صفحه 67 از 740 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahrood univesity of technology----Electrical

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

بچه ها میشه لطف کنید اگر در زمینه مهندسی مخابرات یا مهندسی انرژی پروژه هایی دیدید،نام ببرید؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    سلام

۱) قانون خاصی نداره ، خوب دفاع کنی ( بهمراه استاد راهنما ) همش رو هم میدن .
    ۲) خیر .
    ۳) اطلاع دقیق ندارم ، ولی بعید میدونم ربطی داشته باشه .
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه داشتم اینه که کسری 9 ماه هم ارزیابی ثانویه میره یا بالاتر از 9 ماه؟

سلام
    من سال 91 دفترچه برای خدمت ارسال کردم و در همن سال PH.D قبول شدم. برگه سبز رو دریافت کردم(برگه اولی) اما برگه دوم که گویا به برگه سفید موسوم است را نگرفتم و برگه ثبت نام دانشگاه رو به پلیس 10 دادم که معافیت تحصیلی رو برام رد کنه
    الان هم پروزه اولم تموم شده و نامه اتمام رو مدتهاست به ب ن ن م دادم و پروزه دوم رو به اتمام است.
    من تا 2 سال دیگه حداقل دانشجو هستم. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من دانشجو هستم و تا به حال به خدمت اعزام نشدم، ب ن ن م به من وقت دفاع میده؟
    من شنیدم یا باید سرباز باشی یا مدتی سربازی رفته باشی یل حداقل برگ سبز اومده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه داشتم اینه که کسری 9 ماه هم ارزیابی ثانویه میره یا بالاتر از 9 ماه؟
    ظاهرا زیر 9 ماه فقط یه دفاع(توضیح) کوچولو داره. که 9 ماه هم همینطوره. حداقل واسه من که اینجوری بود. من 9 ماه کسری داشتم که در حد 2 دقیقه رفتم پیش سردار توضیح دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kepler1366 نمایش پست ها
    ظاهرا زیر 9 ماه فقط یه دفاع(توضیح) کوچولو داره. که 9 ماه هم همینطوره. حداقل واسه من که اینجوری بود. من 9 ماه کسری داشتم که در حد 2 دقیقه رفتم پیش سردار توضیح دادم.
    اطلاع دارین که بطور تقریبی از 9 ماه چقدرشو میدن؟ واسه من جمعا میشه 17 ماه و 15 روز..به 13 ماه امیدوار باشم؟

دوستان اگر کسری خدمت بگیریم ولی کل سربازی رو پوشش نده و نتایج پذیرش بیاد، از اون مبلغی که به عنوان وثیقه میخوایم بذاریم کم میکنن یا نه باید کامل مبلغ رو پرداخت کنیم؟
    با تشکر

سلام
    من سال 91 دفترچه برای خدمت ارسال کردم و در همن سال PH.D قبول شدم. برگه سبز رو دریافت کردم(برگه اولی) اما برگه دوم که گویا به برگه سفید موسوم است را نگرفتم و برگه ثبت نام دانشگاه رو به پلیس 10 دادم که معافیت تحصیلی رو برام رد کنه
    الان هم پروزه اولم تموم شده و نامه اتمام رو مدتهاست به ب ن ن م دادم و پروزه دوم رو به اتمام است.
    من تا 2 سال دیگه حداقل دانشجو هستم. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من دانشجو هستم و تا به حال به خدمت اعزام نشدم، ب ن ن م به من وقت دفاع میده؟
    من شنیدم یا باید سرباز باشی یا مدتی سربازی رفته باشی یل حداقل برگ سبز اومده باشه

Junior Member

با سلام
    اقا من دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهانم.ترم 2.برای گرفتن پروژه کسری خدمت باید چیکار کنم؟میشه یه راهنمایی کامل کنید...
    ممنون

Junior Member

با سلام
    بنده 15 ماه خدمت کرده ام،کارشناسی ارشد قبول شدم و در حال حاضر دانشجو هستم و سال آینده(94) درس بنده تمام می شود، و در حال حاضر پروژه کسری خدمت 6 ماهه انجام می دهم، می خواستم ببینم اگر تا آخر امسال دفاع پروژه کسری خدمت را انجام دهم آیا خدمت من پایان یافته(21 ماه)محسوب می شود یا 24 ماهه محسوب میشوم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahrood univesity of technology----Electrical

نقل قول نوشته اصلی توسط arminjahan نمایش پست ها
    با سلام
    بنده 15 ماه خدمت کرده ام،کارشناسی ارشد قبول شدم و در حال حاضر دانشجو هستم و سال آینده(94) درس بنده تمام می شود، و در حال حاضر پروژه کسری خدمت 6 ماهه انجام می دهم، می خواستم ببینم اگر تا آخر امسال دفاع پروژه کسری خدمت را انجام دهم آیا خدمت من پایان یافته(21 ماه)محسوب می شود یا 24 ماهه محسوب میشوم؟؟؟
    دوست عزیز تا اونجایی که من پرسیدم، 21 ماه یا 24 ماه برمیگرده به تاریخ اعزام. یعنی شما زمانی اعزام شدید که 21 ماه بوده پس کل خدمت شما 21 خواهد ماند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)