صفحه 13 از 740 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام
    از مهرماه پارسال تعداد پروژه های کسری خدمت به دو پروژه کاهش یافته که همزمان هم نباید باشند.
    مثل اینکه هیچ سقفی برای کسری نیست اما درواقعیت من بیشتر 10 یا 12 ماه ندیدم و نشنیدم که کسی کسری گرفته باشه.
    موفق باشید
    به نظر شما می شه تو دوره ی دانشجویی ارشد دو تا پروژه ی 11-12 ماهه تعریف کرد که حدود 9 ماهش تصویب بشه یا لطمه به درس و پایان نامه می خوره؟می شه جمعش کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط western1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک خواهشی از شما عزیزان دارم. کسی می تواند بنده را کامل راهنمایی کند که اگر بخواهم از طریق بنیاد نخبگان کسری بگیرم چه کار کنم؟ آیا لز طریق سایت ثریا می شود اقدام کرد یا حضوری باید اقدام کرد؟ مدارک چه چیزهایی می خواهد؟ من الان در حال خدمت هستم و یک سری مقاله و کار علمی هم دارم. دکترا هم دارم. ممنون
    سلام
    اول در نظر بگیرید که چه قدر از خدمتتون باقی مونده، چون پروزه جایگزین خدمت (10ماهه) برای کسایی که حداقل 10 ماه یا بیشتز از خدمتشون مونده باشه هست و گرنه به کار نمیاد و هم اینکه روند اداری تشکیل پرونده تو سامانه ثریا و بررسی کمیته ها حول و حوش 2-3ماهی زمان میبره و برای چند ماه بعد میشه روش حساب کرد. اما اگر منظور شما گرفتن کسری ماهیانه است که باید از طریق بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام بشه و با پروژه جایگزین خدمت بحثش فرق میکنه و نیاز به تشکیل پرونده تو سامانه ثریا نداره. پس لطفاً بگین چه نوع کسری مد نظرتونه تا توضیحات ارائه بشه. در ضمن اینکه دکترا دارین خیلی خوبه و تو گرفتن پروژه مهمه.

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط freddyelec نمایش پست ها
    به نظر شما می شه تو دوره ی دانشجویی ارشد دو تا پروژه ی 11-12 ماهه تعریف کرد که حدود 9 ماهش تصویب بشه یا لطمه به درس و پایان نامه می خوره؟می شه جمعش کرد؟
    اگه از اون فرجه یک ساله بین فارغ التحصیلی و خدمت هم استفاده کنی، احتمالن میشه.

Junior Member

سلام
    الان بهترین سازمانی که پروژه کسری تصویب میکنه و خیلی معطل نمیکنه کجا هست؟ چون بعضی سازمان ها هستن که اجازه میدن خود آدم پروژه تعریف کنه اما تصویبش خیلی طول میکشه. ضمناً پروژه درباره رشته برق باشه.ممنون

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان سلام
    این پروژه های کسری تا اونجا که اینور اونور میبینم و می شنوم برای رشتههای فنی و مهندسی هست. برای رشته های علوم انسانی مثل رشته ی من آیا میشه پروژه گرفت؟
    دوم اینکه من شرایط عضویت در بنیاد نخبان رو از سایتشون خوندم. برای استفاده از تسهیلات باید یک مقاله استخراج شده از پایان نامه ارشد داشت که در یک مجله ی معتبر چاپ شده باشه. منتها ترم قبل دو تا از هم اتاقی های من بدون اینکه مقاله داشته باشن پروژه گرفتن برای کسری؟ این چجوری میشه؟

Junior Member

سلام دوستان جديدا از چند نفر شنيدم كه قرار ديگه به كساني كه فوق ليسانس دارند پروژه كسر خدمت ندن ايا كسي اطلايي از اين موضوع داره ممنون ميشم اگر جواب بدين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    سلام دوستان جديدا از چند نفر شنيدم كه قرار ديگه به كساني كه فوق ليسانس دارند پروژه كسر خدمت ندن ايا كسي اطلايي از اين موضوع داره ممنون ميشم اگر جواب بدين
    نمیدونم اینایی که این شایعات بی اساس رو راه میندازن چه عایدی جز وارد کردن استرس به بچه های مردم نصیبشون میشه. کاری با بچه های ارشد ندارن، چون خودشون هم نیاز دارن انجام پروژه رو. حذف بچه های لیسانس هم به دلیل سطح علمی پایین و تجربه کمشون در انجام پروژه بوده. به این شایعات گوش ندین. هیچ منبع موثقی برای این حرف وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان سلام
    این پروژه های کسری تا اونجا که اینور اونور میبینم و می شنوم برای رشتههای فنی و مهندسی هست. برای رشته های علوم انسانی مثل رشته ی من آیا میشه پروژه گرفت؟
    دوم اینکه من شرایط عضویت در بنیاد نخبان رو از سایتشون خوندم. برای استفاده از تسهیلات باید یک مقاله استخراج شده از پایان نامه ارشد داشت که در یک مجله ی معتبر چاپ شده باشه. منتها ترم قبل دو تا از هم اتاقی های من بدون اینکه مقاله داشته باشن پروژه گرفتن برای کسری؟ این چجوری میشه؟
    بله میشه کسری خدمت گرفت.
    برای گرفتن کسری مقاله و معدل نمیخواد. اون برای بنیاد ملی نخبگانه که فرق داره. اگه شرایطش رو داشته باشین میتونین از طریق بنیاد ملی اقدام کنین تا برای انجام پروژه جایگزین کل خدمت معرفی شین ب ن ن م.

Junior Member

Junior Member kh_m آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    چییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟ راجع به کارشناسی ها که دوستمون در سه پس بالاتر لینک خبری رو گذاشتن. در مورد کارشناسی ارشد آیا لینکی موثق در مورد این شایعه دارین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)