صفحه 10 از 740 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام خدمت همه دوستان،

چون می دونم خیلی ها توی فکر تبدیل پروژه کسری به پروژه سربازی 10 ماهه هستن عرض میکنم خدمتتون،

خودم هنوز تجربه ندارم و تا 2 هفته دیگه تجربه خودم رو هم میذارم. ظاهرا میشه با گرفتن 11 ماه کسری دیگه این پروژه 10 ماهه رو انجام نداد.
    اما ظاهرا ب ن ن م بدون برگه اعلام نیاز شما رو به همون سازمانی که باهاش پروژه کسری داشتین معرفی نمی کنه.
    در تماس باهاشون متوجه شدم که اگه متوجه بشن شما جایی کسری انجام دادی یه جورایی عمدا شما رو اونجا نمی ندازن.

لطفا اگر کسی تجربه ای داره اشتراک بذاره.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال در مورد گرفتن نامه عدم نیاز دارم.
    میخوام اگه شد نامه عدم نیاز بگیرم. سازمانها این نامه رو راحت میدن؟ محتوای نامه چه شکلیه؟ حاضر میشن بگن نیاز نداریم یا نه چیز دیگه ای مینویسن؟ چون من شنیدم که بعضیهاشون میگن عدم نیاز یعنی اینکه مشکل از ماست در صورتی که اینطور نیست و مشکل با شماست.
    گرفتن نامه بعدا برام مشکل ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال فوری
    امرز پروژه دومم رو به ب ن ن م بردم و خواستم وقت بگیرم واسه دفاع که گفتند چون نه سربازی و نه برگه اعزام به خدمت داری نمی تونیم بهت وقت بدیم
    باید برگه سفیدتو بیاری ببینیم کجا افتادی واسه اونجا نامه بزنیم
    حالا مشکل اینجاست بنده اول مهر به احتمال زیاد مقطع بالاتر قبول میشم و تا 4-5 سال دیگه نمیتونم سرباز بشم و پروژه هام همینطور میمونند همونجا
    حالا باید چیکار کنم؟
    سلام
    اول باید کاملا مطمئن باشی که "واسه دفاع باید حتما سرباز باشی".
    الان چی کار میکنی؟ معافیت تحصیلی داری؟ الان برای سربازی اقدام کن، اعزامت میفته شهریور، برگه رو ببر دفاع؛ بعد نتیجه قبولی دانشگاه که اومد میری برا معافیت تحصیلی. البته خیلی دوندگی داره سعی کن بتونی با وضعیت فعلی دفاع کنی؟ کلا چقدر کسری داری؟
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

برای دفاع حتما باید سرباز باشی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl20 نمایش پست ها
    برای دفاع حتما باید سرباز باشی؟
    دوست عزیر اینجور که به من گفتند یا باید سرباز باشی یا برگه اعزام به خدمت داشته باشی

Junior Member

سلام دوستان.
    اگه دوتا پروژه از یک سازمان بگیرم که هر کدوم رو 6 ماه کسری برام در نظر بگیرن، یعنی مجموعاً 12 ماه کسری دیگه لازم نیست برم ب ن ن م دفاع کنم؟ من الان تازه اولین پروژم رو گرفتم و مشغولش شدم و به من قول 10 ماه دادن ولی میترسم برم ب ن ن م و اونجا کلی ازش کم کنه. دانشجوی ارشد هم هستم و تا سال دیگه هم سرباز نمیشم. در ضمن من عضو ب ن ن م نیستم و پرونده ای ندارم، میخواستم بدونم روال کار چطوری میشه؟ من فقط یکی دوتا فُرم در همون سازمانی که رزومه داده بودم پُر کردم، همین! آیا بعد از انجام پروژه بهم نامه ای چیزی میدن؟ خواهش میکنم یکی دقیق توضیح بده روال رو، مرسی...

سلام بچه ها خسته نباشید.من برای کسری خدمت به ب م ن نیروهای مسلح رفتم تشکیل پرونده دادم.2 هفته بعدش یه نامه زدن به اتکا،رفتم اتکا نامه رو دادم و یه چند تا موضوع گفتن.حالا من پروپزال یکیشو نوشتم و براشون فرستادم تا تایید کنن شروع کنم.سوال من اینه که اگه پروپزال تایید شه باید یه کپی از پروپزال تو سی دی ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل بدم؟یا نیازی نیس و وایسم پروژه تموم شد ببرم تحویل بدم کلش رو؟ یه سوال دیگه به من گفتن تو برگه کسری برات 8 ماه و 10 روز رد می کنیم که تو پروسه اداری گیر نکنی و سریع کسریتو بدن، و 5 ماه تو دفاعت تو بنیاد تایید شه،آیا این درسته؟بالای 8 ماه گیر میکنه تو کمیسیون؟من اگه 2 ماهه پروژه رو تحویل بدم بیام واسه دفاع اون 8 ماه و نکن 2 ماه بگن زود دادی پس کارت راحت بوده؟؟!!!
    ممنونم دوستان

Junior Member

سلام دوستان.
    اگه دوتا پروژه از یک سازمان بگیرم که هر کدوم رو 6 ماه کسری برام در نظر بگیرن، یعنی مجموعاً 12 ماه کسری دیگه لازم نیست برم ب ن ن م دفاع کنم؟ من الان تازه اولین پروژم رو گرفتم و مشغولش شدم و به من قول 10 ماه دادن ولی میترسم برم ب ن ن م و اونجا کلی ازش کم کنه. دانشجوی ارشد هم هستم و تا سال دیگه هم سرباز نمیشم. وقتی سرباز شدم باید برم دفاع یا کسری توی پروندم ثبت میشه؟ در ضمن من عضو ب ن ن م نیستم و پرونده ای ندارم، میخواستم بدونم روال کار چطوری میشه؟ من فقط یکی دوتا فُرم در همون سازمانی که رزومه داده بودم پُر کردم، همین! آیا بعد از انجام پروژه بهم نامه ای چیزی میدن؟
    خواهش میکنم یکی دقیق توضیح بده روال رو، مرسی...

سلام بچه ها خسته نباشید.من برای کسری خدمت به ب م ن نیروهای مسلح رفتم تشکیل پرونده دادم.2 هفته بعدش یه نامه زدن به اتکا،رفتم اتکا نامه رو دادم و یه چند تا موضوع گفتن.حالا من پروپزال یکیشو نوشتم و براشون فرستادم تا تایید کنن شروع کنم.سوال من اینه که اگه پروپزال تایید شه باید یه کپی از پروپزال تو سی دی ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل بدم؟یا نیازی نیس و وایسم پروژه تموم شد ببرم تحویل بدم کلش رو؟ یه سوال دیگه به من گفتن تو برگه کسری برات 8 ماه و 10 روز رد می کنیم که تو پروسه اداری گیر نکنی و سریع کسریتو بدن، و 5 ماه تو دفاعت تو بنیاد تایید شه،آیا این درسته؟بالای 8 ماه گیر میکنه تو کمیسیون؟من اگه 2 ماهه پروژه رو تحویل بدم بیام واسه دفاع اون 8 ماه و نکن 2 ماه بگن زود دادی پس کارت راحت بوده؟؟!!!
    ممنونم دوستان

برای گرفتن پروژه از نیرو های مسلح حتما باید فوق داشت؟!؟
    اخبار علمی و فناوری راز روز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)