صفحه 131 از 740 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

یه سوال برای رشته هایی مثل مدیریت هم میشه پروژه کسری خدمت گرفت؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iwta نمایش پست ها
    یه سوال برای رشته هایی مثل مدیریت هم میشه پروژه کسری خدمت گرفت؟!
    سلام بلی برای مدیریت هم پروژه میدن...مثلا بانک انصار...تا چند روز پیش اتفاقا کلی موضوع بود برای گرایش مدیریت..حسابداری... الان نگاه کردم مثل اینکه برداشتن ..آخه متقاضی هم زیاد شد... http://research.ansarbank.com/PriorityList.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    سلام
    کسی خبر داره در قانون امسال حداکثر میزانی که میشه از پروژه دفاع نکرد چقدره؟؟ همون 6 ماهه یا شده 9 ماه؟
    لطفا راهنماییم کنید چون خیلی برام حیاتیه!
    سلام تا جایی که من میدونم از اولشم سقفی نداشت حالا شاید سازمانه مربوطه سقفی بذار مثلا بانک انصار اعلام کرده....زمان انجام این نوع طرح، پس از تصویب پروپوزال، حداقل 4 ماه و حداکثر 7 ماه می‌باشد. ......http://research.ansarbank.com/Home.aspx

بعضی ها حتی تا یه سال هم طول کشیده انجام بدن...

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    کسی خبر داره در قانون امسال حداکثر میزانی که میشه از پروژه دفاع نکرد چقدره؟؟ همون 6 ماهه یا شده 9 ماه؟
    لطفا راهنماییم کنید چون خیلی برام حیاتیه!
    سلام دوستمون درست میگه سقفی وجود نداره مگه اینکه سازمان اعلام کنه.
    مواظب باشید زمان شروع و پایان پروژه ها تداخلی نداشته باشه.

ApplyAbroad Veteran

بچه ها ، یکی از دوستانم از من سوالی کرد ولی من قوانین الان رو نمی دونم

ایشون پروژه اولشو تموم کرد و فایلهاشو فرستاد برای موسسه ای که ازونجا پروژه برداشته بود. حضورا هم مراجعه نکرد. بهش ایمیل دادن که نامه های اداری شو زدن و خودشون میفرستن بره!

الان سوال ایشون اینه که ازونجا که قصد داره پروژه دومشو برداره، مشکلی ازین بابت نداره؟ یعنی به عبارت دیگه، تا خودِ فرد انجام دهنده پروژه درخواست دفاع نده، براش پایان کار نمی زنن دیگه؟ یعنی بازهم میتونه پروژه دوم رو برداره؟

می شه لطفا یکی یک راهنمایی جامع بکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    بچه ها ، یکی از دوستانم از من سوالی کرد ولی من قوانین الان رو نمی دونم

ایشون پروژه اولشو تموم کرد و فایلهاشو فرستاد برای موسسه ای که ازونجا پروژه برداشته بود. حضورا هم مراجعه نکرد. بهش ایمیل دادن که نامه های اداری شو زدن و خودشون میفرستن بره!

الان سوال ایشون اینه که ازونجا که قصد داره پروژه دومشو برداره، مشکلی ازین بابت نداره؟ یعنی به عبارت دیگه، تا خودِ فرد انجام دهنده پروژه درخواست دفاع نده، براش پایان کار نمی زنن دیگه؟ یعنی بازهم میتونه پروژه دوم رو برداره؟

می شه لطفا یکی یک راهنمایی جامع بکنه؟
    من خودم پروژه دوم نداشتم اما تا جایی که میدونم تاریخ شروع و اتمام دو پروژه نباید تداخلی داشته باشه
    شما وقتی میتونی دفاع کنی که پایان کار رد شده باشه اگر پروژه دوم میخوای برداری وقتی باید بری وقت دفاع بگیری
    که پایان کار هر دو پروژه رفته باشه بنیاد نمیشه یکی دفاع کرد بعد بری دومی دفاع کنی همزمان باید هردو باهم دفاع کنی
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toopak نمایش پست ها
    سلام تا جایی که من میدونم از اولشم سقفی نداشت حالا شاید سازمانه مربوطه سقفی بذار مثلا بانک انصار اعلام کرده....زمان انجام این نوع طرح، پس از تصویب پروپوزال، حداقل 4 ماه و حداکثر 7 ماه می‌باشد. ......http://research.ansarbank.com/Home.aspx

بعضی ها حتی تا یه سال هم طول کشیده انجام بدن...
    فکر کنم منظورم رو بد متوجه شدین..
    اونجایی که من رفتم پروژه بگیرم، گفتن اگر مدت کسری پیشنهادی برای پروژه بیش از 6 ماه باشه، باید بری طی جلسه ای ازش دفاع کنی. یعنی اگر کمتر از 6 ماه باشه خودشون بدون هیچ دفاعی ردش میکنن بره.
    1- همچین چیزی درسته یا من بد متوجه شدم؟
    2- حالا من شنیدم که این 6 ماه شده 9 ماه. یعنی اگر مدت کسری پیشنهادی برای پروژه بیش از 9 ماه بود باید رفت و دفاع کرد ازش والا همون مقدار مثلا 8 ماه رو خودشون میدن. شما هم چنین چیزی شنیدید؟

Junior Member

اونجایی که من رفتم پروژه بگیرم، گفتن اگر مدت کسری پیشنهادی برای پروژه بیش از 6 ماه باشه، باید بری طی جلسه ای ازش دفاع کنی. یعنی اگر کمتر از 6 ماه باشه خودشون بدون هیچ دفاعی ردش میکنن بره.
    2- حالا من شنیدم که این 6 ماه شده 9 ماه. یعنی اگر مدت کسری پیشنهادی برای پروژه بیش از 9 ماه بود باید رفت و دفاع کرد ازش والا همون مقدار مثلا 8 ماه رو خودشون میدن. شما هم چنین چیزی شنیدید؟
    سلام. اگه پیشنهاد کسری مثلا 5 ماه و بیست روز باشه بازم باید بنیاد دفاع کنی ولی زیاد گیر نمیدن و کسری رو زود اعمال میکنن.

ولی بیشتر از 6 ماه پیشنهاد کسری، علاوه بر اون جلسه یه کمیسیون تخصصی دیگه هم باید برگزار بشه که معمولا حداقل دو ماه روندش طول میکشه و تو اون جلسه امکان داذه به کار شما گیر بدن و بگن برید فلان قسمتاشو اصلاح کنید دوباره بیارید......

Junior Member

در مورد سوال دوم اطلاعی ندارم و فکر نکنم تغییری کرده باشه ولی هفته ی دیگه بنیاد کار دارم اینم میپرسم و لی خیلی بعیده

Junior Member

سلام. من دو سال پیش یه نامه اداری دیدم که از طرف بنیاد نخبگان نروهای مسلح به معاونت پژوهشی همه دانشگاهها ابلاغ شده بود مبنی بر اینکه پروژه بع دانشجوها بدن و پروپوزالو ...بدین دانشجو بیاره بنیاد
    الان قانون عوض شده که لیست سازمانهای مورد تایید گذاشتن یا این لیست علاوه بر دانشگاههاست؟؟ یه سوال دیگه: تو اون لیست نوشته تامین اجتماعی. یعنی این فقط تامین اجتماعی تهرانه یا شهر دیگه هه در جریان پروژه و اینا هس؟؟ یا مثلا ارتش و سپاه شهر دیگه یه واحد تحقیقاتی و ... ندارن که پروژه بدن؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)