صفحه 18 از 740 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان

آیا کسی امریه بگیره و بعد بخواد بنیاد نخبگان اقدام کنه احازه میدن؟
    من آموزشی رو طی کردم و از شهریور امریه شروع میشه، ممکنه پاییز شرایط بنیاد جور بشه، آیا می تونم به جای امریه، پروژه 10 ماه رو انجام بدم با توجه به اینکه آموزشی رو هم گذروندم؟
    آیا لغو امریه موجب میشه که بنیاد نخبگان پروژه ندن؟

Junior Member

سلام . دوستان واسه رشته های فنی (برق) از کدوم سازمانها میشه پروژه کسری گرفت؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره لیستی از سازمانها با شماره تماسشون رو قرار بده.

من خواهش میکنم ، دوستانی که از امروز به بعد تشریف میبرن "خلیل زاده" ، جریان حذف طرح کسر خدمت رو بصورت دقیق از مسئولین مربوطه سوال کنن و اینجا جوابش رو بگن.
    زندگی جوان مردم رو هواست . . .

و همچنین این رو هم دقیق سوال کنند که مثلا الان شد آخر بهمن:
    تکلیف کسانی که کسری هاشون تصویب شده چیه؟
    تکلیف کسانی که موضوعاتشون توسط سازمان مربوطه تصویب شده ولی همچنان در حال کار هستند چیه؟
    تکلیف کسانی که نامه کسری رو از سازمان مربوطه گرفتن ولی هنوز به پادگان تحویل ندادن؟

خواهش میکنم اینا رو دقیق سوال کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarebaba2006 نمایش پست ها
    من خواهش میکنم ، دوستانی که از امروز به بعد تشریف میبرن "خلیل زاده" ، جریان حذف طرح کسر خدمت رو بصورت دقیق از مسئولین مربوطه سوال کنن و اینجا جوابش رو بگن.
    زندگی جوان مردم رو هواست . . .

و همچنین این رو هم دقیق سوال کنند که مثلا الان شد آخر بهمن:
    تکلیف کسانی که کسری هاشون تصویب شده چیه؟
    تکلیف کسانی که موضوعاتشون توسط سازمان مربوطه تصویب شده ولی همچنان در حال کار هستند چیه؟
    تکلیف کسانی که نامه کسری رو از سازمان مربوطه گرفتن ولی هنوز به پادگان تحویل ندادن؟

خواهش میکنم اینا رو دقیق سوال کنید
    جریان چیه؟ بازم شایعه پراکنی؟

من خودم هفته پیش اونجا بودم یکی از دوستانم 9 ماه کسری پروژه گرفت

حذف طرح کسر خدمت چیه؟

Junior Member

سلام
    دو یا سه روز پس از کمسیون نامه شما صادر میشه و به پدرتون هم نامه رو میدن و نیازی نیست شخص شما برید
    تقریبا یک هفته تا ده روز طول میکشه کسری شما تو سیستم پلیس +10 ثبت بشه که ماله شما تا الان دیگه ثبت شده فقط باید یکی از بستگانتون بره بنیاد نامتونو بگیره بده به یگان خدمتیتون و چک کنه تو سیستم پلیس 10+که ثبت شده باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    ماهایی که مدرک کارشناسی داریم نمیتونیم پروژه برداریم؟ ایکاش بجای اینکه کلا کارشناسی رو بذارن کنار میگفتن رزومه تون رو بفرستین تا بررسی بشه، کسی که کارشناسیه دلیل نمیشه سطحش پایین باشه! اکثر ارشدی ها فقط درس خوندن و تو انجام پروژه به مشکل برمیخورن...آخه این که نشد کار!
    کسی راه دیگه ای سراغ نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinfm نمایش پست ها
    سلام
    ماهایی که مدرک کارشناسی داریم نمیتونیم پروژه برداریم؟ ایکاش بجای اینکه کلا کارشناسی رو بذارن کنار میگفتن رزومه تون رو بفرستین تا بررسی بشه، کسی که کارشناسیه دلیل نمیشه سطحش پایین باشه! اکثر ارشدی ها فقط درس خوندن و تو انجام پروژه به مشکل برمیخورن...آخه این که نشد کار!
    کسی راه دیگه ای سراغ نداره؟
    خب شما برو ارشد بگیر کسی مگه جلوتو گرفته؟

الان به ارشد ها زوری پروژه میدن بخاطر کمبود سرباز. اینقدر لیسانس زیاد شده درجه لیسانسه ها رو تو ارتش کردن گروهبان

زمزمه 24 ماه شدنم که هست حالا اگر بیان به این همه لیسانس پروژه بدن که همه زودتر سربازیشون تموم میشه که باز بدتر با کمبود نیرو مواجه میشن در نتیجه نمیدن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

من برای انجام پروژه و کسری خدمت سربازی به دانشگاه مالک اشتر دعوت شدم...آیا درست هست که با انجام پروژه بعدا واسه خروج از کشور دچار مشکل میشیم؟

سلام دوستان
    آیا امکانش هست که ۲ تا پروژه ۶ ماهه بگیریم و بعد از درست شده کارهای بنیاد نخبگان، با پروژه 10 ماهه تطبیق بزینم؟
    اگه میشه، آیا بعدش دوباره نیاز به یک داوری جداگانه هست یا اینکه کار خاصی رو باید انجام داد؟

Junior Member kh_m آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_pes2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا امکانش هست که ۲ تا پروژه ۶ ماهه بگیریم و بعد از درست شده کارهای بنیاد نخبگان، با پروژه 10 ماهه تطبیق بزینم؟
    اگه میشه، آیا بعدش دوباره نیاز به یک داوری جداگانه هست یا اینکه کار خاصی رو باید انجام داد؟
    من از خودشون پرسیدم میشه. هرچقدر کسری بگیری همون قدر از پروژه 10 ماهه کم میشه، یعنی پروژه کوچکتری به شما محول میشه. در مورد سوال دومت مشخصا نمیدونم. ولی به نظرم خیلی بعیده داوری جداگانه کنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)