صفحه 105 از 740 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پروژه‌های نخبه وظیفه یا همکار تحقیقاتی در قالب نخبگان نیروی‌های مسلح پیگیری می‌شود اما در سال گذشته آیین‌نامه بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تغییر کرد. همچنین پروژه‌های کسر خدمت برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا نیز لغو شد و روزنه انجام خدمت در قالب فعالیت تحقیقاتی تنگ‌تر شد.
    منبع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    پروژه‌های نخبه وظیفه یا همکار تحقیقاتی در قالب نخبگان نیروی‌های مسلح پیگیری می‌شود اما در سال گذشته آیین‌نامه بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تغییر کرد. همچنین پروژه‌های کسر خدمت برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا نیز لغو شد و روزنه انجام خدمت در قالب فعالیت تحقیقاتی تنگ‌تر شد.
    منبع
    بابا این بیانیه همایش سربازی ه . چه ربطی به ایین نامه جدید و ستاد کل نیروهای مسلح داره. هر وقت بخشنامه جدید اومد لغو شد یعنی لغو شده.

جناب bic و pooriya هم از همین منبع ذکر شده کسب اطلاع کردن یا منبع دیگه ای دارن ؟

Junior Member

انشا الله دوباره این طرح برقرار بشه ولی این آخرین خبریه که تا حالا اعلام شده.
    لغو
    بكارگيري همكاران تحقيقاتي توسط بنيادنخبگان نيروهاي مسلح(پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس)

Junior Member

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط iraneabad نمایش پست ها
    آقای pooriya 2014 لطف کنیین منبع بدین حالا قرآن و حدیث پیشکش!!!شایعه پراکنی نکنین
    شایعه؟ )) شما یه سر بری بنیاد میای اینجا بجای اینکه ار من انتقاد کنی تشکر میکنی که زودتر بهت خبر دادم!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    شایعه؟ )) شما یه سر بری بنیاد میای اینجا بجای اینکه ار من انتقاد کنی تشکر میکنی که زودتر بهت خبر دادم!!!
    آقا پوریا منم می دونم قانون کسری خدمت تعلیق شده و گفتن قانون جدید میاد الان بحث رو قانون جدیده!

Junior Member bok آواتار ها

تا ابلاغ دستور العمل جديد نحوه بكارگيري همكاران تحقيقاتي توسط بنيادنخبگان نيروهاي مسلح (پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس) در سال 94 امكان پذيرنمي‌باشد.

Junior Member

سلام
    دوستان من اول تیر اعزامم هستش
    طرح دومم تموم کردم و قراره بهم 8 ماه بدن طرح اولم هم 7 ماه بود که کلا 15 ماه
    2ماه تکمیلی و 1 ماه دوره تخصصی دارم
    3 ماه هم بسیج
    میخواستم ببینم قبل از اعزام میشه دفاع کنم؟
    به اون اقایی که وقت میده بگم که این کسریارو دارم یا نه؟
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member

سلم دوستان پروژه های کسری دمت لغو نشدن و فقط نیاز به تمدید دارن. من یک پروژه انجام دادم و در حال گرفتن پروژه دوم بودم که گفتن فعلا پروژه ای داده نمیشه. فعلا باید صبر کرد تا مقام معظم رهبری دستور العمل جدید را امضا کنند. جمعی از اساتید دانشگاه امام حسین در نامه ای از رهبری خواستار تمدید شدن. من در سپاه هم چندی از دوستانم در همین بخش ارائه پروژه مسئول هستن و به گفته اونها در اردیبهشت و احتمالا در همین هفته تعیین تکلیف خواهد شد و دستور العمل جدید ارسال خواهد شد. در صورتی که خبری گرفتم حتما خدمت دوستان میگم. فعلا نباید به جایی رجوع کرد. من احتمالا قید کسری خدمت رو بزنم و سراغ امریه برم. در طرح اولم یک سال یشنهاد دادن برام. که البته فعلا قطعی نیست. من حدس شخصیم اینه پروژه ها به هیچ وجه قطع نمیشه و فقط شاید کمی شرایط تغییر کنه. از جمله اینکه شاید بههر نفر فقط یک پروژه بدن.......
    انشلل در همین هفته وضعیت مشخص میشه. انشال.. هر انچه هست خیر باشه. در ضمن تعداد کسانی که از این پروژه ها استفاده میکنن و کسری میگیرن واقعا ناچیز هست و مشکلی برای نظام وظیفه ایجاد نمیکنه و در حال حاضر هم علی رغم اظهاراتشون با ازدیاد نیروز روبرو هستن..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)