صفحه 643 از 740 نخستنخست ... 143543593633634635636637638639640641642643644645646647648649650651652653693 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,421 تا 6,430 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که واسه کسری خدمت مقاله انجام میدن بایدحتما اسمشون باشه تو مقاله؟؟
    اگه منظورتون مقاله مستخرج از پروژه کسریتون هست، بله باید اسمتون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط qweqqaz نمایش پست ها
    با سلام

یکی از دوستان من میگه قبل از اینکه سرباز ارگانی بشی میتونی از ارگان های مختلف پروژه بگیری. ولی بعد از سرباز شدن این امکان وجود نداره. خودش هم این کار رو انجام داده.
    این برای قبل از قانون سال پیش بود...از پارسال باید پروژه ها برای یک ارگان باشه و اون ارگان هم ارگان خدمتی شما هست.

سلام دوستان. ممنون میشم اگر یکی از دوستان راهنمایی بکنه من رو
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر هستم، کدوم سازمانها الان میتونن به من پروژه بدن؟
    یک لیستی رو من از اینترنت پیدا کردم ولی هیـــــــچ کدومشون جواب تلفن رو ندادن غیر از دوتا... دانشگاه امام حسین گفت که واسه رشته ی من پروژه نداره و پژوهشگاه نصر هم گفت یه ماه دیگه زنگ بزن
    به نظرتون اگر من شخصا برم مثلا پژوهشگاه صاایران (از شهرستان باید بیام) پروژه میدن به من؟
    ممنون

Junior Member

دوستان من پروژه ی کسر از خدمت تصویب شده در یکی از سازمانها دارم برای دریافت نامه شروع به کار مراجعه کردم به من گفتن ستاد کل گفته فعلا به کسی نامه شروع به کار ندید. کسی هست تو این چند وقت نامه شروع به کار گرفته باشه ؟ الان ما باید چیگار کنیم کلا ؟ لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    دوستان من پروژه ی کسر از خدمت تصویب شده در یکی از سازمانها دارم برای دریافت نامه شروع به کار مراجعه کردم به من گفتن ستاد کل گفته فعلا به کسی نامه شروع به کار ندید. کسی هست تو این چند وقت نامه شروع به کار گرفته باشه ؟ الان ما باید چیگار کنیم کلا ؟ لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه. ممنون.

پروژت از سپاه بوده ؟ 5 ماه هست پروژه ها تعلیق بود نامه شوع به کار نمیدادن ولی ارتش و وزارت دفاع کارشونو شروع کردن و سپاه هم تا چند روز آینده شروع میکنه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedOmnia نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگر یکی از دوستان راهنمایی بکنه من رو
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر هستم، کدوم سازمانها الان میتونن به من پروژه بدن؟
    یک لیستی رو من از اینترنت پیدا کردم ولی هیـــــــچ کدومشون جواب تلفن رو ندادن غیر از دوتا... دانشگاه امام حسین گفت که واسه رشته ی من پروژه نداره و پژوهشگاه نصر هم گفت یه ماه دیگه زنگ بزن
    به نظرتون اگر من شخصا برم مثلا پژوهشگاه صاایران (از شهرستان باید بیام) پروژه میدن به من؟
    ممنون
    حضوری بهتر از تلفنی ولی در هرحال سعی کنید به کلیه ارگان های لیست زنگ بزنید تا جواب بگیرید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    پروژت از سپاه بوده ؟ 5 ماه هست پروژه ها تعلیق بود نامه شوع به کار نمیدادن ولی ارتش و وزارت دفاع کارشونو شروع کردن و سپاه هم تا چند روز آینده شروع میکنه
    خوش خبر باشی
    ممنون از خبر خوبت
    به نظرت سپاه دقیقا تا چند وقت دیگه (تا قبل از پایان آذرماه) روند شروع به کار رو از سرگیری می کنه؟
    الان با این روند جدید طول فرآیند نامه آغاز به کار و دفاع کوتاهتر از قبل (بنیاد نخبگان) شده یا نه؟
    الان به نظرتون من که 8 ماه از خدمتم مونده و پروژه ام در یکی از ارگان های سپاه تصویب شده بود و الان هم حدودا آماده است (کدنویسی) ولی در مرحله نامه شروع به کار متوقف شده با توجه به فرآیند آغاز به کار و دفاعیه و مدت قانونی که باید بین این دو مرحله سپری بشه (با توجه به میزان کسری) شانس اینو دارم که از 4 ماه کسر خدمت استفاده کنم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط broosli نمایش پست ها
    خوش خبر باشی
    ممنون از خبر خوبت
    به نظرت سپاه دقیقا تا چند وقت دیگه (تا قبل از پایان آذرماه) روند شروع به کار رو از سرگیری می کنه؟
    الان با این روند جدید طول فرآیند نامه آغاز به کار و دفاع کوتاهتر از قبل (بنیاد نخبگان) شده یا نه؟
    الان به نظرتون من که 8 ماه از خدمتم مونده و پروژه ام در یکی از ارگان های سپاه تصویب شده بود و الان هم حدودا آماده است (کدنویسی) ولی در مرحله نامه شروع به کار متوقف شده با توجه به فرآیند آغاز به کار و دفاعیه و مدت قانونی که باید بین این دو مرحله سپری بشه (با توجه به میزان کسری) شانس اینو دارم که از 4 ماه کسر خدمت استفاده کنم یا نه؟
    سلام طبق فرمایش داور مراکز سپاه تا اخر ماه جاری شروع به کار پروژه ها رو خواهند زد مصوب شده ولی ابلاغیه مونده ممکنه یکم این ور اون ور شه
    شما دو سه ماه بعد نامه شروع به کار پروژت تحویل میدی و دفاع میکنی و سازمان مربوطه کسری شما رو به نظام وظیفه میزنه اصولا کارها سریع تر پیش میره

داداش الان آخر ماه جاریه دیگه. من الان دوتا پروژم تموم شده. اولی پانام کارش تو بنیاد بود دومی شروع بکارش تو بنیاد بود. پایان کارش دیگه خورد به این عوض شدن قوانین. الان دارم اضافه خدمتم میکنم. تکلیف چیه؟ میرسه تا چند روز دیگه؟ از کجا این خبر رسید به شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    سلام طبق فرمایش داور مراکز سپاه تا اخر ماه جاری شروع به کار پروژه ها رو خواهند زد مصوب شده ولی ابلاغیه مونده ممکنه یکم این ور اون ور شه
    شما دو سه ماه بعد نامه شروع به کار پروژت تحویل میدی و دفاع میکنی و سازمان مربوطه کسری شما رو به نظام وظیفه میزنه اصولا کارها سریع تر پیش میره
    ممنون داداش از جواب سریعت
    پس انشاالله اگه حدوداً آخر آذرماه روند شروع به کار آغاز بشه و حدوداً سه ماه هم بین شروع و پایان کار فاصله باشه میتونم روی 4 ماه کسری حساب باز کنم (الان 8 ماه از خدمتم مونده) فقط خداکنه تا پایان آذرماه روند کاری شروع بشه و دوباره طولش ندن
    بازم ممنونم از لطفت، خیلی امیدوار شدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)