صفحه 614 از 740 نخستنخست ... 114514564604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624664714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,131 تا 6,140 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    من خودم که فوق دارم رفتم شهدای کرمانشاه که واقعا جای عالی بود.
    اونجا اکثرا لیسانس هستن که توشون فوق هم پیدا میشه...خدا خدا کنید که اگه مدرس کرج نیوفتادین برید شهدا تا واقعا لذت ببرید...هم فرماندهان خوبی داره هم پادگان منظره فوق العاده داره و هم شهر واقعا خوبه.
    سلام مچکرم از شما
    خبر دارید در پادگان شما که رفتید، کسانی که دوره تکمیلی با بسیج( 45 روزه) قبلا رفته بودن و کارت سبز داشتند کارشون به چه شکل انجام شد؟
    همراه با شما تا روز آخر آموزشی اومدن یا بعد از چند روز ترخیص شدند؟ متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdb نمایش پست ها
    سلام مچکرم از شما
    خبر دارید در پادگان شما که رفتید، کسانی که دوره تکمیلی با بسیج( 45 روزه) قبلا رفته بودن و کارت سبز داشتند کارشون به چه شکل انجام شد؟
    همراه با شما تا روز آخر آموزشی اومدن یا بعد از چند روز ترخیص شدند؟ متشکرم
    دقیق یادم نیست ولی فکر کنم تقریبا دو هفته موندن و بعد برگشتن

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم این درسته که میگن فقط یکبار میشه از پروژه های کسری دفاع کرد؟...چون من الان سه سال پیش یه پروژه از وزارت دفاع برداشتم ولی چون پایان کار نخورده بود من آموزشیم افتاده ارتش الان بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگه بعد آموزشیت بیا از این پروژه دفاع کن ما خدمتتو میندازیم وزارت دفاع ولی الان تو آموزشی نمیشه من میترسم از این پروژه دفاع کنم دیگه نتونم پروژه بردارم چون من همه تلاشم اینه برم وزارت دفاع که بتونم یه پروژه دیگم بردارم،به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟...ممنون میشم جواب بدین بدجوری گیر کردم الانم تو دوره آموزشیم اگر بخوام بعد آموزشی دفاع کنم باید پنج شنبه جمعه ها ردیفش کنم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvi2004 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم این درسته که میگن فقط یکبار میشه از پروژه های کسری دفاع کرد؟...چون من الان سه سال پیش یه پروژه از وزارت دفاع برداشتم ولی چون پایان کار نخورده بود من آموزشیم افتاده ارتش الان بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگه بعد آموزشیت بیا از این پروژه دفاع کن ما خدمتتو میندازیم وزارت دفاع ولی الان تو آموزشی نمیشه من میترسم از این پروژه دفاع کنم دیگه نتونم پروژه بردارم چون من همه تلاشم اینه برم وزارت دفاع که بتونم یه پروژه دیگم بردارم،به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟...ممنون میشم جواب بدین بدجوری گیر کردم الانم تو دوره آموزشیم اگر بخوام بعد آموزشی دفاع کنم باید پنج شنبه جمعه ها ردیفش کنم.
    نکته اول اینکه پنج شنبه و جمعه بنیاد تعطیله
    نکته دوم اینکه تا اونجایی که میدونم شما اگر از یک پروژه دفاع کنید پرونده شما در بنیاد بسته میشه و دیگه نمیتوانید پروژه بردارید این را
    پیگیری کنید اگر دو تا پروژه می خواهید بردارید باید هر دو را باهم دفاع کنید زمانی که نامه پایان کار هر دو پروژه به بنیاد ارسال شده باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

آخه بنیاد میگه تا تو دفاع نکنی ما نامه نمیدیم که بعد خدمتت بیفتی وزارت دفاع،میگه بعد آموزشیت بیا دفاع کن اونموقع من نامه میدم به ارتش...و خب تا جایی که من میدونم وزارت دفاع هم واسه خدمت بهتره هم پروژه کسری بیشتری داره.این پروژمم زیر شش ماه بوده الانم که سه سال از تاریخ شروعش گذشته نمیدونم اصلا چقد بابتش کسر میکنن...

