صفحه 114 از 740 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    پروژه باید صحافی بشه
    سی دی شامل فرمت ورد، پی دی اف و HTML هستش یه فرمت خاص هم داره که اون بنیاد بپرسید غیر از اون فرمت باشه سی دی قبول نمیکنن
    سازمان من که گفنه صحافی نمیخواد و فقط فایلشو میخوان....درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amin102 نمایش پست ها
    سازمان من که گفنه صحافی نمیخواد و فقط فایلشو میخوان....درسته؟
    صحافی برای خود سازمان پروژه دهنده هستش
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

دوستان سلام. بنده درگیر پروژه ای که پیاده سازی داشت (پیاده سازی برای سازمان مهم بود) بودم. نامه آغاز کار بنده مرداد ماه 93 از طرف بنیاد به سازمان ارسال شد. منم کار رو که از یکی دو ماه قبل از رسیدن نامه شروع به کار انجام دادم. در مسیر انجام کار مشکلات بسیار زیادی داشتم. نابسامانی ها و تغییرات اساسی ای که هر کسی از راه میرسید بر پیاده سازی تحمیل می کرد منم مجبور بودم انجام بدم چون به کسری نیاز داشتم. هیچی دیگه، با مشکلات فراوان کار رو انجام دادم و بهمن 93 برای دفاع داخل سازمانی رفتم پیش رئیس کارفرمام. از شانس بدم رئیس کلا کار رو ضعیف و بی ربط دونست و کار رو رد کرد البته ایراد را از من ندونست به کارفرمام گیر داد. منم با رئیس صحبت کردم که 7-8 ماهه درگیر این پروژه هستم و دوستان هم کلی اذیت کردند. خلاصه قرار شد نامه پایان کار من رو بزنند. برج اسفند پیگیری کردم نامه به بنیاد فرستاده شده بود و منم همون اسفند از یک سازمان دیگه پروژه دوم رو گرفتم.
    حالا پس از گذشت دو ماه از اتمام کار اول با من تماس گرفتند که بیا کار رو تموم کن و تغییرات دیگه ای (تغییرات اساسی و وقت گیر) انجام بده تا کار مورد رضایت رئیس بشه. حالا من موندم چی کار کنم! اینا کلا گیرن. دیگه خسته شدم چجوری از زیرش در برم!!!

ببخشید زیاد حرف زدم، سوال اصلیم اینه که: با توجه به اینکه نامه پایان کار من از اون سازمان رفته به بنیاد اگر من از ادامه کار صرفه نظر کنم (کلا بپیچونمشون) آیا میتونن کاری کنن که کسری ای که بهم دادن (9 ماه) کلا کنسل بشه؟؟؟ یعنی مثلا یه نامه بزنن به بنیاد بگن آقا این نفر رو که کسری دادیم قبول نداریم و کسری را پس میگیریم!؟!؟!

(کلا با این سازمان ها وارد کارای پیاده سازی نشید که دردسرهای فراوان دارد، به کسریش نمی ارزه)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    گفته میشه طرح کسر خدمت بنیاد نخبگان نیرو های مسلح به حالت تعلیق در آمده است . یکی از سایت ها هم که اطلاعات پروژه ها شو می گذاشت به آدرس http://www.basijelmi.ir/fa-ir/ دقیقا بالای صفحه این مطلب رو درج کرده . آیا کسی اطلاع داره که آیا طرح کلا لغو شده یا موقتا ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshvari نمایش پست ها
    سلام
    گفته میشه طرح کسر خدمت بنیاد نخبگان نیرو های مسلح به حالت تعلیق در آمده است . یکی از سایت ها هم که اطلاعات پروژه ها شو می گذاشت به آدرس http://www.basijelmi.ir/fa-ir/ دقیقا بالای صفحه این مطلب رو درج کرده . آیا کسی اطلاع داره که آیا طرح کلا لغو شده یا موقتا ؟
    فعلا هیچ کس هیچی نمیدونه..شاید حذف شه شاید در بعضی از بند هاش تغییرات ایجاد بشه.امیدمون به خداست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    صحافی برای خود سازمان پروژه دهنده هستش
    دوستان هیچ سازمانی صحافی نمیخاد. فقط چند تا سی دی با مطالبی که میخان رایت کنید و ببرید.فعلا که قانون جدید ابلاغ نشده، من پیگیرش هستم

سلام ممنون از پاسختون
    يك سوال من كه الان نامه كسري رو براي پروژه اولم از سازمان گرفتم بايد اين نامه رو به بنياد بدم يا اينكه پروژه دومم بردام و بعد نامه اول و دوم رو ببرم
    اگر فرض كنيم كه قانون قبل پابرجاست.يعني بايد اطلاع بدم به بنياد كه من اون پروژه رو تموم كردم
    سوال ديگه اينكه آيا ما كه پروژه كسر خدمت ميگيريم تسهيلاتي براي آموزشي به ما تعلق ميگيره يا نه مثلا آموزشي ٤٥ روزه؟
    با تشكر

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون
    يك سوال من كه الان نامه كسري رو براي پروژه اولم از سازمان گرفتم بايد اين نامه رو به بنياد بدم يا اينكه پروژه دومم بردام و بعد نامه اول و دوم رو ببرم
    اگر فرض كنيم كه قانون قبل پابرجاست.يعني بايد اطلاع بدم به بنياد كه من اون پروژه رو تموم كردم
    سوال ديگه اينكه آيا ما كه پروژه كسر خدمت ميگيريم تسهيلاتي براي آموزشي به ما تعلق ميگيره يا نه مثلا آموزشي ٤٥ روزه؟
    با تشكر

سلام
    بستگی به سازمانی داره که پروژه گرفتید
    برخی سازمان ها خودشون نامه رو میفرستن و نیازی به مراجعه شما به ب ن ن م نیست
    ولی برخی جاها هم بایس خودتون ببرید
    فقط بایس نالمه ای که به ب ن ن م میبرید یا براتون می فرستن حتما فرم تعریف پروژه دوم هم توش باشه
    چون نامه رو به خودتون دادن احتمالا بایس خودتون ببرید بنیاد
    از سازمان سوال کنید که باید به بنیاد تحویل بدید یا نه

نکته مهم: اگه گفتن به ب ن ن م تحویل بدید حتما فرم تعریف پروژه دوم رو هم تحویل بدید و توجیحشون کنید که پروندتون رو نبندن
    موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    یه سوال
    دو تا پروژه یه 7 ماه یه شش ماه موقع دفاع میره برای ازریابی ثانویه؟ یا برای پروژه های بالای 9 ماهس؟ منظورشون از مثلا 9 ماه هر پروژست یا مجموع پروژه ها؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال
    دو تا پروژه یه 7 ماه یه شش ماه موقع دفاع میره برای ازریابی ثانویه؟ یا برای پروژه های بالای 9 ماهس؟ منظورشون از مثلا 9 ماه هر پروژست یا مجموع پروژه ها؟
    ارزیابی ثانویه ندارید دوست من. ملاک تک پروژه هست و نه مجموع کسری دو پروژه. هر وقت یک پروژه بیشتر از 9 ماه کسری داشت مشمول ارزیابی ثانویه میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)