صفحه 104 از 740 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

من یکم گیج شدم----مگه کسریارو برداشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس چرا ارگان مربوطه به من فرم پروپوزال داده پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی اینا در جریان نیستن؟مگه میشه چنین چیزی؟؟؟به من 3 روز پیش طرح دادن.....
    سواله دیگم اینه که من برا انجام یک طرح تو پروپوزال چقدر وقت رد کنم بره؟؟آیا این زمانو مثلا اگه 4ماه بزنم ،به من همون 4 ماهو میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای اینکه حداقل یکسال بگیرم،چقدر بزنم فرآیند انجامو؟؟؟؟؟؟
    یه سوال دیگه من اگه کارت سبز داشته باشم،و میزان خدمت باقی ماندم با کسریم برابری کنه باز وقت دفاع نمیدن؟؟؟؟یعنی چند ماه باید خدمت برم و هر وقت اونا وقت دفاع دادن من معاف شم؟؟؟؟؟اگه اینطور باشه که دیگه پروژه کسرخدمت یه چیز بیخوده که....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    من یکم گیج شدم----مگه کسریارو برداشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس چرا ارگان مربوطه به من فرم پروپوزال داده پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی اینا در جریان نیستن؟مگه میشه چنین چیزی؟؟؟به من 3 روز پیش طرح دادن.....
    سواله دیگم اینه که من برا انجام یک طرح تو پروپوزال چقدر وقت رد کنم بره؟؟آیا این زمانو مثلا اگه 4ماه بزنم ،به من همون 4 ماهو میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای اینکه حداقل یکسال بگیرم،چقدر بزنم فرآیند انجامو؟؟؟؟؟؟
    یه سوال دیگه من اگه کارت سبز داشته باشم،و میزان خدمت باقی ماندم با کسریم برابری کنه باز وقت دفاع نمیدن؟؟؟؟یعنی چند ماه باید خدمت برم و هر وقت اونا وقت دفاع دادن من معاف شم؟؟؟؟؟اگه اینطور باشه که دیگه پروژه کسرخدمت یه چیز بیخوده که....
    اعتبار قانون قبلی تا 20 اسفند سال 93 بود و هنوز دستور العمل جدید در مورد واگذاری پروژه ها به هیچ ارگانی ارسال نشده. لااقل تا سه شنبه که ارسال نشده بود. شما یک بار دیگه به اون ارگان زنگ بزن و سوال کن. روی زمان انجام طرح حساس هستن. مثلا اگه پروژه ای رو 4 ماهه انجام بدی در همون حدود برات کسری رد میکنن. شما از کجا پروژه گرفتی؟ چون دانشگاه امام حسین و ماک اشتر و برخی موسسات تحقیقاتی وابسته به سپاه عناون کردند که تا ایلاغ دستور العمل جدید از پروژه حبری نیست.
    اگه کسریت با میزان باقی مونده از سربازیت برابری کنه بهت وقت دفاع میدن. البته به شرطی که صبح زود حاضر باشی در پادگان خلیل.......

Junior Member

ببخشید یه سوال خدمت دوستان داشتم. این قضیه اگه کسریت به اندازه میزان خدمتت باشه بهت وقت میدن چه جوریاست؟ اونا از کجا میدونن چقدر ما خدمت داریم اگه ما نگیم! باید نامه ای ببریم تا مشخص باشه مقدار خدمتمون؟ در ضمن مای که کسری بسیج داریم نمیدونیم بگیم داریم یا نداریم چون ممکن بگیم کمتر کسری پروژه بدن!!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh2014 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال خدمت دوستان داشتم. این قضیه اگه کسریت به اندازه میزان خدمتت باشه بهت وقت میدن چه جوریاست؟ اونا از کجا میدونن چقدر ما خدمت داریم اگه ما نگیم! باید نامه ای ببریم تا مشخص باشه مقدار خدمتمون؟ در ضمن مای که کسری بسیج داریم نمیدونیم بگیم داریم یا نداریم چون ممکن بگیم کمتر کسری پروژه بدن!!!
    درسته
    از جایی نمیدونن سند حرف شماست
    بعید میدونم اگر کسری بسیج عنوان کنید از کسری پروژه کم کنن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

