صفحه 619 از 740 نخستنخست ... 119519569609610611612613614615616617618619620621622623624625626627628629669719 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,181 تا 6,190 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ
    پروژه هام یکی از وزارت دفاع هست و یکی از سپاه...یعنی از دو ارگان متفاوت.
    کمیسیون فقط 4شنبه هاست؟
    در رابطه با فرمت سی دی اطلاعی ندارید؟
    سی دی ها را به همان حالتی که فرمودید تنظیم کنید
    کسری های دو پروزه من ( که از یک سازمان بودند) 12 ماه بود لذا خودم دفاعی نکردم و دعوتنامه زدن تا از سازمان یکی بیاد ( من به 12 ماه کسری نیاز داشتم و تاریخ دعوت نامه را به سه هفته بعد زدند)
    روی سی دی را هم بهتره بنویسید که تا انجا که یادم میاد بالا، سمت چپ، شماره پرونده و پایین، سمت راست محل نوشتن نام و نام خانوادگی است.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    نامه کسری ای که دانشگاه امام حسین میزنه رو که گفتن خودمون میدیم به بنیاد نخبگان ولی شما میگید ببرید به نیروی انسانی محل خدمت بدین؟؟ ..میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟ یعنی می تونم تا اواسط مرداد کسریم ثبت بشه. ممنون
    دوست عزیز، منظور ایشان، نامه کسری ای هست که بنیاد به یگانتون میزنه. نامه دانشگاه امام حسین را بالطبع باید برای بنیاد ببرید.در ضمن با دانشگاه صحبت کنید تا زمان ارسال نامه را بدونید که اگر دیدید دیر می فرستن ازشون خواهش کنید تا دستی ببرید یا حداقل سریع تر بفرستن.
    راستی، ثبت کسری در نظام وظیفه ممکنه به جای مثلا پانزده روز، دو، سه روز هم باشه. پس حتما از نیروی انسانی دانشگاه امام حسین (اگر سرباز این دانشگاه هستید) پیگیر باشید.

Junior Member

دانشگاه امام حسین چیزی راجع به صفحه آرایی و فونت و ... چیزی نگفته به من ... می خواستم بدونم فرم خاصی داره ...ممنون

Junior Member

سلام
    من سابقه خدمت دارم، یگان آموزشی: نیرو زمینی ارتش، یگان خدمتی: ستاد کل نیروهای مسلح و به علت قبولی در دانشگاه ایست خدمتی گرفتم. جدیدا قانونی تصویب شده که هر کسی در حال خدمت هست یا سابقه خدمت داره باید از همون ارگانی که خدمت کرده پروژه بگیره.

میخواستم بدونم پروژه کسری فقط باید از زیرمجموعه ارتش باشه یا اینکه میتونم از بقیه ارگان ها مثل سپاه بگیرم.( با توجه به اینکه در ستادکل نیروهای مسلح خدمت کردم)

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم. من اگه کسری از وزارت دفاع بگیرم باید حتما خدمتم رو اونجا بگذرونم؟؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    نامه شروع بکار شرط هست...
    به نفعتونه که از اون فرجه استفاده کنید و درحین اون پروژه انجام بدین...انجام دادن پروژه حین سربازی امکان پذیره ولی شرایط برای خودتون سخت میشه...فقط باید بعد از ظهرها کار کنید اونم اگه پست نگهبانی نداشته باشید.

Junior Member

یکی از سازمان ها به من پروژه ی آزمایشگاهی پیشنهاد داده و گفته که در حین انجام پروژه نباید دفترچه پست کنید و اعزام به خدمت بشید و تمام یک سال فرجه بعد از فارغ التحصیلی رو باید در اختیار ما باشید. حالا به نظر شما ارزش داره من یک سال وقت بذارم این پروژه رو انجام بدم ؟
    یا دنبال پروژه ای از سازمانهای دیگه باشم که در حین خدمت سربازی انجام بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    یکی از سازمان ها به من پروژه ی آزمایشگاهی پیشنهاد داده و گفته که در حین انجام پروژه نباید دفترچه پست کنید و اعزام به خدمت بشید و تمام یک سال فرجه بعد از فارغ التحصیلی رو باید در اختیار ما باشید. حالا به نظر شما ارزش داره من یک سال وقت بذارم این پروژه رو انجام بدم ؟
    یا دنبال پروژه ای از سازمانهای دیگه باشم که در حین خدمت سربازی انجام بدم ؟
    بستگی به میزان کسری داره اگه مثلا 12-13 ماه پیشنهاد بدن خوبه...شما توی این یکسال توی بهترین حالت همین یک پروژه 9ماه یا بالاتر میتونید انجام بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc chemical engineering at university of tehran

با سلام خدمت دوستان
    من الان میخام پروژه کسری خدمت سربازی بگیرم. سوالم این هست که گرفتن پروژه تو سازمان های مختلف سپاه چه قدر تاثیر گذار هستش تو گرفتن ویزا؟
    و این که اون ها واقعا متوجه میشن من کجا خدمت کردم؟؟
    رشتم مهندسی شیمی و پروژه هایی که پیشنهاد دادن 1- کاهش شوری اب 2- تولید بیودیزل

سلام. بعد از شروع به کار بنیاد چقدر فرصت داریم برای پایان پروژه?
    من شروع به کارم آبان 95 بوده . مشکلی نداره الان تحویل بدم?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)