صفحه 17 از 740 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

بله می تونید دفاع کنید
    ربطی به فارغ تحصیلی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    دوستان توروخدا راهنمایی کنید: من اولش رفتم امور نخبگان بعدش منو فرستادن به نیروی زمینی سپاه که واسم پروژه تعیین کنن! پروژه تعیین کردن بعد پروپوزال نوشتم الان 3 ماهه که منتظر تاییدم. الان می گن پروپوزالت تایید شده ولی به اون موضوع که واست تعیین کردن هیچ سازمانی نیاز نداره!!! من حالا باید چی کار کنم؟؟ خب اگه به اون موضوع احتیاج نداشتن واسه چی برام اونو تعیین کردن؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید که کجا برم چی کار کنم!!!
    مگه میشه همچین چیزی؟؟؟
    یعنی خود سازمان پروژه تعریف کرده الان میگه این پروژه رو نمیخایم؟ باشون حرف زدین چی گفتن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان
    یه سوال داشتم خدمتتون. من میخواستم پروژه جایگزین خدمت (10 ماه + 2 ماه آموزشی) تعریف کنم. من فارغ التحصیل هستم. با یه جایی صحبت کردم، موضوع کارشون مثل پایان نامه من هست و ازم خواستن موضوع مثل پایان نامم تعریف کنم. میخواستم بدونم مشکلی نداره؟ بعد گیر نمیدن این موضوع مثل پایان نامت هست و بنیاد ن ن م رد کنه موضوع رو؟ کسی تجربه همچین کاری داشته؟

ممنون از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    مگه میشه همچین چیزی؟؟؟
    یعنی خود سازمان پروژه تعریف کرده الان میگه این پروژه رو نمیخایم؟ باشون حرف زدین چی گفتن؟
    بازم خوبه که هنوز انجام ندادی من الان سه ماه که پروژم تموم شده هنوز نامه ی اتمامشا نزدن هیچکس هم جواب گو نیست همه پاس می دن به هم می گن به من ربط نداره واقعا خود موندم دیگه باید چکار کنم تو فکرم اصلا بی خیالش شم برم خدمت

آره بابا! باشون حرف زدم میگن بیا دوباره تعیین کنیم!!!!!!!!!!

Junior Member

دوستان خواهشا شایعه پراکنی نکنید،دوستان با سند و مدرک صحبت کنن لطفا.خیلی از بچه ها مشغول انجام طرحهاشون هستند یا میخوان اقدام کنن، اگر قرار به حذف بود از بنیاد ملی نخبگان حذف شروع میشد ولی خوشبختانه شاهدیم که بنیاد ملی نخبگان هنوز در حال بررسی پرونده ها، تایید یا رد اونهاست و خبر رسمی اعلام نشده.با تشکر

Junior Member

دوست عزیز، برای کسانی که مشغول انجام طرح هستند که دیگه حذفی در کار نیست، اونها هرچندوقتم طول بکشه قابل حذف نیست.

سلام

دوستان یه سوال دارم.قبلا پر/ژه های بالای شش ماه رو باید از خود سازمان مربوطه میرفت بنیاد دفاع کنه.شنیدم اخیرا شده بالای ۹ ماه.ایا صحت داره .ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl20 نمایش پست ها
    بازم خوبه که هنوز انجام ندادی من الان سه ماه که پروژم تموم شده هنوز نامه ی اتمامشا نزدن هیچکس هم جواب گو نیست همه پاس می دن به هم می گن به من ربط نداره واقعا خود موندم دیگه باید چکار کنم تو فکرم اصلا بی خیالش شم برم خدمت
    سلام شما کجا پروژه برداشتین مگه؟

سلام دوستان یه سوال داشتم..
    میخواستم بدونم که اگه من پروزه کسری گرفتم و تموم بشه،،،برای باقیش میتونم امریه بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)