صفحه 154 از 740 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmgg85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    زمان انجام پروژه کسری محدودیت دارد یا خیر؟
    یعنی امکانش هست پروژه کسری 6 ماهه رو در عرض یک ماه انجام داد؟ و از نظر بنیاد مشکلی ندارد؟
    ممنون
    از نظر بنیاد مشکلی نداره ولی من فکر میکنم وقتی تو کمیسیون نگاه میکنند که شما پروژه با کسری 6 ماه رو توی یک ماه انجام دادید
    این مسئله تداعی میشه که پروژه، پروژه ای آسونی بده و اون موقع ممکنه کسری 6 ماه 3 ماه بدن
    شما پروژه توی یک ماه انجام بده اما اجازه بده بین تاریخ شروع به کار و پایان کارت حداقل 4-5 ماه فاصله باشه که فکر کنن تو این مدت
    رو پروژه کار میکردی از کسریت کم نکنن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان
    یه سوال
    من پروژه دومم رو توی یه سازمان دفاع کردم. بهم گفتن چند روز دیگه برم نامه پایان کارمو ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. نامه پایان کار پروزه اولمو خودشون گفتن فرستادن.
    حالا سوالم اینه
    چه مدارکی لازمه ببرم بنیاد؟
    مدارک پروژه اول رو هم باید ببرم؟ اونا گفتن فرستادن مدارک پروژه اولو
    سوال آخرم اینه که من فعلا دانشجو هستن اعزامم آبان ماه یا دی ماه هست. میتونم درخواست دفاع بدم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

یکی از دوستان هفته پیش توی سایت http://www.openedus.com برای دریافت پروژه کسر خدمت ثبت نام کرده ولی هنوز user pass براش ایمیل نشده. توی سایت تنها راه تماس برای پیگیری یه شماره 0910 هستش هر بار تماس با این شماره گرفته میگن با ایمیل سایت تماس برقرار کنید.
    آیا کسی ایمیلی مرتبط با سایت ایمیل داره؟ توی سایت که چیزی جز شماره 0910 نداره
    یا کسی همچین میشکلی برخورده ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از دوستان هفته پیش توی سایت http://www.openedus.com برای دریافت پروژه کسر خدمت ثبت نام کرده ولی هنوز user pass براش ایمیل نشده. توی سایت تنها راه تماس برای پیگیری یه شماره 0910 هستش هر بار تماس با این شماره گرفته میگن با ایمیل سایت تماس برقرار کنید.
    آیا کسی ایمیلی مرتبط با سایت ایمیل داره؟ توی سایت که چیزی جز شماره 0910 نداره
    یا کسی همچین میشکلی برخورده ؟
    من دیروز اسم نوشتم همون موقع هم یوزر داد. اتفاقا من دیروز گشتم هیچ ایمیلی نیست. خب یبار زنگ بزن به شماره بگو هیچ ایمیلی نیست از خودش بگیر

Junior Member

زنگ زد اما ایمیلو نمیدونستش گفته برید تو سایت بگردید پیدا کنید .

به نظرتون یبار دیگه رزومه پر کنه یا منتظر باشه تا یوزرشو بدن ؟ چون تو سایت زده بیشتر از یک بار رزومه پر بشه دیگه رسیدگی نمی کنن.

Junior Member

ممنون نیماجان.من واقعیت با مرکزی کسری گرفتمم مکاتبه کردم.اونا هم نظره شمارو داشتن...برام جالب بود استاد راهنما(ناظر) خودش بهم گفت من پروژه دومم بهت قراره بدم وسازمان تورو تایید کرده...حتی میتونی کارتو شروع کنی تمام کنی و بعد اتمام اولی پروپوزال دومی رو بدی....حالا اینا نمیدونم برا هر پروژم چقدر پیشنهاد کسری بدن...ناظر که گفت حداقل 1سال کم میکنه پروژه هات....
    نوشتن پروژه رو میخوام شروع کنم.دقیقا چه حالتی باید باشه؟چند صفحه حداقل؟زیاد یا کم بودن صفحات مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عینه فرمت پایان نامست؟؟؟؟؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    ممنون نیماجان.من واقعیت با مرکزی کسری گرفتمم مکاتبه کردم.اونا هم نظره شمارو داشتن...برام جالب بود استاد راهنما(ناظر) خودش بهم گفت من پروژه دومم بهت قراره بدم وسازمان تورو تایید کرده...حتی میتونی کارتو شروع کنی تمام کنی و بعد اتمام اولی پروپوزال دومی رو بدی....حالا اینا نمیدونم برا هر پروژم چقدر پیشنهاد کسری بدن...ناظر که گفت حداقل 1سال کم میکنه پروژه هات....
    نوشتن پروژه رو میخوام شروع کنم.دقیقا چه حالتی باید باشه؟چند صفحه حداقل؟زیاد یا کم بودن صفحات مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عینه فرمت پایان نامست؟؟؟؟؟ممنون
    دقیقا فرمت پایان نامه است فکر نمیکنم تعداد صفحات خیلی مهم باشه محتوای پروژه تو پروژه های با کسری بالا مهم تره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

با سلام

یه بار یه دوستی پرسید میشه هم امریه گرفت هم پروژه منم در جواب گفتم نه چون در برگه های جدید ثبت نام نوشته شده ...اینجانب متقاضی امریه و......نیستم.

حالا یه کی رو دیدم که با فوق لیسانس تو ظل آفتاب وایساده بود برگه جریمه می نوشت. متحول شدم و دنبال امریه هستم از طریق یه آشنایی کارم درست شد و امریه وزارت دادگستری گرفتم

حالا ازون طرف بعد یک ماه بالا پایین این سازمان برو اون سازمان برو موضوع و پروپوزالم تصویب شد.

حالا سوالم اینه کسی دیده که طرف هم امریه باشه هم بهش کسری خدمت داده باشن یا اینکه قضیه فرمالیته نیست؟

Junior Member

دوستان من موضوع پایان نامم بررسی فقهی حقوقی ازدواج با فرزندخوانده بود یعنی آسفالت شدم تا نوشتم چون اصلا دربارش مطلبی نبود مدیر گروهم گفت بیشتر از بیست صفحه نمیشه نوشت .. ولی صدو چهل صفحه مطلب انصافا مفید نوشتم و نمره نوزده و نیم گرفتم اونم دانشگاه بهشتی که بالاتر از نوزده نمیدن.

بگذریم.....یکی از اساتید بزرگ دانشگاه که ازش راهنمایی خواستم برا جلسه دفاع بهم گفت هیچ کدوم از اساتید پایان نامتو نمیخونن. فقط تو بیست دقیقه ای که وقت داری باید بهشون بفهمونی چیکار کردی . پلان رو بریز دور و یک رب براشون سخنرانی کن از حفظ. و واقعا همین کار باعث نمره ی خوبم شد

اینا رو گفتم که شاید سر جلسه دفاع پروژتون به درد بخوره... فکنید اساتید بهشتی میگن پایان نامه هار نمیخونیم چه برسه به سازمان ب ن ن و ... فقط تو اون فرجه ای که دارید خودتونو نشون بدید و مسلط صحبت کنید و تا حد امکان از بر مطالبو بگید.

Junior Member

با سلام

دوستان من هم سوالی مشابه سوال toopak دارم و اون اینه که آیا میشه در زمانی که امریه گرفته ایم پروژه ی کسری انجام بدیم و از زمان خدمت در حالت امریه کم بکنیم؟

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)