صفحه 35 از 740 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    دوستان ب ن ن م چه مدارکی رو میخواد برای تشکیل پرونده؟ گواهی اشتغال به خدمت میخواد؟
    ۱ قطعه عکس ، شناسنامه - کارت ملی - کارت دانشجویی - کپی هاشون - گواهی اشتغال به تحصیل

دوستان اینجا کسی هوافضایی هست که ، پروژه با کسری خدمت بالای ۱۲-۱۳ ماه گرفته باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    ۱ قطعه عکس ، شناسنامه - کارت ملی - کارت دانشجویی - کپی هاشون - گواهی اشتغال به تحصیل
    من در حین خدمت هستم/ نخبگان نیروهای مسلح برای سربازان جه مدارکی رو میخواد تا تشکیل پرونده بده براشون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

با سلام،

دوستان من برای دومین بار هستش که میرم بنیاد و وقتی شماره پرونده ام رو بهشون میگم، میگن که پرونده ات سرجاش نیست. احتمالا نامه اومده واست می خوایم بذاریم توش که الان سرجاش نیست. می خواستم ببینم امکان این وجود داره که پرونده گم شده باشه؟ خودشون کاملا گم شدن رو به شوخی میگیرن! می خوام ببینم واقعا بعیده که گم شده باشه یا اونا زیادی خونسرد هستن؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان من برای دومین بار هستش که میرم بنیاد و وقتی شماره پرونده ام رو بهشون میگم، میگن که پرونده ات سرجاش نیست. احتمالا نامه اومده واست می خوایم بذاریم توش که الان سرجاش نیست. می خواستم ببینم امکان این وجود داره که پرونده گم شده باشه؟ خودشون کاملا گم شدن رو به شوخی میگیرن! می خوام ببینم واقعا بعیده که گم شده باشه یا اونا زیادی خونسرد هستن؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

افرادی که اونجا کار میکنن اکثرشون سرباز هستند. به همین دلیل زیاد به کارها اهمیت نمیدن و من خودم که چند بار رفته بودم ، اصلا رفتار مناسبی نداشتند با ارباب رجوع. (البته پرسنل اصلی مثل سرهنگها و . . . که با لباس شخصی هستند ، رفتارشون خیلی خوبه ، ولی سربازها نه متاسفانه)
    به همین دلیل هیچ بعید نیست که پرونده گم بشه یا جابجا بشه. شما برید اونجا پیش پرسنل لباس شخصی و بگین که پرونده تان گم شده ، اونجا پرونده های کناری را هم بگردن ؛ احتمالا همینجوری insert کردن بین پرونده ها و ترتیب شماره هاش جابجا شده.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام دوستان.حداکثر مدتی که میشه کسری گرفت چند ماهه؟ شنیدم طبق قانون جدید یکسال سربازی رو باید حتما رفت...من چطوری میتونم یکسال کسری بگیرم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    با سلام،

ممنون
    شماره نامتو به دبیرخونه بده اگر گفتن اومده برو پیش یه شرهنگ که اتاقش قبلا روبه روی درب ورودی بود
    نامه ها اول میره پیش اون بعد از چند روز می ذارن داخل پرونده
    یه سری من خودم رفتم از بین نامه ها، نامه خودم را پیدا کردم و بردم گذاشتم تو پرونده که کارم زودتر راه بی افته
    معمولا می ذارن نامه ها جمع میشه 40-50 تا شد یه دفعه می ذارن داخل پرونده
    و اونم کار دو ساعت بیشتر نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط bahiman نمایش پست ها
    سلام دوستان.حداکثر مدتی که میشه کسری گرفت چند ماهه؟ شنیدم طبق قانون جدید یکسال سربازی رو باید حتما رفت...من چطوری میتونم یکسال کسری بگیرم؟؟؟
    این موضوع تکذیب شد دوست عزیز ، بیشتر از یکسال تا کل سربازی رو هم میشه کسری گرفت .

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    من در حین خدمت هستم/ نخبگان نیروهای مسلح برای سربازان جه مدارکی رو میخواد تا تشکیل پرونده بده براشون
    دقیقا نمیدونم ، آخرین مدرک تحصیلی ( ارشد یا دکتری ) رو باید ببری ، گواهی اشتغال به خدمت رو نمیدونم . بیشتر از ۸ ماه از سربازیت باید مونده باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    بچه ها ارزیابی ثانویه حداکثر چقدر طول می کشه؟ برای من 50 روزه که رفته برای ارزیابی هنوز خبری نشده؟ راهی برای سریعتر شدنش نیست؟
    اینجا کسی پروژه بالای 9 ماه انجام نداده که ارزیابی ثانویه شده باشه؟ حداکثر چقدر طول می کشه؟ برای من دو ماهه که رفته خبری نشده هنوز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)