صفحه 16 از 740 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سوال من رو هم لطف کنید پاسخ بدید
    من کارشناسی ارشدم تموم شده برای سربازی اقدام کردم و 1 آبان اعزامم هست. می خواستم که پروژه بگیرم که چند ماه کم بشه حداقل به نظرتون الان اقدام کنم ( چون شاید تا پروژه پیدا شه و اینا بخورم به آموزشی) یا بعد از آموزشی؟
    چندماه میشه کسری گرفت؟
    بعد اگر یه پروژه 6 ماهه بگیرم باید حتما 6 ماه روش کار کنم؟

Junior Member

دوستان نمیخام شایعه درست کنم ولی از یکی از دوستان شنیدم که ب ن ن م رفته بود گفتن تا آخر 93 فقط پروژه کسری میدن بعدش حذف میشه.....کسی اطلاعی داره؟؟
    کسی شماره ای از ب ن ن م داره ؟؟

Junior Member

بچه ها اين قضيش چيه ؟

دوستان نمیخام شایعه درست کنم ولی از یکی از دوستان شنیدم که ب ن ن م رفته بود گفتن تا آخر 93 فقط پروژه کسری میدن بعدش حذف میشه.....کسی اطلاعی داره؟؟

Junior Member

دوستان عزیز یک سوال. امیدوارم که جواب سوالمو پیدا کنم
    1. من یک پروژه کسری گرفتم برای 6 ما کسری تعریف شده. آیا من طبق قانون میتونم زودتر از 6ماه پروژه رو تموم کنم و پروندش بسته بشه تا پروژه دوم رو شروع کنم؟ چون بهم گفتن ب ن م م قبول نمیکنه برای کسری 6 ماهه زودتر از 6 ماه پرونده پروژه بسته شه.
    2. اونجایی که پروژه گرفتم میگه بیشتر از 12 ماه (دوتا 6 ماه) بر اساس قانون نمیتونن پروژه بدن و بیشتر از اون میشه پروژه جایگین خدمت. آیا این صحت داره؟

به من گفته بود اگه تو قانون موردی رو بیاری که این دوتا چیزی که گفتم صحت ندارن کارمو راه میندازه! خواهشا جواب سوالمو بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    بچه ها اين قضيش چيه ؟

دوستانی که بچه تهرانن یا کسی که به ب ن ن م رفت و آمد داره آماره این خبر رو دربیارید لطفا!!! راستش امروز یکی از دوستان من با من تماس گرفت، میگفت زودتر کارای پروژت رو تموم کن چون ظاهرا تا آخر امسال این طرح وجود داره بعدش حذف میشه. دوستم میگفت از چند نفر که پروژه گرفتن اینو شنیده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستانی که بچه تهرانن یا کسی که به ب ن ن م رفت و آمد داره آماره این خبر رو دربیارید لطفا!!! راستش امروز یکی از دوستان من با من تماس گرفت، میگفت زودتر کارای پروژت رو تموم کن چون ظاهرا تا آخر امسال این طرح وجود داره بعدش حذف میشه. دوستم میگفت از چند نفر که پروژه گرفتن اینو شنیده...
    سلام
    من امروز رفتم ب م ن ن

از چند نفرشون پرسیدم گقتن آخرای بهمن تمام کسری خدمت ها حذف میشه میره پی کارش!
    کم کم طرح 10+2 (نخبگی) هم بعد از کسری لغو میشه

چون سرباز خیلییییییییی کم داریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم ب م ن ن

از چند نفرشون پرسیدم گقتن آخرای بهمن تمام کسری خدمت ها حذف میشه میره پی کارش!
    کم کم طرح 10+2 (نخبگی) هم بعد از کسری لغو میشه

چون سرباز خیلییییییییی کم داریم
    ممنون که مطلعمون کردید
    1 سوال داشتم دوست من: تا آخرای بهمن میشه پروژه گرفت یا تا آخرای بهمن باید دفاع کرد ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    ممنون که مطلعمون کردید
    1 سوال داشتم دوست من: تا آخرای بهمن میشه پروژه گرفت یا تا آخرای بهمن باید دفاع کرد ؟؟

باید دفاع کرد و پرونده رو بست!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    باید دفاع کرد و پرونده رو بست!!!
    دوست عزیز مطمئنید؟ خیلی از دوستان هستند که دانشجو هستند و تا سال دیگه هم فارغ التحصیل نمی شوند که بخواهند دفترچه پست کنند و بعدش دفاع! تکلیف اینا چی میشه؟ یعنی اجازه دفاع کردن در دوران دانشجویی داریم؟

دوستان توروخدا راهنمایی کنید: من اولش رفتم امور نخبگان بعدش منو فرستادن به نیروی زمینی سپاه که واسم پروژه تعیین کنن! پروژه تعیین کردن بعد پروپوزال نوشتم الان 3 ماهه که منتظر تاییدم. الان می گن پروپوزالت تایید شده ولی به اون موضوع که واست تعیین کردن هیچ سازمانی نیاز نداره!!! من حالا باید چی کار کنم؟؟ خب اگه به اون موضوع احتیاج نداشتن واسه چی برام اونو تعیین کردن؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید که کجا برم چی کار کنم!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)