صفحه 651 از 740 نخستنخست ... 151551601641642643644645646647648649650651652653654655656657658659660661701 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,501 تا 6,510 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    اق برا من درست شد. افتادم جوادنیا. اول دی 96
    فقط الان باز تو قسمت امریه و جذب موردی ثبت نشده است؟ با توجه به اینکه من از یکی از ارگان های وزارت دفاع پروژه دارم
    منم هفته پیش فرمو دادم چرا برا من درست نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_oxford نمایش پست ها
    منم هفته پیش فرمو دادم چرا برا من درست نشده؟
    برا شما هم درست میشه انشالله
    صبر داشته باشید

Junior Member

سلام دوستان، اعزام بنده 01/10 هستش و با اينکه با يکي از نهاد‏هاي زيرمجموعه وزارت دفاع پروژه دارم، محل اعزامم افتاده پادگان شهيد بيگلري مشکين شهر
    .
    ديروز رفتم جايي که باهاشون پروژه دارم، مدارکم شامل نامه معرفي بنياد نخبگان و برگ محل اعزامم رو گرفتند گفتند خودشون پيگيري ميکنند. ولي من فرمي پر نکردم.
    حالا سوالم اينه که بدون تکميل اين فرمي که گفتيد، امکان جابه جايي محل خدمت وجود داره يا خير.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinz نمایش پست ها
    سلام دوستان، اعزام بنده 01/10 هستش و با اينکه با يکي از نهاد‏هاي زيرمجموعه وزارت دفاع پروژه دارم، محل اعزامم افتاده پادگان شهيد بيگلري مشکين شهر
    .
    ديروز رفتم جايي که باهاشون پروژه دارم، مدارکم شامل نامه معرفي بنياد نخبگان و برگ محل اعزامم رو گرفتند گفتند خودشون پيگيري ميکنند. ولي من فرمي پر نکردم.
    حالا سوالم اينه که بدون تکميل اين فرمي که گفتيد، امکان جابه جايي محل خدمت وجود داره يا خير.
    اگه به موقع اقدام کنن انشالله ک وجود داره
    پیگیر باشین

Junior Member

سلام دوستان

اونایی که مشکل بنده رو داشتند (نامه‌شون رفته بنیاد نخبگان و بعد بنیاد نخبگان جمع شده و الان دستشون به جایی بند نیست)، بنده فعلا به این سر نخ رسیدم. رفتم اونجایی که پروژه رو دفاع کرده بودم، گفتن که مجددا باید مدارکتون رو برامو بفرستید (مدارک شامل برگه های دفاع و سی‌دیِ مطالب). حالا باید زنگ بزنم اونجایی که پروژه رو انجام دادم تا مدارکم رو بفرستن اونجایی که دفاع کردم و اونا هم بفرستن به موسسه صنایع دفاعی و بعد برم اونجا دفاع نهایی رو انجام بدم. امیدوارم انقدر کشش ندن که تا نامه بره اونجا، موسسه صنایع دفاعی هم منحل بشه.

Junior Member

دوستان من مدارکم رو در سامانه ثریا آپلود کردم. برای برابر اصل کردن هم رفتم و گفتند باید منتظر نتیجه کارگروه بمونید.
    مرحله‌ی بعد چیه؟
    اگر حائز شرایط باشم برای آموزشی باید چیکار کرد و از کجاها میتونم پروژه بگیرم؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم الآن روند گرفتن پروژه کسری چطور شده تو صفحات قبل که میخوندم مثل اینکه سیستمش عوض شده؟از کجا باید شروع کنم؟لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن میخواستم از سپاه پروژه بگیرم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    برا شما هم درست میشه انشالله
    صبر داشته باشید
    برای شما خودش درست شد یعنی منظورم اینه که مرکز آموزش قبلی حذف و جوادنیا به جاش امد؟
    باید یکبار دیگه از پلیس+10 برگه سفید بگیریم؟

با سلام بنده 651 صفحه این موضوع رو خوندم. توی این مدت اینقدر قانون تغییر کرده که سردرگم شدم
    تصمیم گرفتم که شرایطم را بگم و جوابم رو لطف کنید بدین اونم براساس آخرین تغییرات در قوانین
    من 5 ماه در سپاه خدمت کردم
    بعدش فوق لیسانس قبول شدم و از سازمان صنایع دریایی زیر مجموعه وزارت دفاع دوتا پروژه گرفتم
    اولین پروژه3 ما17 روز کسری دادن بهم و دومین پروژه 6 ماه کسری دادن
    حالا به نظرتون و براساس آخرین قوانین منی که سپاه خدمت کردم و از وزارت دفاع پروژه گرفتم کسری های من توی بنیاد تایید میشه و بعد از اون سپاه هم اونو تایید میکنه
    من خود اولی که رفتم صنایع دریایی گفتم که سرباز سپاه هستم بهم پروژه کسر خدمت میدین و اونا گفتن بله میتونی
    حالا شما هم بفرمایید درسته؟ اون قانون پارسال بود و هنوزم توی نت هست دیگه نیست؟
    و آخرین سوال اینکه بگین این فرایند بیناد برای دفاع دقیقا چطوریه؟
    به من نامه دادن گفتن برو بنیاد. توی بنیاد چه مراحلی باید طی کنم کسری هام هم که گفتم یکیش3 ماه 17 روز و یکی6 ماه که روی هم 9 ماه17 روز هستش کارم یه روزه تموم میشه؟

اینم یادم رفتم بپرسم
    وقتی همون روز رفتم بنیاد وقت دفاع میدن همون روز چون پروژه هام هر کدوشون کمتر 6 ماهه
    و اینکه بعد دفاع چقدر طول میکشه که توی نظام وظیفه ثبت بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)