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم کسی میدونه منظور از سازمان‌هایی که به عنوان «همکاران» تو ب ن ن م معرفی شدن یا برخی سازمان‌های دیگه مثل صنایع دریایی که نوشته «همکاران علمی» چی هست؟
    من اکثر جاها رو حضوری رفتم به جز صنایع دریایی. کسی از صنایع دریایی پروژه‌ی رشته‌ی برق گرفته یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من 12 ماه خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و الان ترم 2 هم تموم شده و 18 واحد هم پاس کردم،
    میخواستم بدونم:
    1- چون خدمت من نیروی انتظامی بوده، آیا حتما باید از نیروی انتظامی پروژه بردارم یا فرقی نداره؟
    2- آیا میتونم در حین تحصیل و قبل از فارق التحصیلی پروژه بردارم یا حتما باید فارق التحصیل بشم؟
    3- برای رشته علوم کامپیوتر از چه سازمانهایی میشه پروژه برداشت؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Boaback نمایش پست ها
    سلام
    من 12 ماه خدمت کردم و بعد ارشد قبول شدم و الان ترم 2 هم تموم شده و 18 واحد هم پاس کردم،
    میخواستم بدونم:
    1- چون خدمت من نیروی انتظامی بوده، آیا حتما باید از نیروی انتظامی پروژه بردارم یا فرقی نداره؟
    2- آیا میتونم در حین تحصیل و قبل از فارق التحصیلی پروژه بردارم یا حتما باید فارق التحصیل بشم؟
    3- برای رشته علوم کامپیوتر از چه سازمانهایی میشه پروژه برداشت؟
    1-فکر میکنم با توجه به قانون اخیر باید از نیرو انتظامی باشه ولی شما جهت اطمینان حتما از بنیاد سوال کن
    2-نه میتوانید الان هم پروژه بردارید
    3-سعی کنید به همه ارگانها سر بزنید و خودتون محدود به چند سازمان نکنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان کسی هست بتونه این سوال رو جواب بده چون کل تاپیک ها رو گشتم ولی جواب درستی براش پیدا نکردم
    دوست ما الان یه پروژه انجام داده 9 ماه اون ارگان بهش پیشنهاد کسری دادن و نامش هم برده بنیاد
    الان یه پروژه دیگه برداشته دوباره از اون ارگان ولی کلا یه بخش دیگه هست و کلا استاد راهنما و کارمندا و کلا ساختمون اون بخش جدا از بخش پروژه اول هست
    بهش گفتن برای پروژه دوم هم بین 6 تا 9 ماه کسری پیشنهاد میشه
    سوالی که هست اینه که آیا با توجه به اینکه مجموع کسری پیشنهادی دو پروژه چیزی بین 15 تا 18 ماه هست باید وقتی خواست بره دفاع کنه کسی از اون ارگان باید بره برای دفاع یا نه؟
    و باید استاد راهنمای پروژه اول بره یا استاد راهنمای پروژه دوم؟؟ آخه مشکلی که اینجا هست کلا این دو تا پروژه دو تا موضوع کاملا جدا هست و تخصص استاد راهنمای پروژه اول و دوم با هم فرق داره و موضوع کاملا جدا هست یعنی درسته از یک ارگان هست ولی حتی ساختموناش هم جداست
    الان بنیاد با این مسئله چی کار میکنه؟؟
    کلا راهی هست که بشه این مسئله که نماینده از اون ارگان بیاد رو پیچوند چون میدونیم اون ارگان باهاش در این زمینه همکاری نخواهد کرد چون موضوع دو تا پروژه جداس
    کسی میتونه راهنمایی کنه این دوست ما از نگرانی در بیاد؟

دوستان سلام
    الان با این قانون جدید که کسری به کسی تعلق میگیره که تو همون سازمان مشغول خدمت بشه و ...چند تا مشکل و قید برای سربازی دارم
    1- من حتما دوره سربازی تو شرکت که دارم کار میکنم میرم
    2- میخواستم از پروژه های کسر خدمتم استفاده کنم تا تو مدت کوتاهتری سربازی تموم بشه و کارت پایان خدمت بگیرم.
    3- قانون جدید میگه که کسری برای همون سازمان محاسبه میشه و باید بری همون سازمان. برای من وزارت دفاع میشه اما من میخوام برم ناجا سربازی رو

میخواستم بپرسم ش برای من راهی وجود داره که سربازی رو برم ناجا و پروژه کسر خدمت که وزارت دفاع هست رو از ب م ن ن م کسری بگیرم و ببرم ناجا ثبت کنم.
    من پروژه ها رو قبل 95 گرفتم و قبل 95 هم تموم کردم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)