صفحه 628 از 740 نخستنخست ... 128528578618619620621622623624625626627628629630631632633634635636637638678728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,271 تا 6,280 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن �

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    اگه خدمت قبلی داشتی تو ارتش باید از ارتش پروژه برمیداشتی وقتی میگی نرفتم خدمت قبلی نداری که انگار دفترچه هم نفرستادی تو ایین نامه اینجوری نوشته بود
    کسانی که خدمت قبلی داشتند باید از همان ارگان پروژه بگیرن ولی تو نرفتی امکان نداره بیفتی ارتش میفتی سپاه .....
    دوست عزیز شما درون سازمانی دفاع کردین ؟ شنیدم پروژه های زیر 9 ماه نمیفرستن دیگه بنیاد برا کسری نهایی درسته ؟ یعنی بعد دفاع درون سازمانی مکاتبه با نظام وظیفه صورت میگیره
    نه هنوز درون سازمانی دفاع نکردم. انگار این قانون برای بعداز ملغی شدن ب ن ن م هست (بعد از مهر انگار) و تا اون زمان همه پروژه ها در ب ن ن م باید ثبت بشه (پروژه من پروژه اوله نیازی به دفاع در ب ن ن م نداره هنوز)
    اون قانونی که میگید دفترچه فرستادن، جایی افتادن، و نرفتن، خدمت محسوب نمیشه، میشه آدرس بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zezezeze1991 نمایش پست ها
    نه هنوز درون سازمانی دفاع نکردم. انگار این قانون برای بعداز ملغی شدن ب ن ن م هست (بعد از مهر انگار) و تا اون زمان همه پروژه ها در ب ن ن م باید ثبت بشه (پروژه من پروژه اوله نیازی به دفاع در ب ن ن م نداره هنوز)
    اون قانونی که میگید دفترچه فرستادن، جایی افتادن، و نرفتن، خدمت محسوب نمیشه، میشه آدرس بدهید.
    برید اینجا پست 597 یه صفحه هست نوشته

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با سلام صحت داره از شهریور کسری های زیر 9 ماه دفاع نداره تو بنیاد ؟ منظور دو پروژه زیر 9 ماه یا یک پروژه زیر 9 ماه دفاع نداره ؟

برید اینجا پست 597 یه صفحه هست نوشته
    خیلی ممنون ولی امکان داره دقیق تر آدرس بدهید من دقیقا متوجه نشدم کجا؟ صفحه و پست را لطفا مشخص کنید با تشکر

Junior Member

سلام، بچه ها میشه توضیح بدید این قانون جدید و اصلاح ایین نامه چیه؟؟؟ خوندم که گفته بودید تا اطلاع ثانوی بناید پروپوزال تصویب نمیکنه، والا دوست من یه پروژه برداشته بهش گفتن سه هفته پیش پروپوزالت تصویب شده!!!!! الان یعنی دروغ گفتن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jeneral_dj نمایش پست ها
    سلام، بچه ها میشه توضیح بدید این قانون جدید و اصلاح ایین نامه چیه؟؟؟ خوندم که گفته بودید تا اطلاع ثانوی بناید پروپوزال تصویب نمیکنه، والا دوست من یه پروژه برداشته بهش گفتن سه هفته پیش پروپوزالت تصویب شده!!!!! الان یعنی دروغ گفتن؟؟
    سلام ...مرکز نخبگان بنیاد انتقال یافته به دانشگاه دفاع ملی قراره ایین نامه جدید تصویب بشه من از دانشگاه امام حسین پرسیدم گفتند قول آخر مهر به ما دادند برا ایین نامه جدید و تا اون موقع باید صبر کنید ....دوستتون از کجا پروژه گرفته ؟ نامه شروع به کارش اومده از بنیاد؟ یا تو سازمان تصویب شده ؟

