صفحه 139 از 740 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دفاع اصلی تو بنیاد هستش و وقتی شما پروژه دوم تحویل بدی میتونی بنیاد دفاع کنی تو بنیاد در هر حال از کسری پروژتون کم میکنن اگر مشکل زمانی ندارید 2 تا 12 ماه رد کنید
    آقا نیما من اگر خیلی زود هم بتونم پروژه دوم تحویل بدو تا 6/1 میتونم تمومش کنم بعدشم که 2 ماه آموزشی دارم به نظرت چقدر طول میکشه واسه پروژه هایی که بیش از 9 ماه کسری دارن جلسه دفاع بزارن؟
    اگر خیلی زمان میبره که من بگم 2 تا 9 ماه بدن. اینجوری در عوض اینکه بخوام خدمت کنم در حالی که منتظر جلسه دفاع تخصصی هستم میتونم زودتر جلسه دفاع برگزار کنم و هر چقدر هم بمونه خدمت برم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zi نمایش پست ها
    آقا نیما من اگر خیلی زود هم بتونم پروژه دوم تحویل بدو تا 6/1 میتونم تمومش کنم بعدشم که 2 ماه آموزشی دارم به نظرت چقدر طول میکشه واسه پروژه هایی که بیش از 9 ماه کسری دارن جلسه دفاع بزارن؟
    اگر خیلی زمان میبره که من بگم 2 تا 9 ماه بدن. اینجوری در عوض اینکه بخوام خدمت کنم در حالی که منتظر جلسه دفاع تخصصی هستم میتونم زودتر جلسه دفاع برگزار کنم و هر چقدر هم بمونه خدمت برم.
    ببنید اونا زمان دفاع رو جوری میدن که میزان کسری و میزان خدمت باقی مانده دقیقا باهم تطابق داشته باشه
    شما اگر 2 تا 9 ماه رد کنی میشه 18 ماه کسری یک ماه بعد آموزشی بری واسه گرفتن وقت وقتی بگی 18 ماه کسری داری
    و 19 ماه خدمت برای یک ماه بعدش بهت وقت دفاع میدن البته اینا در صورتیه که شما قبل اعزام پروژه تحویل بدی و
    تو 2 ماه آموزشی ارگان نامه پایان کار هر دو پروژه بفرسته بنیاد در هر حال با توجه به شرایط شما فکر میکنم همون
    دو تا 9 ماه اکیه که کمیسیون ثانویه هم نداشته باشی چون اون خودش 1.5 تا 2 ماه طول میکشه تا جوابش بیاد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان. این قانون جدید که قرار بود خرداد بیاد ابلاغ شده؟
    امسالم پروژه میدن؟ من رشتم عمرانه. به نظرتون کجا میتونم پروژه بگیرم؟ تشکر

Junior Member

سلام آقا نیما
    من هم یکی از پروژه هام بیش از 9 ماه هست.
    اولی 5 ما و دومی 12 ماه پیشنهاد شده و نامه اتمام کار هردو تو پرونده است.
    چون کسری جبهه هم داشتم به سرهنگ رضایی که گفتم قبول کرد که جلسه دفاع اولیه رو قبل از اعزام بذاره. چون کسری هام از 21 ماه بیشتر میشه.
    به نظرتون اگه بگم که 13-14 ماه بیشتر نیاز ندارم قبول میکنن که دیگه ارزیابی ثانویه نره؟ یا تا اومده برم آموزشی جواب ارزیابی ثانویه هم میاد؟
    دفاع دوم که میگن باید یکی از سازمان بیاد قبل از ارزیابی ثانویه برگزار میشه یا بعدش؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd123 نمایش پست ها
    سلام آقا نیما
    چون کسری جبهه هم داشتم به سرهنگ رضایی که گفتم قبول کرد که جلسه دفاع اولیه رو قبل از اعزام بذاره. چون کسری هام از 21 ماه بیشتر میشه.
    به نظرتون اگه بگم که 13-14 ماه بیشتر نیاز ندارم قبول میکنن که دیگه ارزیابی ثانویه نره؟ یا تا اومده برم آموزشی جواب ارزیابی ثانویه هم میاد؟
    دفاع دوم که میگن باید یکی از سازمان بیاد قبل از ارزیابی ثانویه برگزار میشه یا بعدش؟
    ممنون
    وقتی بیش از 9 ماه باشه ارزیابی ثانویه داره نهایتا 2 ماه جواب ثانویه طول میکشه بری آموزشی برگردی احتمالا جوابش بیاد
    دفاع که سازمان باید باشه همون دفاع ثانویه است

