صفحه 734 از 740 نخستنخست ... 234634684724725726727728729730731732733734735736737738739740 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,331 تا 7,340 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط adel0231 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم جدیدا تعداد پروژه های کسری به یکی و سقف کسری هم به 6 ماه کاهش پیدا کرده! درسته؟
    کسی اطلاعی داره؟
    خیر به هیچ وجه اینطور نیست از این شایعات دروغ همیشه هست الان چند سال هست میگن خدمت شده ۲۴ ماه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان محترم
    من 323 روز سابقه خدمت تو نزاجا رو دارم و ایست خدمت زدم و الان دانشجو مقطع ارشد هستم میخواستم بدونم برای گرفتن پروژه کسر خدمت باید چیکار کنم.
    اون جور که متوجه شدم دو روش برای گرفتن پروژه هست یکی اینکه بریم بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و از اونجا معرفی کنند به سازمانی که پروژه میده و دومین روش برعکس روش اول هست.
    از دوستان اگر اطلاعاتی دارن ممنون میشم تا راهنمایی کنند.

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط aara22 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم
    من 323 روز سابقه خدمت تو نزاجا رو دارم و ایست خدمت زدم و الان دانشجو مقطع ارشد هستم میخواستم بدونم برای گرفتن پروژه کسر خدمت باید چیکار کنم.
    اون جور که متوجه شدم دو روش برای گرفتن پروژه هست یکی اینکه بریم بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و از اونجا معرفی کنند به سازمانی که پروژه میده و دومین روش برعکس روش اول هست.
    از دوستان اگر اطلاعاتی دارن ممنون میشم تا راهنمایی کنند.
    بله . همین طور هست که البته روش دوم سریع تر هست. به مراکزی که پروژه میدن رجوع کنید و رزومه بدید تا باهاتون تماس بگیرن برا مصاحبه و هماهنگی
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش/ بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriamir نمایش پست ها
    سلام
    بنده در دانشگاه دفاع ملی کسری داشتم
    حالا اموزشی ۰۱ تهران میفتم؟
    کلا کدوم ارگان اموزشی از همه بهتره؟
    و اینکه به اون دوستانی که شایعه ۴ ماه رو راه انداختن بگم که حداقل در ارتش و ستاد کل نیرو های مسلح همچین چیزی نیست و اگر قبل اعزام شروع بکار بگیرید حتی در حین خدمت هم می تونید پروژرو ادامه بدید
    طبق قانون جدید برای گرفتن پروژه حداقل باید 6 ماه به اعزامتون مونده باشه.
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش/ بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

Junior Member

دوستان برای گرفتن پروژه میخوام برم به این آدرسی که به اسم مرکز تحقیقات نزاجا هست. از شهرستان میخوام بیام تهران، آدرس و اسامی سازمان هایی که تو ارتش پروژه میدن رو ندارم، لطف میکنید چند تا از سازمان های ارتش که پروژه میدن رو معرفی کنید بهمراه آدرس هم که باشه عالی میشه. ممنون

Junior Member

دوست عزیز شما نمیتونی از روش اول استفاده کنی یا بهتره بگم عقلانی نیست از روش اول استفاده کنی چون بنیاد ملی نخبگان کسری خدمت نداره فقط طرح جایگزین خدمت داره ک 14 ماه طول میکشه شما با این سابقه خدمت ب صلاح نیست از این روش استفاده کنی
    در مورد آدرس سازمان پروژه چون نمیدونم طبق قوانین انجمن مجاز هستیم با نه برات پ.خ میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminking2005 نمایش پست ها
    طبق قانون جدید برای گرفتن پروژه حداقل باید 6 ماه به اعزامتون مونده باشه.
    خیر همچین قانونی وجود نداره

Junior Member

سلام دوستان، من یک سالی خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و معافیت تحصیلی گرفتم و در حین تحصیل پروژه کسری ۹ ماهه برداشتم که به تازگی پروژه را تحویل دادم و توی فرجه یک ساله فارق‌التحصیلی هستم ... می‌خواستم بدونم مرحله بعدی چی هست و اگر دفترچه خدمت پست کنم، باید حتما دوباره برم آموزشی؟ حتی اگر ۹ ماه کامل پروژه تایید بشه؟ و این که پروژه‌های وزارت دفاع چقدر زمان می‌بره تا تایید و اعمال بشه؟ در ضمن خدمتم در مناطق نیمه عملیاتی بوده که ظاهرا به ازای هر ۳۰ روز ۲ روز کسری داره ... آیا به صورت خودکار این کسری برام اعمال می‌شه یا این که نیاز به مراحل اداری و پیگیری داره؟ خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Boaback نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سالی خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و معافیت تحصیلی گرفتم و در حین تحصیل پروژه کسری ۹ ماهه برداشتم که به تازگی پروژه را تحویل دادم و توی فرجه یک ساله فارق‌التحصیلی هستم ... می‌خواستم بدونم مرحله بعدی چی هست و اگر دفترچه خدمت پست کنم، باید حتما دوباره برم آموزشی؟ حتی اگر ۹ ماه کامل پروژه تایید بشه؟ و این که پروژه‌های وزارت دفاع چقدر زمان می‌بره تا تایید و اعمال بشه؟ در ضمن خدمتم در مناطق نیمه عملیاتی بوده که ظاهرا به ازای هر ۳۰ روز ۲ روز کسری داره ... آیا به صورت خودکار این کسری برام اعمال می‌شه یا این که نیاز به مراحل اداری و پیگیری داره؟ خیلی ممنون
    دوستان امروز رفتم میدان سپاه و پرسیدم:
    کسری مناطق نیمه عملیاتی به ازای هر ماه ۱٫۵ روز هست که محاسبه می‌شه.
    دستگاه‌های هوشمندی هم اونجا وجود داره که کد ملی‌ را بزنید وضعیت خدمت را نشون می‌ده که برای من تعداد روزهایی که خدمت کرده‌بودم نشون می‌داد.
    همچنین ظاهرا قانون به این صورت هست که اگر ۴ سال از خدمت قبلی بگذره باید دوباره رفت آموزشی.
    پلیس+ ۱۰ هم گفت از جایی که پروژه کسری برداشتید بپرسید که تاریخ اعزام چه زمانی باشه چون وقتی ثبت بشه دیگه قابل تغییر نیست.

Junior Member

سلام بچه ها
    میشه لطفا یه کمک به من بکنید
    ایا پروزه ترجمه کتاب برای کسری خدمت هنوز پا برجاست
    و اگر این طوره میشه اسم 4-5 تا نهاد که پروزه ترجمه کتاب دارن رو بگید من برم پیگیر بشم.
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)