صفحه 152 از 740 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd123 نمایش پست ها
    نه متاسفانه نمیدونم. ولی قبلا پروژه های ترجمه ای که به بچه ها میدادن هم در زمینه های تخصصی و مهندسی بود و هم در زمینه دفاع مقدس.
    ترجمه در زمینه دفاع مقدس؟؟! یعنی فارسی به انگلیسی؟؟
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    ترجمه در زمینه دفاع مقدس؟؟! یعنی فارسی به انگلیسی؟؟
    بله مثل اینکه ترجمه از فارسی به زبان های خارجی مختلف مثل انگلیسی است که شامل ترجمه مقالات و مطالب مربوط به جنگ تحمیلی و همچنین زندگینامۀ شهدا و مواردی از این قبیل می باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    1- نامه رو 9 ماه بزنن یا مثلا 8 ماه و 20 روز؟ کسی تجربه ای داره؟
    2- اگر 9 ماه بزنن چقدر احتمالش هست همون 9 ماه یا 8 ماه رو بدن؟(منظورم اینه که حدودا چقدر کم میشه؟)

سلام خدمت همه.
    آقا ما پروژمونو دی ماه 93 گرفتیم.بعد یه سری مسائلی پیش اومد که نیمه کاره موند داستان.ازون موقعم هیچ تماسی با استاد راهنما پروژه نداشتم.حتی نمیدونم نامم رفته بنیاد یا نه.
    شانسی هس که دوباره پروژرو ادامه بدم یا کنسلش کردن دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام خدمت همه.
    آقا ما پروژمونو دی ماه 93 گرفتیم.بعد یه سری مسائلی پیش اومد که نیمه کاره موند داستان.ازون موقعم هیچ تماسی با استاد راهنما پروژه نداشتم.حتی نمیدونم نامم رفته بنیاد یا نه.
    شانسی هس که دوباره پروژرو ادامه بدم یا کنسلش کردن دیگه؟
    بستگی به سازمان و استاد راهنماتون داره. یکی از دوستان رو میشناسم که شرایط مشابه شرایط شما رو داشت. یه پروژه گرفت و نصفه نیمه رهاش کرد. بعد از یک سال دوباره پیگیر شد و کاراش رو انجام داد و نامه پایان کارش هم گرفت. با استاد راهنماتون تماس بگیرین و مسئله رو با ایشون در میون بذارید.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- نامه رو 9 ماه بزنن یا مثلا 8 ماه و 20 روز؟ کسی تجربه ای داره؟
    2- اگر 9 ماه بزنن چقدر احتمالش هست همون 9 ماه یا 8 ماه رو بدن؟(منظورم اینه که حدودا چقدر کم میشه؟)
    خیلی ها برای اطمینان 8 ماه و خرده ای می زنن، ولی لازم نیست و همون 9 ماه اوکی هست. حتی در بعضی موارد 9 ماه و خرده ای هم دیده شده که بدون کمیسسیون قبول کردن. هر چند قانون کلی اینه که برای پروژه های بیش از 9 ماه باید دفاع توسط شخصی از سازمان پروژه دهنده انجام بشه و برای 9 ماه یا کمتر توسط خود شخص در بنیاد پیش سردار قاسمی یک دفاع خیلی اجمالی کمتر از 5 دقیقه خواهد بود. ضمنا دفاع بعد از انجام هر دو پروژه (اگر دو پروژه داشته باشید) و حتما بعد از تاریخ اعزام انجام میشه.
    در مورد اینکه چقدر از 9 ماه رو بدن کاملا بستگی به نوع پروژه تون داره، هر چند که دفاع خوب هم بی تأثیر نیست واقعاً. زیاد داشتیم کسانی که 19 ماه پیشنهادشون بود و 19 ماه رو هم گرفتن، چون پروژه هاشون همراه با ساخت بود و بسیار مورد نیاز نیروهای مسلح بود یا باعث کاهش هزینه های نیروهای مسلح می شد و در دفاع هم تونسته بودن این نکته ها رو بخوبی برای شخصی که تخصصی نداره و داور تمام پروژه ها از تمام رشته ها هست تفهیم کنند.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام- بچه ها من میخوام از جهاد کشاورزی هم امریه بگیرم.این اداره کسری خدمتارو قبول می کنن؟اونجا که خودشون گفتن فلان سرباز کسری بسیج داد قبول کردیم....منم که پروژه کسری دارم آیا قبول می کنن؟؟؟ قبول این کسری سقفی داری؟مثلا بگن تا 12ماه کسری قبول می کنیم یا نه اگه قبول کنن کلا کسریات اعمال میشه؟؟
    یه سوال دیگه هم اینه امریه بگیرم باید 24 ماه خدمت کنم؟؟؟؟به نظرتون من با 3 تا کسری حداقل هر کدوم 6 ماه امریه بشم یا نه برم سرباز عادی بشم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام- بچه ها من میخوام از جهاد کشاورزی هم امریه بگیرم.این اداره کسری خدمتارو قبول می کنن؟اونجا که خودشون گفتن فلان سرباز کسری بسیج داد قبول کردیم....منم که پروژه کسری دارم آیا قبول می کنن؟؟؟ قبول این کسری سقفی داری؟مثلا بگن تا 12ماه کسری قبول می کنیم یا نه اگه قبول کنن کلا کسریات اعمال میشه؟؟
    یه سوال دیگه هم اینه امریه بگیرم باید 24 ماه خدمت کنم؟؟؟؟به نظرتون من با 3 تا کسری حداقل هر کدوم 6 ماه امریه بشم یا نه برم سرباز عادی بشم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما اگر 3 تا کسری 6ماهه داری به نظر من برو خدمت چون 21-18 میشه 3 ماه 2 ماه هم آموزشیه که اونو همه دارن همش 1ماه خدمت میکنی کسریتم بدون هیچ منتی اعمال میکنی
    اما امریه بشی باید بری با سازمانت حرف بزنی که کسری اعمال کنن درنهایت هم فکر کنم اعمال کنن اما دردسر داره دیگه تو خدمت بدون هیچ مشکلی کسری اعمال میکنی تازه کسریتم زیاده
    بری خدمت بهتره اگر کسریت در حد 6 . 7 ماه بود اون موقع میگفتم چون قراره 1 سال تو محیط نظامی باشی بری امریه بهتره تا یه چیزی یاد بگیری اما شرایط شما متفاوته
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member bok آواتار ها

سلام
    سریع ترین راه رفتن به بنیاد چگونه است؟(ترجیها با مترو و بی آر تی و تاکسی)

سلام
    آیا به رشته های شناور ارشد هم پروژه میدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)