صفحه 111 از 740 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    اگه کسی علاوه بر پروژه کسر خدمت، کسری بسیج (یا پدر جبهه ای) هم داشته باشه و در حین خدمت هم باشه، باید اول کسری بسیج رو اعمال کنه یا کسری پروژه رو. من شنیدم که اگه مثلا ۸ ماه از خدمتت باقی مونده باشه و یه پروژه ۸ ماهه داشته باشه و بری برای دفاع چون خدمتت با این ۸ ماه تموم میشه کمتر از ۸ ماه رو برات تصویب می کنن، آیا این موضوع صحت داره؟
    کسری ها فرقی نمیکنه کدومو اول اعمال کنی
    در مورد سوال دومت هم با قطعیت نمیشه جواب داد چون من هر دو مورد دیدم یعنی بعضی مورد ها کم کردن بعضی هم نه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام
    بنده پروژه اولم را اسفند سال 93 تحویل دادم. و برای پروژه دوم 10 اسفند 93 اقدام نمودم، با توجه به اینکه نامه اتمام پروژه اولم به ب ن ن م نرسیده بود نتونستم در بنیاد ثبت کنم.
    1- در صورتی که نامه را الان ببرم ب ن ن م میتونم ثبت کنم یا مشمول قانون 94 میشه و باید صبر کنم تا قانون 94 ابلاغ بشه؟؟؟
    2- برای شروع پروژه دومم، ان نامه را هم می‌تونم به صورت دستی همراه با اتمام نامه اولم ببرم، یا باید نامه شروع به ب ن ن م از طرق سازمانی که پروژه گرفتم بره؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط meh66 نمایش پست ها
    سلام
    بنده پروژه اولم را اسفند سال 93 تحویل دادم. و برای پروژه دوم 10 اسفند 93 اقدام نمودم، با توجه به اینکه نامه اتمام پروژه اولم به ب ن ن م نرسیده بود نتونستم در بنیاد ثبت کنم.
    1- در صورتی که نامه را الان ببرم ب ن ن م میتونم ثبت کنم یا مشمول قانون 94 میشه و باید صبر کنم تا قانون 94 ابلاغ بشه؟؟؟
    2- برای شروع پروژه دومم، ان نامه را هم می‌تونم به صورت دستی همراه با اتمام نامه اولم ببرم، یا باید نامه شروع به ب ن ن م از طرق سازمانی که پروژه گرفتم بره؟؟
    با تشکر
    پروژه اولت مشکلی نداره
    ولی واسه پروژه دوم فکر میکنم باید منتظر ابلاغیه جدید باشی

دوستان با توجه به اینکه دو پروژه رو هم زمان نمیشه انجام داد، فاصله بین دو پروژه دقیقا مشخص نیست که چقدر باید باشه؟ مثلا دوست بالایی به فاصله چند روز کار پروژه دومش رو انجام داده و یا بنده شنیدم باید 6 ماه فاصله باشه، خلاصه این فاصله بطور قانونی چقدر باید باشه ؟

Junior Member

دوستان لطفا یکی جواب بده، اینکه بنیاد نخبگان فعلا پروژه رو تعلیق کرده معناش اینه که میخواد کلا حذفش کنه یا قوانین جدید میخواد اعمال کنه؟؟؟ من فارغ التحصیل ارشدم، به نظرتون اگه قوانین جدید هم بیاد ممکنه بتونم پروژه بگیرم یا نه

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که تاریخ اعزامم شهریوره، اگه درخواست تعجیل بدم ممکنه تیر بیفتم یا تیر پر شده کلا؟ کسی هست که این کارو کرده باشه و اطلاعی داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط psh1990 نمایش پست ها
    دوستان لطفا یکی جواب بده، اینکه بنیاد نخبگان فعلا پروژه رو تعلیق کرده معناش اینه که میخواد کلا حذفش کنه یا قوانین جدید میخواد اعمال کنه؟؟؟ من فارغ التحصیل ارشدم، به نظرتون اگه قوانین جدید هم بیاد ممکنه بتونم پروژه بگیرم یا نه
    فعلا معلوم نیست شاید حذف بشه یا شاید هم حذف نشه
    باید منتظر بود البته من فکر میکنم اگر تغییری صورت بگیره تعداد پروژه کم میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    فعلا معلوم نیست شاید حذف بشه یا شاید هم حذف نشه
    باید منتظر بود البته من فکر میکنم اگر تغییری صورت بگیره تعداد پروژه کم میکنن
    بنظرتون اگه یدونه پروژه بکنن,اون پروژه ای که سال پیش گرفته بودیم و حساب میکنن یا فقط واسه سال جدید یدونه پروژه میدن؟
    من دوتا پروژه رو انجام دادم استادم بیخیال بود پروژه دومم افتاد اینور سال.خیلی استرس دارم.شب و روز ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    بنظرتون اگه یدونه پروژه بکنن,اون پروژه ای که سال پیش گرفته بودیم و حساب میکنن یا فقط واسه سال جدید یدونه پروژه میدن؟
    من دوتا پروژه رو انجام دادم استادم بیخیال بود پروژه دومم افتاد اینور سال.خیلی استرس دارم.شب و روز ندارم.
    اصلا نمیشه پیش بینی کرد ولی فکر کنم اگر بشه یک پروژه دیگه برای همه است

Junior Member

سلام
    هیچ کدوم از کاربرهای سایت خبر ندارن که کی قراره قانون جدید ابلاغ بشه؟ ابتدا گفتند فروردین، بعد گفتند اردیبهشت، حالا از نیمه اردیبهشت هم گذشت،خلاصه کی قراره این قانون ابلاغ شه؟ چرا تکلیف را مشخص نمی کنند؟ من از شهرستان هستم بچه های ساکن تهران در مراجعه به بنیاد کسی خبر جدیدی نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)