم کسی هست که به طور کامل توضیح بده ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان، پروژه ی من پروژه ی کسری خدمت بوده و کارم به اتمام رسیده و نامه ی پایان کارمم اومده. بهم گفتن پاورپوینت فرمت جدیدی داره و گفتن از سایت داعا بگیرم ولی هر چی گشتم چیز دقیقی پیدا نکردم. کسی از دوستان داره فرمت پاورپوینت رو؟ ممنون میشم بهم کمک کنید در این زمینه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی کاربردی دانشگاه فردوسی مشهد

سلام دوستان

از کجا می توان شرایط نخبه شدن را پیدا کرد؟
    ضمن اینکه برای دانشجویان دکتری حتما یاید در سنوات مجاز اقدام به احراز شرایط نخبگی کرد یا خیر؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    من در زمان دانشجویی ارشد پروژه کسری از سپاه گرفتم و کامل انجام دادم و کسری آن در سایت ناجا ثبت شده است.
    ولی بعد از ثبت کسری انصراف از تحصیل دادم و رفتم خدمت و افتادم ارتش.
    وضعیت کسری من چطور می شود؟
    از نیروی انسانی پادگان استعلام گرفتم گفتند که کسری داخل سیستم ثبت شده و فقط یک نامه از جایی که پروژه رو انجام دادی باید بیاری.
    کسی این تجربه رو داشته که چکار کنم کسریم اوکی شه؟
    باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Electronics7 نمایش پست ها
    سلام
    من در زمان دانشجویی ارشد پروژه کسری از سپاه گرفتم و کامل انجام دادم و کسری آن در سایت ناجا ثبت شده است.
    ولی بعد از ثبت کسری انصراف از تحصیل دادم و رفتم خدمت و افتادم ارتش.
    وضعیت کسری من چطور می شود؟
    از نیروی انسانی پادگان استعلام گرفتم گفتند که کسری داخل سیستم ثبت شده و فقط یک نامه از جایی که پروژه رو انجام دادی باید بیاری.
    کسی این تجربه رو داشته که چکار کنم کسریم اوکی شه؟
    باتشکر

سلام دوست عزیز، من دقیقا تجربه مشابه شما رو تو مقطع دکتری داشتم، وقتی کسریت تو سایت epolice ثبت شد دیگه تمام، با خیال راحت هرجا افتادی مشکلی نیست، کسری بصورت خودکار اعمال میشه، هیچ نامه نگاری هم لازم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه اراک

سلام دوستان
    دنبال یک شرکت برای انجام پروژه جایگزین خدمت می گردم، یه شرکتی که اذیت نکنن و بشه سریع تمومش کرد. رشتم مهندسی شیمی هستش. از دوستان کسی هست که جایی مشغول باشه و راضی باشه؟ لطفا معرفی کنید اگر جایی مناسب میشناسید.

به نظرتون از شرکت هایی مثل فلات قاره میشه پروژه گرفت؟می ارزه وقت بذاریم براش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorooshkj نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من دقیقا تجربه مشابه شما رو تو مقطع دکتری داشتم، وقتی کسریت تو سایت epolice ثبت شد دیگه تمام، با خیال راحت هرجا افتادی مشکلی نیست، کسری بصورت خودکار اعمال میشه، هیچ نامه نگاری هم لازم نیست
    با سلام و عرض ادب. دکتر جان بنده هم مثل شمام تازه فارغ التحصیل شدم و پروژه گرفته بودم و کسر خدمت توی سایت epolice ثبت شده. می خواستم ببینم دیگه نامه ای از ما دوباره نمی خوان؟ چون سایت کسری هیچ نامه ای به ما نداد و خودشون مستقیما کسری رو ثبت کردند در سامانه epolice با عنوان کسر خدمت محققین و حالا من کسر خدمتم از سپاه بوده ایا حتما باید سپاه هم خدمت کنم؟. و اینکه این کسر خدمت در برگه اعزام میاد یعنی از مدت خدمت کم شده اتوماتیک؟ ببخشید سوالات زیاد شد. با تشکر

Junior Member

اصلا نگران نباش، سایت epolice سراسری هست و اصلا مهم نیست سرباز کجایی، و اصلا هم نیست به چه دلیل کسری گرفتی، مهم اینه که نظام وظیفه کسری شما رو پذیرفت و تمااام. ایشالا بسلامتی رفتی خدمت خوشون برات پایان رو محاسبه می کنن.
    البته من اطلاعاتم برای سال 98 هست ولی بعید میدونم فرقی کرده باشه. تو سایت بره تمامه
    اینم اضافه کنم، تمام کسری ها آخرش باید تو این سایت ثبت بشن، بسیج ایثارگری،...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorooshkj نمایش پست ها
    اصلا نگران نباش، سایت epolice سراسری هست و اصلا مهم نیست سرباز کجایی، و اصلا هم نیست به چه دلیل کسری گرفتی، مهم اینه که نظام وظیفه کسری شما رو پذیرفت و تمااام. ایشالا بسلامتی رفتی خدمت خوشون برات پایان رو محاسبه می کنن.
    البته من اطلاعاتم برای سال 98 هست ولی بعید میدونم فرقی کرده باشه. تو سایت بره تمامه
    اینم اضافه کنم، تمام کسری ها آخرش باید تو این سایت ثبت بشن، بسیج ایثارگری،...
    ممنونم از راهنمایی شما. نگران بودم که دوباره مدرکی بخوان یا اگر ارتش بیوفتم مشکلی ایجاد کنه که خداروشکر می فرمایید مشکلی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)