صفحه 109 از 740 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    من دو تا پروژه 6 ماهه دارم و هردو موضوعشان فنی - نظامی می باشد به نظرتون چند ماهش تایید میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا پروژه 6 ماهه دارم و هردو موضوعشان فنی - نظامی می باشد به نظرتون چند ماهش تایید میشه؟
    من فکر نمیکنم کمتر از 10 ماه بشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

آیا برای وقت گرفتن نوبت دفاع حتما باید خودم برم یا پدرمم می تونه بره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    آیا برای وقت گرفتن نوبت دفاع حتما باید خودم برم یا پدرمم می تونه بره؟
    فقط خودتون
    به هیچ عنوان اجازه ورود هم به شخص دیگر هم که برای انجام کار شخص دیگه ای اومده باشه داده نمیشه
    حتی اگر وارد هم بشه کسی که میخواد وقت بده شاید سوالاتی بپرسه که فقط خودتون قادر به پاسخگویی هستید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شما پروژه اولت 10 ماهه دومی هم حداقل 6 ماه از این 16 ماه در بدترین حالت 12 ماه میگیری کسری بسیجتم حداقل 3 ماه هستش میشه 15 ماه
    پس شما در بدترین شرایط 6 ماه و در بهترین حالت ممکنه فقط آموزشی بری
    پس بهترین کار اینه که بری خدمت امریه 24 ماهه باید کلی چونه بزنی تا بتونی کسریتو اعمال کنی
    سربازی معمولی هیچ مشکلی واسه اعمال کردن کسری نداره و تازه از 21 ماه هم حساب میشه
    مرسی نیما جان خودمم به این نتیجه رسیدم که همون خدمت و برم با توجحه به اینکه ارشدم دارم بعید میدونم سخت بگذره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    مرسی نیما جان خودمم به این نتیجه رسیدم که همون خدمت و برم با توجحه به اینکه ارشدم دارم بعید میدونم سخت بگذره
    برو سربازی عادی و شک نکن. من یک 10 ماه کسری دارم ولی میخام امریه رو انتخاب کنم ولی دلیل دارو. مریه در وزارت نفت هست و شاید ار استخدامم کمک کنه( من رشتم نفتی هست) ولی امریه اموزش و پرورش هیچ مزیتی نداره( البته از سربازی عادی بسیار بهتر هست، منظورم برای شما). چند ماه سربازی و حتی 24 ماهشم در چشم بهم زدنی تموم میشه

Junior Member

با سلام
    بنده دو پروژه انجام دادم. برای اولی 8 ماهو 20 روز و برای دومی 10 ماه سازمان پیشنهاد داده و همچنین 3 ماه خدمت قبلی دارم و اعزام مجدد هستم. به نظرتون کارت معافیتو بم میدن یا ممکنه از خدمتم بزنن و مجبور به رفتن به خدمت بشم؟ همچنین با این شرایط با توجه به اینکه چند ماه دیگه درسم تموم میشه میتونم الان برای وقت دفاع گرفتن اقدام کنم و در حین تحصیل دفاع کنم؟

Junior Member

با سلام
    بنده پروژه اولم را در سال 93 تحویل دادم. و برای پروژه دوم 10 اسفند 93 اقدام نمودم، با توجه به اینکه نامه اتمام پروژه اولم به ب ن ن م نرسیده بود نتونستم در بنیاد ثبت کنم.
    در صورتی که نامه را الان ببرم میتونم ثبت کنم یا مشمول قانون 94 میشه و باید صبر کنم تا قانون 94 ابلاغ بشه؟؟؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meh66 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده پروژه اولم را در سال 93 تحویل دادم. و برای پروژه دوم 10 اسفند 93 اقدام نمودم، با توجه به اینکه نامه اتمام پروژه اولم به ب ن ن م نرسیده بود نتونستم در بنیاد ثبت کنم.
    در صورتی که نامه را الان ببرم میتونم ثبت کنم یا مشمول قانون 94 میشه و باید صبر کنم تا قانون 94 ابلاغ بشه؟؟؟
    با تشکر
    دوست عزیز شما یه جورایی شرایط من رو دارید. بنده سال 93 پروژه اول رو تحویل دادم که سازمانم اسفند 93 نامه پایان کار رو فرستادن بنیاد. تاریخ اتمام رو سازمان زده بود 10 اسفند که ظاهراً همون روز هم پیک نامه ها رو برده به همراه گزارش پایانی و CD. چون شهرستانم پیگیری نکردم ببینم رسیده بنیاد یا خیر ولی چند روز بعدش از یک سازمان دیگه نامه پروژه دومم فرستاده شد به بنیاد و تا الان که مشکلی از بابت تداخل و اینا پیش نیومده. شما نامه اتمام پروژه اولت رو میتونی دستی هم ببری منتها تاریخش مهمه که حتما اسفند 93 خورده باشه و نامه شروع به کارت برای پروژه دومت هم اسفند باشه ولی با در نظر گرفتن تاریخ ها و عدم تداخل. در این صورت با شرایط 93 باید پروژه انجام بدید، در غیر این صورت باید صبر کنید قانون جدید بیاد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_mec نمایش پست ها
    با سلام
    بنده دو پروژه انجام دادم. برای اولی 8 ماهو 20 روز و برای دومی 10 ماه سازمان پیشنهاد داده و همچنین 3 ماه خدمت قبلی دارم و اعزام مجدد هستم. به نظرتون کارت معافیتو بم میدن یا ممکنه از خدمتم بزنن و مجبور به رفتن به خدمت بشم؟ همچنین با این شرایط با توجه به اینکه چند ماه دیگه درسم تموم میشه میتونم الان برای وقت دفاع گرفتن اقدام کنم و در حین تحصیل دفاع کنم؟
    تا جایی که من میدونم موقع تحصیل نمیتونید دفاع کنید. باید فارغ التحصیل بشید و معافیت تحصیلیتون باطل بشه و بعد دفترچه پست کنید، وقتی نامه اعزامتون اومد میتونید برید وقت دفاع بگیرید. ضمنا شما برای پروژه 10 ماهه کمیسیون ثانویه دارید که یکی دو ماهی هم باید منتظر جواب اون باشید. در کل بعد از گرفتن برگ اعزام برای وقت دفاع گرفتن اقدام کنید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)