صفحه 133 از 740 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

میخان پروژه بگیرید برید مالک اشتر یا جاهای دیگه. برخی بانک ها. زیر مجموعه های وزارت دفاع. قرار گاه خاتم. برخی شرکت های نفتی هم میدن. برید انشال.. جور میشه. رایتش فکر میکنم اینا داره زورشون میاد که دارن کسری میدن. مخصوصا که وضعیت کشور شاید کمی بهم بریزه. منظورم احتمال ناارام شدن مرز ها هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    من پروژه گرفتم از هوا فضا. نرم افزار دارم میسازم. کار سنگین و قابل قبولیه، خودم تا حالا کار به این حجم انجام ندادم. فرض کنید 2تا 11 ماه واسم رد کنند. چند ماه حدودا میگیرم؟؟ می خوام کلا تمومش کنم!!!!!

طراحی نرم افزار چه بازخوردی داره واسه دفاع کردن؟؟ منظورم اینه که از میزان پیشنهادی خیلی کم میشه یا نه؟؟

جایی که کار انجام میدیم هم مهمه؟؟ هوا فضا معتبره؟؟
    دوست عزیز صندوق پیامت رو خالی کن تا در مورد پروژت بهت توی پیام خصوصی توضیح بدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid28184 نمایش پست ها
    میخان پروژه بگیرید برید مالک اشتر یا جاهای دیگه. برخی بانک ها. زیر مجموعه های وزارت دفاع. قرار گاه خاتم. برخی شرکت های نفتی هم میدن. برید انشال.. جور میشه. رایتش فکر میکنم اینا داره زورشون میاد که دارن کسری میدن. مخصوصا که وضعیت کشور شاید کمی بهم بریزه. منظورم احتمال ناارام شدن مرز ها هست.
    کدام بانک ها؟ من که بانک انصار رفتم تو سایتش ، گویا سفره ی کسر خدمتش را جمع کرده . من رشتم مدیریت اجرایی است . اگر بانک مشخصی را می شناسید . لطفا من را راهنمایی کنید . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid28184 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه امام حسین فعلا روژه نمیده و قرار است یک سایت راه اندازی کنه که ثبت نامش اینترنتی بشه. معلوم هم نیست که کی سایت راه اندازی بشه. من که خودمو کشتم ولی از جای دیگه دارم میگیرم. حواستون به سایت دانشگاه باشه. مسئولین دانشگاه هم چیزی نمیدونستن در مورد اینکه دانشجو میتونه پروژه بگیره یا نه
    کسی رو نمیخوام ناامید کنم ولی گزینه ی آخرتون برای گرفتن پروژه دانشگاه امام حسین باشه....خیلی اذیت میکنن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M. Sc Inorganic Chemistry

