صفحه 20 از 740 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_US نمایش پست ها
    کسی نیست که یه جواب به من بده خیلی نیاز دارم لطفا
    سلام
    شما برو دانشگاه مالک اشتر فکر کنم اونجا برات پروژه داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_pes2007 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان آیا کسی از دانشگاه امام حسین پروژه کسر خدمت گرفته؟
    من یه جایی خوندم که تو اونجا نیاز نیست که حتما به انداژه میزان کسری درخواستی، پروژه طول بکشه و میشه که زودتر تحویل داد (مثلا پروژه کسری 12 ماهه رو تو 4 ماه تحویل بدیم). آیا این درسته؟
    همچنین آیا اونجا برای تبدیل پروژه کسری به پروژه نخبگان، مشکلی نداره؟
    ممنون
    من اینی که می گم از تجربه و صحبت هایی که با افراد داشتم می نویسم پس 100٪ درست نیست
    بعضی دانشگاه ها به زمان صرف شده برای پروژه حساسیت نشون می دن اما با یکی که دانشگاه امام حسین پروژه برداشته بود می گفت اونجا اتمام پروژه مهمه و طول کشیدنش و زیاد اذیت نمی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط valentino110 نمایش پست ها
    من اینی که می گم از تجربه و صحبت هایی که با افراد داشتم می نویسم پس 100٪ درست نیست
    بعضی دانشگاه ها به زمان صرف شده برای پروژه حساسیت نشون می دن اما با یکی که دانشگاه امام حسین پروژه برداشته بود می گفت اونجا اتمام پروژه مهمه و طول کشیدنش و زیاد اذیت نمی کنن
    خیلی ممنون
    البته برای من بیشتر مهمه که بتونم پروژه رو زودتر تحویل بدم. چون میخوام که سریع‌تر کسری رو برام رد کنن. برای همین می‌خوام بدونم دانشگاه امام حسین از این قوانین داره که پروژه رو زودتر تحویل بدیم یا نه؟

سلام
    دوستان؟ كسی میدونه دانشگاه امام حسین يا مالك اشتر برای رشته "مهندسی آبیاری و زهكشی" هم پروژه تعریف میكنه؟ يا باید فقط طرح حالت نظامی داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidkarami7712 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان؟ كسی میدونه دانشگاه امام حسین يا مالك اشتر برای رشته "مهندسی آبیاری و زهكشی" هم پروژه تعریف میكنه؟ يا باید فقط طرح حالت نظامی داشته باشه؟
    شما اگر بتونی خودت یه موضوع تعریف کنی که هم به درد رشته ی خودت و هم به درد مسائل نظامی بخوره ، مشکلی نداری
    مثلا : مهندسی آبیاری در پادگان های نظامی !!!!

Junior Member RrezaA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برنامه ریزی حمل و نقل،دانشگاه تهر

دوستان سلام
    1سوال داشتم ؟
    پروژه های کسری خدمت که از ب ن ن م میگیریم باید در زمان رفتن به خدمت کارهای گرفتن کسریش رو انجام بدیم یا قبل از اعزام هم میشه کسری اونهارو گرفت ؟
    ممنون

سلام
    دوستان من یک پروژه کسری از یکی از شرکت‌ها گرفتم، اما الان بعد از 5 ماه گذشتن از انجام این پروژه، یک نامه از حفاظت زدن که نباید با من کار کنن (!).حالا اون شرکت میگه که هرچی من کار کردم پریده و هیچ کسری هم به من نمیده.
    آیا نمیشه که من به جایی شکایت کنم که یه جوزی این 5 ماه رو زنده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RrezaA نمایش پست ها
    دوستان سلام
    1سوال داشتم ؟
    پروژه های کسری خدمت که از ب ن ن م میگیریم باید در زمان رفتن به خدمت کارهای گرفتن کسریش رو انجام بدیم یا قبل از اعزام هم میشه کسری اونهارو گرفت ؟
    ممنون
    سوال منم هست

میشه قبل از رفتن به خدمت همه ی کاراش رو اوکی کرد که دیگه بعد خدمت پاتو نزاری خلیل زاده ؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط RrezaA نمایش پست ها
    دوستان سلام
    1سوال داشتم ؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط pesarebaba2006 نمایش پست ها
    سوال منم هست

میشه قبل از رفتن به خدمت همه ی کاراش رو اوکی کرد که دیگه بعد خدمت پاتو نزاری خلیل زاده ؟
    سلام
    البته این سوال مربوط به تاپیک پروژه های کسری خدمت میشه نه اینجا. اما بهرحال، بله شما قبل از شروع خدمت هم می تونید همه کارهای پروژه (ها) تون رو انجام بدین و دفاع کنین و میزان کسری تون هم مشخص بشه. اتفاقا این کار حداقل دو حسن داره. یکی اینکه دیگه می دونید چند ماه قراره خدمت کنید و در نتیجه می تونید برای زندگی تون برنامه ریزی بهتری کنید. و دیگه اینکه قبل خدمت وقت بیشتری برای پیگیری پروژه هاتون دارین چون در حین خدمت، شما در ساعات اداری در یگان خدمتی تون مشغول هستید در نتیجه پیگیری و کارهای اداری پروژه کسری تون سخت تر میشه.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط mdasgar نمایش پست ها
    دوستان عزیر از یکی از رفقا شنیدم قانون تغییر کرده، پروژه های زیر 9ماه دیگه نیاز به دوبار دفاع نداره. ایا درسته؟ لطفا اگر خودتون از بنیاد پرسیدید جواب بدید، چون تازه عوض شده هنوز یگان ها نمیدونند.
    بله درسته، بنده خودم در یکی از همین مراکز مشغول هستم. قانون قبلی 6 ماه بود که در قانون جدید به 9 ماه تغییر کرده. البته اگر دو پروژه کسری داشته باشین مجموعش باید زیر 9 ماه باشه.
    البته این مربوط به پروژه های کسری (همکار تحقیقاتی نیروهای مسلح) میشه، نه نخبه وظیفه ها.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)