Junior Member

سلام ...مرکز نخبگان بنیاد انتقال یافته به دانشگاه دفاع ملی قراره ایین نامه جدید تصویب بشه من از دانشگاه امام حسین پرسیدم گفتند قول آخر مهر به ما دادند برا ایین نامه جدید و تا اون موقع باید صبر کنید ....دوستتون از کجا پروژه گرفته ؟ نامه شروع به کارش اومده از بنیاد؟ یا تو سازمان تصویب شده ؟
    سلام ، پروژش از ارتشه، گفتن پروپوزالتون رو فرستادیم بنیاد ، و تصویبم شده!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    تا حالا همچین موردی نه دیدم نه شنیدم.
    شاید یه مرکزی سخت گیر باشه ولی شرط مقاله و مدرک زبان عجیبه!
    رشته شما چیست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    رشته شما چیه ؟ من فکر نکنم برای پروژه های کسر خدمت به رزومه آنچنانی نیاز داشته باشند. پروژه های نخبگی و جایگزین خدمت هستند که شرایط خاص خودشون رو دارند.
    رشته سنجش از دور. متاسفانه پروژه گرفتن برای رشته ما و رشته های دیگری که به ما نزدیک هستند برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بشدت مشکل شده بشدت. بعضی سازمان های متولی رشته ما فقط میپرسند رشته و و مدرک اگر بگی ارشد ؛ خوب نداریم خوش اومدی برو به سلامت( از همون جلو دربر میگردونن)، بعضی دیگر هم یه رزومه در حد بنیاد ملی نخبگان میخوان!!! به علاوه یک پروپوزال کامل و آماده!!!!!! حتی یکی از دوستان ارشد زمین شناسی بود از یکی از سازمان های متولی رشته اش پروژه گرفته بود بهش گفته بودن تا 8 ماه کسری میتونی بابت این پروژه بگیری اما در کمال ناباوری چندماه قبل پروژه اش رو لغو کردند. نمیدونم برای بنیاد ملی نخبگان چطور باید اقدام کنم و حد نصاب مورد نظر رو بیارم (چون شنیدم مدتی هست که برای تسهیلات نظام وظیفه بنیاد ملی نخبگان هم داره سخت گیری هایی میشه). واقعا موندم چه میشه کرد!!؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

با سلام و خسته نباشید
    من مدارک ام رو در بنیاد ملی نخبگان- سامانه ثریا بارگذاری کردم و تقریبا همه چی خوب پیش رفت جلو الان در مرحله "راستی آزمایی" هستم و ازم خواستن که مدارک رو با بنیاد نخبگان ببرم. سوالم این هستش که هر کی وارد مرحله راستی آزمایی بشه حتما کف امتیاز رو آورده و شرایط نخبگان نظام وظیفه تخصصی شاملش شده و یا اینکه بودند افرادی که وارد مرحله راستی آزمایی شدند ولی کف امتیاز شاملشون نشد.
    خوشحال میشم جواب بدید چرا که استرس دارد در این مورد
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط rezanahid : August 20th, 2017 در ساعت 08:56 PM دلیل: تغییرات جزئی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

/با سلام و خسته نباشید
    من مدارکم رو در بنیاد ملی نخبگان-سامانه ثریا بارگذاری کردم و تقریبا همه چی خوب پیش رفت جلو الان در مرحله "راستی آزمایی" هستم و ازم خواستن که مدارک رو با بنیاد نخبگان ببرم. سوالم این هستش که هر کی وارد مرحله راستی آزمایی بشه حتما کف امتیاز رو آورده و شرایط نخبگان نظام وظیفه تخصصی شاملش شده و یا اینکه بودند افرادی که وارد مرحله راستی آزمایی شدند ولی کف امتیاز شاملشون نشد؟؟؟؟؟؟
    خوشحال میشم جواب بدید چرا که استرس دارم در این مورد

رزومه: معدل 17/40 کارشناسی از دانشگاه تبریز. 16/90 از دانشگاه علوم پزشکی ایران. رتبه کشوری 2 در مقطع ارشد. دو طرح پژوهشی که دو نفر بودیم و در هر دوتاش مجری دوم بودم. یک کتاب که دو نفر بودیم و نفر دوم بودم. عضویت در چندین انجمن علمی - تخصصی
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط rezanahid : August 21st, 2017 در ساعت 02:22 AM دلیل: تغییرات

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)