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd123 نمایش پست ها
    سلام آقا نیما
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز شما که پروژه بالای ۹ ماه داشتی یه توضیح کامل در مورد روندش میدید ؟
    اول خودتون دفاع میکنید ( بدون حضور سازمان مربوطه ) ، بعد میره ارزیابی ثانویه ، از اینجا به بعد چطوریه ؟
    خودشون برا دفاع دوم هماهنگ میکنند یا شما باید بری وقت بگیری ؟ حتما باید استاد راهنما بره یا هر کسی از سازمان میتونه باشه ؟ در دفاع دوم خودتونم باید باشید یا فقط سازمان مربوطه ؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما که پروژه بالای ۹ ماه داشتی یه توضیح کامل در مورد روندش میدید ؟
    اول خودتون دفاع میکنید ( بدون حضور سازمان مربوطه ) ، بعد میره ارزیابی ثانویه ، از اینجا به بعد چطوریه ؟
    خودشون برا دفاع دوم هماهنگ میکنند یا شما باید بری وقت بگیری ؟ حتما باید استاد راهنما بره یا هر کسی از سازمان میتونه باشه ؟ در دفاع دوم خودتونم باید باشید یا فقط سازمان مربوطه ؟

سپاس
    سلام
    دوست عزیز من هم دقیقا اطلاع ندارم که ارزیابی ثانویه و دفاع دوم به چه شکل هست فقط میدونم که برای پروژه های بالای 9 ماه اینطوری هست.
    مطلع که شدم حتما بهتون خبر میدم.

Junior Member

سلام بچه ها.من پروژمو گرفتم..مدارکو دستی بردم پادگان دادم....این یعنی کارم شروع شده یا اونا باید به سازمان نامه بزنن...؟؟؟؟؟؟
    من یه جورایی موندم ، یه درجه داری تو اون سازمان به من گفت پروژه دومم بگیر که این غیر قانونی نمیشه؟؟؟؟؟؟چون من میخوام سریع کارا تموم بشه کی،اتمام کارمو بعد آخر شهریور بگم سازمان چقدر به من کسری رو پیشنهاد میکنه؟به منظرتون پروژه دومم از این سازمان بگیرم؟؟؟؟؟
    من اگه امریه یه جا بخوام بگیرم کسری هام حذف میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من پروژمو گرفتم..مدارکو دستی بردم پادگان دادم....این یعنی کارم شروع شده یا اونا باید به سازمان نامه بزنن...؟؟؟؟؟؟
    من یه جورایی موندم ، یه درجه داری تو اون سازمان به من گفت پروژه دومم بگیر که این غیر قانونی نمیشه؟؟؟؟؟؟چون من میخوام سریع کارا تموم بشه کی،اتمام کارمو بعد آخر شهریور بگم سازمان چقدر به من کسری رو پیشنهاد میکنه؟به منظرتون پروژه دومم از این سازمان بگیرم؟؟؟؟؟
    من اگه امریه یه جا بخوام بگیرم کسری هام حذف میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    1-سازمان باید نامه بزنه بنیاد اونا نامه شروع به کار بزنن
    2-پروژه دوم میتونی بگیری اما تاریخ شروع و پایان کار پروژه اول نباید با پروژه دوم تداخلی داشته باشه
    3-اعمال کردن کسری در امریه بستگی به ارگان امریه دهنده داره

Junior Member

ممنون آقا نیما......پس اونی که به من قول داد بیا امریه بدم کسریتم میدیم درست گفت بنده خدا.چون به من گفتن اگه بخوای امریه بگیری کسریات حذفه...ممنون.پس اون نامه ای که چند تا درجه دار امضا کردن و من به همراه مدارکم بردم چی بودش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)