دوستان سلام
    من پارسال از دانشگاه امام حسین پروژه گرفتم که هنوز دفاع نکردم. الان یک مقدار گیج شدم! با خود مسولین دانشگاه که صحبت می کنم میگن بخشنامه اومده که هر نفر نهایتا میتونه یک سال کسری خدمت (و نه جایگزین خدمت) بگیره، یعنی سقف کسری خدمت از طریق پروژه و بسیج و ... مجموعا یک سال اعمال میشه که فرد باید 9 ماه باقیمانده از 21 ماه رو خدمت کنه. مطالب دوستان رو میخونم همه گفتن که میشه حتی تا 19 ماه هم کسری گرفت!!! لطفا یکی راهنمایم کنه، آیا این خبر موثقه؟ پس چرا مسئول دانشگاه صحبت از یکسال کسری میکنه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudr89 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من پارسال از دانشگاه امام حسین پروژه گرفتم که هنوز دفاع نکردم. الان یک مقدار گیج شدم! با خود مسولین دانشگاه که صحبت می کنم میگن بخشنامه اومده که هر نفر نهایتا میتونه یک سال کسری خدمت (و نه جایگزین خدمت) بگیره، یعنی سقف کسری خدمت از طریق پروژه و بسیج و ... مجموعا یک سال اعمال میشه که فرد باید 9 ماه باقیمانده از 21 ماه رو خدمت کنه. مطالب دوستان رو میخونم همه گفتن که میشه حتی تا 19 ماه هم کسری گرفت!!! لطفا یکی راهنمایم کنه، آیا این خبر موثقه؟ پس چرا مسئول دانشگاه صحبت از یکسال کسری میکنه؟
    ممنون
    سلام
    احتمال بالای 95 درصد غیر موثقه. اینا از خودشون یه چرتی میگن که اگه کسری کسی را کم رد کردن واسش بندازن تقصیر قانون. یه چیزی میگم خودت برو تا آخر خط : هنوزم سازمان هایی هستن که برای یه پروژه 15 یا 16 ماه رد میکنن و با کمی اینور اونور تو بنیاد تصویب میشه در حالی که خیلی وقته همه جا میگن قانونه که هر پروژه ماکسیمم 12 ماه بزنن. تا خودت بخشنامه یا ابلاغیه ای را به چشم ندیدی باور نکن. پیگیر باش یجوری نشونت بدن بخشنامش را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toopak نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه امام حسین فعلا روژه نمیده و قرار است یک سایت راه اندازی کنه که ثبت نامش اینترنتی بشه. معلوم هم نیست که کی سایت راه اندازی بشه. من که خودمو کشتم ولی از جای دیگه دارم میگیرم. حواستون به سایت دانشگاه باشه. مسئولین دانشگاه هم چیزی نمیدونستن در مورد اینکه دانشجو میتونه پروژه بگیره یا نه
    کسی رو نمیخوام ناامید کنم ولی گزینه ی آخرتون برای گرفتن پروژه دانشگاه امام حسین باشه....خیلی اذیت میکنن...
    اون سایت که میگی بنده فکر میکنم openedus.com باشه مال مرکز رشد دانشگاه هستش
    تا 20 ام اسفند سال پیش هم پروژه میدادن. بنده خودم هم ازینجا پروژه گرفتم اصلا هم اذیت نکردن. فقط هم برای تحویل پروژه رفتم اونجا بقیش همش از طریق سایت بود.
    صحبتش بود از این هفته شروع به کار کنن. میتونید از طریق شماره موبایلی که تو سایت زدن پیگیری کنید.
    البته اینو هم اضافه کنم که که این مرکز خارج دانشگاه هستش و در آخر که کارتون تموم میشه فقط یه سر میرید خود دانشگاه برای نامه پایان کار بنیاد

Junior Member

سلام به همگی..بچه ها استاد من توو مالک اشتر میگه ابلاغیه اصلا نیومده..میگه خبر های خوبی ام به گوش نمیرسه.هی میگه با خانوم عربنژاد هماهنگ کن.من نمیدونم این چجوریه؟ اینجا بچه ها میگن پروژه میدن اون اونجا میگه نیست.کاش یکی کمک کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd123 نمایش پست ها
    اون سایت که میگی بنده فکر میکنم openedus.com باشه مال مرکز رشد دانشگاه هستش
    تا 20 ام اسفند سال پیش هم پروژه میدادن. بنده خودم هم ازینجا پروژه گرفتم اصلا هم اذیت نکردن. فقط هم برای تحویل پروژه رفتم اونجا بقیش همش از طریق سایت بود.
    صحبتش بود از این هفته شروع به کار کنن. میتونید از طریق شماره موبایلی که تو سایت زدن پیگیری کنید.
    البته اینو هم اضافه کنم که که این مرکز خارج دانشگاه هستش و در آخر که کارتون تموم میشه فقط یه سر میرید خود دانشگاه برای نامه پایان کار بنیاد
    سلام
    دوست عزیز شما از این سایت ترجمه گرفتید یا پروژه تحقیقاتی.رشته من عمران-ژئوتکنیک هستش هرجا زنگ میزنم میگن پروژه نداریم.چون شهرستان هستم یکم تهران اومدن سخته.شرایط کاری مالک اشتر بهتره یا دانشگاه امام حسین.توی این سایت رزومه ای دادید یا نه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    سلام به همگی..بچه ها استاد من توو مالک اشتر میگه ابلاغیه اصلا نیومده..میگه خبر های خوبی ام به گوش نمیرسه.هی میگه با خانوم عربنژاد هماهنگ کن.من نمیدونم این چجوریه؟ اینجا بچه ها میگن پروژه میدن اون اونجا میگه نیست.کاش یکی کمک کنه.
    شاید بخاطر ناامنی مرزها باشه که سختتر شده شرایط.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)