صفحه 151 از 740 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اتفاقی نمیوفته و 10 روز بعد تو برگه سفیدت ثبت میشه
    اما روز دوشنبه که گفتن بیا به خاطر اینه که اون روز 3 تا نامه میزنن 1-آجا 2-نظام وظیفه ( برای ثبت تو برگه سفید) 3-نامه برای نیروی انسانی یگانت
    اولی دومی به تو نمیدن اما سومی خودت باید بگیری ببری نیروی انسانی یگانت که نامه بزنن واسه ترخیص داخل پادگان
    به هم گفت نامه را میبری لویزان بعد اونا یک نامه میزنند به یگانت.

Junior Member

سلام دوستان .. برای ترجمه تو سایت تلاشگران علم و فناوری به من گفتن باید بیای آزمون زبان بدی ؟ .. کسی تا حالا جربه داشته تو این زمینه ؟ .. این آزمون شامل چه مواردی است ؟ ممنون ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام دوستان .. برای ترجمه تو سایت تلاشگران علم و فناوری به من گفتن باید بیای آزمون زبان بدی ؟ .. کسی تا حالا جربه داشته تو این زمینه ؟ .. این آزمون شامل چه مواردی است ؟ ممنون ...
    یکی دوبار که بنده اونجا بودم دیدم که یک صفحه پرینت میگیرن و به طرف میدم و میگن ترجنه کنه. جدیدا نمیدونم هنوز همون طور هست یا نه

دوستان دانشجویان دکترا خارج از کشور میتوانن پروژه کسری خدمت بردارن؟

سلام دوستان،
    در قسمت تکمیل فرم اطلاعات همکاران سایت دانشگاه امام حسین (ع)، یه تذکر داده شده:

ب)‌تا بحال در اين بنياد (نخبگان و كسرخدمت) تشكيل پرونده نداده و جهت كسر خدمت از سازمانهاي نظامي پروژه‌اي اخذ ننموده باشند.
    منظور از این جمله چیه؟ یعنی کسایی که قبلا در سازمان های دیگه پروژه گرفتند نمیتونند برای پروژه دوم ثبت نام کنند؟ من یک پروژه کسر خدمت از صاایران گرفتم و دو ماه پیش نامه پایان کار من زده شد. حالا برای پروژه دوم در سایت امام حسین(ع) اقدام کردم، و داور هم پروژه دوم رو تایید کرد و گفت مدارک رو جهت صدور نامه شروع به کار بفرستم. الان داشتم فرم ها رو پر میکردم که با این جمله مواجه شدم و کمی گیج شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd123 نمایش پست ها
    یکی دوبار که بنده اونجا بودم دیدم که یک صفحه پرینت میگیرن و به طرف میدم و میگن ترجنه کنه. جدیدا نمیدونم هنوز همون طور هست یا نه
    سلام دوباره .. آیا می دونید متنی که برای ترجمه میدن حول چه موضوعاتی هست ؟ ممنون..

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    دوستان دانشجویان دکترا خارج از کشور میتوانن پروژه کسری خدمت بردارن؟
    سلام دوست عزیز،
    در حالت کلی و از لحاظ قانونی خیر، متأسفانه نمی تونن. چرا که اولا بنیاد قبول نمی کنه و ثانیاً خیلی از سازمان هایی که پروژه میدن می خوان که شما باهاشون در ارتباط هم باشی و مثلا هفته ای یک یا دو روز حضوراً سر بزنی. ما چند مورد داشتیم که نامه زدیم و رفت بنیاد برگشت خورد. اما یک مورد داشتیم تابستون پارسال، قبل ازینکه قوانین خیلی سخت گیرانه تر بشه، یکی از دانشجویان مستر در خارج از کشور رو که گواهی اشتغال به تحصیل از وزارت علوم آورده بود (و البته در سازمان ما آشنا هم داشت) نامه زدیم و بعد از دو ماه تأییدیه اش از بنیاد اومد! و اون هم پروژه اش رو انجام داد و اومد دفاع هم کرد و حتی پروژه دومش رو هم زمستون از یک سازمان دیگه برداشت! البته این تنها موردی بود که به شخصه دیدم تونست در حین تحصیل در خارج پروژه برداره. خدا شانس بده!
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط lovescience نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در قسمت تکمیل فرم اطلاعات همکاران سایت دانشگاه امام حسین (ع)، یه تذکر داده شده:
    ب)‌تا بحال در اين بنياد (نخبگان و كسرخدمت) تشكيل پرونده نداده و جهت كسر خدمت از سازمانهاي نظامي پروژه‌اي اخذ ننموده باشند.

منظور از این جمله چیه؟ یعنی کسایی که قبلا در سازمان های دیگه پروژه گرفتند نمیتونند برای پروژه دوم ثبت نام کنند؟ من یک پروژه کسر خدمت از صاایران گرفتم و دو ماه پیش نامه پایان کار من زده شد. حالا برای پروژه دوم در سایت امام حسین(ع) اقدام کردم، و داور هم پروژه دوم رو تایید کرد و گفت مدارک رو جهت صدور نامه شروع به کار بفرستم. الان داشتم فرم ها رو پر میکردم که با این جمله مواجه شدم و کمی گیج شدم.
    سلام دوست عزیز،
    اون جمله برای کسانی هست که پروژه اولشون رو می خوان بگیرن. شما برای پروژه دوم دیگه نیازی نیست مدارک بدی و پرونده تشکیل بدی. چون قبلا پرونده ات در بنیاد تشکیل شده. الان برای پروژه دوم فقط باید پروپوزال بدی به امام حسین و اونا پروپوزالت رو ضمیمه نامه شروع به کارت می کنن و میفرستن بنیاد میره داخل پرونده قبلیت.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    ایمل زیر واسه کجاست؟

translationmovement@chmail.ir

در مورد پروژه های کسری خدمت با نرم افزار فلوئنت برای بچه های رشته مهندسی مکانیک ایمیل زده به من.
    مال سایت openedus.com هست که سایت کسری خدمت وابسته به دانشگاه امام حسین ع است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام دوباره .. آیا می دونید متنی که برای ترجمه میدن حول چه موضوعاتی هست ؟ ممنون..
    سلام
    نه متاسفانه نمیدونم. ولی قبلا پروژه های ترجمه ای که به بچه ها میدادن هم در زمینه های تخصصی و مهندسی بود و هم در زمینه دفاع مقدس. الان دقیقا اطلاعی ندارم. تماس بگیرید یا از طریق پورتال کاربری سوال کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)