صفحه 107 از 740 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

بنیاد به طورِ عجیبی بی نظمه و نامه گم می کنه! من نامم 9 اسفند از جهاد خودکفایی ارتش رفته واسه آجا و 25 اسفند رفته واسه نخبگان مسلح! اما گویا الان نامه نیست و گم شده! حالا گفتن کپی نامه رو از ارتش بگیرم حضوری ببرم. البته بنیاد گفت دمِ عید بوده و عجله ای نیستو اینا و شما کارتو شروع کن و چون نامت از جهاد 9 اسفند صادر شده مشمول قوانین 93 میشی!
    امیدوارم همینطور باشه واقعا!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    بنیاد به طورِ عجیبی بی نظمه و نامه گم می کنه! من نامم 9 اسفند از جهاد خودکفایی ارتش رفته واسه آجا و 25 اسفند رفته واسه نخبگان مسلح! اما گویا الان نامه نیست و گم شده! حالا گفتن کپی نامه رو از ارتش بگیرم حضوری ببرم. البته بنیاد گفت دمِ عید بوده و عجله ای نیستو اینا و شما کارتو شروع کن و چون نامت از جهاد 9 اسفند صادر شده مشمول قوانین 93 میشی!
    امیدوارم همینطور باشه واقعا!
    رونوشت که آجا زده واسه جهاد ارتش رو ببر بنیاد ببین از رو شماره نامه و تاریخ ارسال، نامه پیدا میکنند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان.من از مالک اشتر دوتا پروژه ورداشتم که کلشو شهریور به استاد تحویل دادم,اما استادم اولی رو تایید کرد,گفت دومی ام بعد دوماه بیا تحویل بده,پروپوزال دومی رو هم ابان امسال سال تحویل دادم.تا الان نامه ی شروع به کار دوممو نزده میگه ظرفیتم پر شده.باید یکی دفاع کنه تو بیای جاش.(این حرفش درسته؟)..خیلی استرس دارم الان پروژه دومم رو هواست.میشه تاریخ شروع کار رو اذر اینا بزنیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من از مالک اشتر دوتا پروژه ورداشتم که کلشو شهریور به استاد تحویل دادم,اما استادم اولی رو تایید کرد,گفت دومی ام بعد دوماه بیا تحویل بده,پروپوزال دومی رو هم ابان امسال سال تحویل دادم.تا الان نامه ی شروع به کار دوممو نزده میگه ظرفیتم پر شده.باید یکی دفاع کنه تو بیای جاش.(این حرفش درسته؟)..خیلی استرس دارم الان پروژه دومم رو هواست.میشه تاریخ شروع کار رو اذر اینا بزنیم ؟
    دوست گرامی جدیدا در دانشگاه امام حسین و مالک اشتر ظرفیت پذیرش پروژه برای هر استاد رو محدود کردن و راست میگن. ولی چنانچه قانون تمدید نشه شما نمی تونید دیگه پروژه دومتون رو ارائه بدید.باید صبر کنید تا ابلاغیه جدید بیاد. تاریخ انجام پروژه رو میتونید چند ماه قبل از اخذ پروژه بزنید و نه خیلی دورتر. بنده هم دومین پروژم رو کامل کردم ولی ناگهان قانون مدتش تموم شد و منتظرم.

Junior Member

اصلا مهم نیست که زمانشو کی بزنم.اصلا بزنن ۱ اسفند,فقط از دست نره این پروژه از اعتماد به استاد ضرر کردم.از ماست که بر ماست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    اصلا مهم نیست که زمانشو کی بزنم.اصلا بزنن ۱ اسفند,فقط از دست نره این پروژه از اعتماد به استاد ضرر کردم.از ماست که بر ماست.
    تاریخ اخذ پروژه دومتون باید بعد از اتمام اولین پروژه باشه. منم مشکل شما رو داشتم ولی قبول نکردن و گفتن باید صبر کنید تا تکلیف پروژه ها مشخص بشهو بعید هست بنیاد قبول کنه

Junior Member

سلام بچه ها----ایشالله که تمدید بشه این قانون،ماهم دستمون بگیره-میشه دوتا پروژه رو همزمان گرفت؟؟؟؟؟؟؟اگه 10 ماه تا اعزامت وقت باشه و 2 تا پروژه بگیری نهایت چقدر کسری میدن بهت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من از شهرستان دارم میام و ترمینال آرژانتین پیاده بشم برای وقت دفاع گرفتم میام بعد باید کجا برم در ضمن چندتا درب داره کدوم درب را به راننده تاکسی بگم تا منو ببره اونجا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    نامه شروع به کار یا به اصطلاح میگن نامه بکارگیری
    نامه ای هست که نشون میده چه تاریخی مدارک شما به دست ب ن ن م رسیده و تاریخ شروع به کار شما هستش
    بعضی از پروژه ها که ملاک کسریشون برمبنای زمانی که شما روی پروژه گذاشتی محاسبه میشه این مقدار از شروع تاریخ نامه بکارگیری محاسبه میشه
    از طرفی شما تا نامه بکارگیری نیاد نمیتونی پروژه تحویل ارگان مربوطه بدی

این نامه رو دقیقن کی میده ؟ کی مبیره ؟ ینی خودت باید ببری ؟ اگه آره کی باید بگیری ؟

ما برای یه نفر رفتیم یه نامه از یه ارگان نظامی بردیم بنیاد که توش نوشته بود این یارو پذیرفته شده و موضوش اینه و اینو از ما گرفتن و چون قبلن پرونده داشت ( مدارکش بود ولی پروژه نگرفته بود ) گذاشتن رو پروندش . حالا این نامه شروع به کار اینجا چی میشه ؟ ما باید بگیریم یا خودشون میفرستن به اون ارگان نظانی یا اصن واسه الان نیس ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    سلام
    من از شهرستان دارم میام و ترمینال آرژانتین پیاده بشم برای وقت دفاع گرفتم میام بعد باید کجا برم در ضمن چندتا درب داره کدوم درب را به راننده تاکسی بگم تا منو ببره اونجا؟
    اگه میخای دربس بری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ، بالاتر از میدان سبلان ( به سمت شمال ) زیر پل عابر پیاده میشی . تابلو نداره چون نظامیه .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)