جدید ترین خبر منتشر شده از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را می تونید در اینجا ببینید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    جدید ترین خبر منتشر شده از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را می تونید در اینجا ببینید.
    صرفا به مشکلات اشاره شده و در مورد اینکه در آیین نامه جدید چه تغییراتی اتفاق خواهد افتاد صحبتی به نیامده است

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گلم. صفحات قبلی رو خوندم خیلی مفید بود. واقعا ممنون.
    من دو تا پروژه کسری خدمت انجام دادم اولی 7 ماه و دومی 3 ماه (کلا 10 ماه). سازمانم نامه پایان کار مربوط به هر پروژه و پایان کار نهایی رو برای بنیاد فرستاده و رفتم اونجا گفتن مدارکت کامله، فقط برو سی دی ها تو درست کن و زودتر از 10 ماه به آخر خدمتت نمی تونی وقت دفاع بگیری. الآن چند تا سوال داشتم.
    1. باید دو تا پروژه رو توی یک سی دی بریزم یا هر پروژه توی یه سی دی؟
    2. الآن 8 ماه خدمت کردم می تونم دو ماه زودتر وقت دفاع بگیرم تا اگر کار اونا طول کشید یه وقت کسری هام از بین نره؟
    3. فایل چکیده چقدر باشه بهتره؟
    4. توی جلسه داوری فقط خودم هستم یا مدیر پروژه هم باید باشه؟
    5. بیش تر چه جور سوالایی میپرسن؟ ممکنه از کسری که سازمان تعیین کرده کم کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط jayj نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گلم. صفحات قبلی رو خوندم خیلی مفید بود. واقعا ممنون.
    من دو تا پروژه کسری خدمت انجام دادم اولی 7 ماه و دومی 3 ماه (کلا 10 ماه). سازمانم نامه پایان کار مربوط به هر پروژه و پایان کار نهایی رو برای بنیاد فرستاده و رفتم اونجا گفتن مدارکت کامله، فقط برو سی دی ها تو درست کن و زودتر از 10 ماه به آخر خدمتت نمی تونی وقت دفاع بگیری. الآن چند تا سوال داشتم.
    1. باید دو تا پروژه رو توی یک سی دی بریزم یا هر پروژه توی یه سی دی؟
    2. الآن 8 ماه خدمت کردم می تونم دو ماه زودتر وقت دفاع بگیرم تا اگر کار اونا طول کشید یه وقت کسری هام از بین نره؟
    3. فایل چکیده چقدر باشه بهتره؟
    4. توی جلسه داوری فقط خودم هستم یا مدیر پروژه هم باید باشه؟
    5. بیش تر چه جور سوالایی میپرسن؟ ممکنه از کسری که سازمان تعیین کرده کم کنن؟
    1-نمیدونم
    2-خیر نمیشه چون شما وقتی دفاع کنی یک هفته ای کسریت ثبت میشه و در عرض چند روز از یگان ترخیص میشی (خیلی کار نمی بره)
    3-یک صفحه
    4-شما دفاع ثانویه ندارید تو این جلسه فقط خودتون هستید
    5-در مورد موضوع پروژه اهمیت اون و نحوه انجام و مدت انجام و .... سوالاتی پرسیده میشه. ممکنه کم کنن ممکنه هم کم نکنن

Junior Member

ممنون دوست عزیز----این یکی از ارگانهای دریایی بودش....یعنی من که تا بهمن وقت دارم دفترچه بفرستم یه طرح ده ماهه بنویسم؟یا دوتا طرح 5 ماهه؟؟یه طرح بهتر نیستش؟؟؟؟؟میشه بهمن به تعویق بندازم اعزاممو؟؟؟؟؟؟؟؟به پلیس +10 باید بگم به تعویق انداختنو؟؟؟؟من حتما با ارگانه مربوطه تماس میگیرم و نتیجه رو برا بچه ها میگم....در رابطه با مالک اشترم من باهاشون تماسی داشتم ولی به من نگفتن که طرح نمیدیم دیگه-گفتن برای رشته شما که دریایی هست طرح نداریم-حتی گفت میتونم طرحی در ارتیاط با کشتی سازی بدم بهت که به رشته من نمیخورد....

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

متاسفانه پروژه ها ی کسریو قطع کردند و فقط پروژه جایگزین میدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)