صفحه 583 از 740 نخستنخست ... 83483533573574575576577578579580581582583584585586587588589590591592593633683 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,821 تا 5,830 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    سلام
    اگه مجموع پروژه هات از 12 ماه بیشتر باشه و استادمون بره دفاع هم این دردسرهای وقت دفاع و اینا رو داریم باز؟
    میشه روندش رو بگید که استاد چطوری میاد برای دفاع و اینا.
    بله همه کارهاش رو شما انجام میدی فقط به جای خودت استادت میره دفاع میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jeneral_dj نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من سرباز ارتش بودم، کسی از دوستان اخیرا اطلاعی داره نحوه پروژه دهی ارتش چجوریه؟؟؟ بیفتیم دنبالش میشه پروژه گرفت؟؟ خیلی ممنون میشم اگه اطلاعی داره کسی به من هم بگه.
    اگه الان دانشجو هستی از هر جایی خواستی پروژه بگیر و موقع اعزام برو بنیاد که بندازنت همون سازمان پروژه دهنده.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sedali نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم:

اگر کسی سربازی ارتش باشه و وسط سربازی ارشد قبول بشه، در طول تحصیل ارشد بخواد پروژه بگیره باید از ارتش بگیره حتمن؟ یا یگانای دیگه هم قبوله؟
    از یگان های دیگم میشه بگیری ولی باید از بنیاد نامه بگیری که بندازنت همون یگانت.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام ببخشید کسی می دونه طبق قوانین جدید ب م ن برای تسهیلات نظام وظیفه رتبه اول بودن تو مقطع کارشناسی چند امتیاز داره؟
    ممنون

سلام . از دوستان کسی اینجا هست که پروژه از سازمان پدافند غیر عامل گرفته باشه ؟

سلام

این سایت دانشگاه امام حسین چرا اینجوریه؟ معمولا چند روزه جواب میدن؟ کسی اینجا پروژه انجام داده؟ چطورین؟

با احترام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    سلام

این سایت دانشگاه امام حسین چرا اینجوریه؟ معمولا چند روزه جواب میدن؟ کسی اینجا پروژه انجام داده؟ چطورین؟

با احترام
    سلام
    دوست عزیز من از مرکز قدر وابسته به این دانشگاه پروزه برداشتم. البته من از خود سایت مرکز قدر اقدام کرده ام و نه از سایت دانشگاه امام حسین. این مرکز قبلا ( چند ماه پیش) پاسخگویی مناسب داشتند ولی جدیدا فکر کنم به دلیل حجم زیاد پروزه ها، پاسخگویی دیر هنگام دارند و هر مرحله حدود دو، سه هفته ای زمان می برد.

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من از مرکز قدر وابسته به این دانشگاه پروزه برداشتم. البته من از خود سایت مرکز قدر اقدام کرده ام و نه از سایت دانشگاه امام حسین. این مرکز قبلا ( چند ماه پیش) پاسخگویی مناسب داشتند ولی جدیدا فکر کنم به دلیل حجم زیاد پروزه ها، پاسخگویی دیر هنگام دارند و هر مرحله حدود دو، سه هفته ای زمان می برد.
    برخوردشون چطور بود؟ گیر میدن یا خوبن؟ الان هم میشه از مرکز قدر اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    برخوردشون چطور بود؟ گیر میدن یا خوبن؟ الان هم میشه از مرکز قدر اقدام کرد؟

در این مرکز، مراجعه مستقیم نمی شود و تقریبا تمام روند پروزه از اغاز تا اتمام بصورت غیر حضوری است. برخی داورها پس از اتمام پروزه، جلسه داوری برگزار می کنند و برخی جلسه دفاعیه برگزار نمی کنند و پروزه را بررسی و نتیجه را در همان سایت اعلام می کنند. گیر خاصی نمیدن و عرض کردم یه کم پاسخگویی دیر هنگام دارند که البته باز از بسیاری از سازمانها بهتر هستن.
    می تونید اقدام کنید به سایت kasri.ihu.ac.ir. مراجعه کنید و بررسی کنید ببینید رشته شما را پذیرش دارند یا نه؟ اگر پذیرش داشتند پس از تکمیل رزومه، رزومه خود را به حوزه های مد نظرتان بفرستید تا داوری بشه. به نظرم ارزش امتحان کردن را دارد.

Junior Member

سلام دوستان.یه سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین.
    من پروژه کسز خدمت از سپاه برداشتم ولی هنوز دفاع نکردم.تاریخ اعزامم اردیبهشت.ازین می ترسم که ارتش بیفتم و این کسر خدمت قبول نداشته باشه.
    طبق چیزی که بعضی از دوستان می گن باید قبل از اعزام برم بنیاد و ازشون بخوام که من رو سپاه بندازن؟آیا این کارو می کنن؟
    کسی تجربه این کار رو داره؟چون من شهرستانم و رفتنم به بنیاد سخت.
    ممنوم

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    در این مرکز، مراجعه مستقیم نمی شود و تقریبا تمام روند پروزه از اغاز تا اتمام بصورت غیر حضوری است. برخی داورها پس از اتمام پروزه، جلسه داوری برگزار می کنند و برخی جلسه دفاعیه برگزار نمی کنند و پروزه را بررسی و نتیجه را در همان سایت اعلام می کنند. گیر خاصی نمیدن و عرض کردم یه کم پاسخگویی دیر هنگام دارند که البته باز از بسیاری از سازمانها بهتر هستن.
    می تونید اقدام کنید به سایت kasri.ihu.ac.ir. مراجعه کنید و بررسی کنید ببینید رشته شما را پذیرش دارند یا نه؟ اگر پذیرش داشتند پس از تکمیل رزومه، رزومه خود را به حوزه های مد نظرتان بفرستید تا داوری بشه. به نظرم ارزش امتحان کردن را دارد.
    دوست
    عزیر این سایت زیر نظر سپاه هسنش؟ یعنی من که پروژه اولم رو از وزارت دفاع برداشتم و البته هنوز سرباز نشدم میتونم بردارم یا خیر؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)