صفحه 202 از 740 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302702 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 2 ماه هست تو سايت openedus.com ثبت نام كردم تا حالا 4 تا داور برام عوض كردن و هي منو سر ميدوونن. فوق برق كنترل دارم رزومم هم بد نيست. شماره تلفن داخل سايت هم كه اكثرا جواب گو نيست. نميدونم مشكل چيه. دوستاني كه از طريق اين سايت پروژه گرفتن چقدر طول كشيده تا تعيين موضوع كنن و نامه شروع به كارشون بخوره؟ ايا ماله اونام طولاني بوده يا واسه من اينطوري مشكل پيش اومده؟
    بد نیست شما یه سر به مالک اشتر هم بزنید
    سیستم های اینترنتی هنوز تو ایران خوب جا نیوفتاده و مشکلات خاص خودشو داره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 2 ماه هست تو سايت openedus.com ثبت نام كردم تا حالا 4 تا داور برام عوض كردن و هي منو سر ميدوونن. فوق برق كنترل دارم رزومم هم بد نيست. شماره تلفن داخل سايت هم كه اكثرا جواب گو نيست. نميدونم مشكل چيه. دوستاني كه از طريق اين سايت پروژه گرفتن چقدر طول كشيده تا تعيين موضوع كنن و نامه شروع به كارشون بخوره؟ ايا ماله اونام طولاني بوده يا واسه من اينطوري مشكل پيش اومده؟
    دوست من با فوق کنترل به نظرم حیفه ترجمه بگیری خیلی جاها هست که میتونی پروزه های راحت تر غیر ترجمه (طراحی شبیه سازی و...) مرتبط با رشتت با کسری بالاتر بگیری
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

سلام بچه ها من در مقطع کارشناسی و ارشد در دانشگاه غیر انتفاعی تحصیل کردم و می کنم در ضمن رشته امنیت اطلاعات می خونم معدل لیسانسم کم
    مدرک mcitp مایکروسافت رو از ترکیه گرفتم، برنامه نویسی شبکه کار کردم،درسای دوره ccna هم آشنایی دارم ،زبان خوبه به نظرتون شانسی برای گرفتن پروژه کسری خدمت دارم
    تو رو خدا جواب بدین ممنون میشم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_hjh نمایش پست ها
    سلام بچه ها من در مقطع کارشناسی و ارشد در دانشگاه غیر انتفاعی تحصیل کردم و می کنم در ضمن رشته امنیت اطلاعات می خونم معدل لیسانسم کم
    مدرک mcitp مایکروسافت رو از ترکیه گرفتم، برنامه نویسی شبکه کار کردم،درسای دوره ccna هم آشنایی دارم ،زبان خوبه به نظرتون شانسی برای گرفتن پروژه کسری خدمت دارم
    تو رو خدا جواب بدین ممنون میشم
    سلام
    بله مطمعنا میتونید پروژه بگیرید
    لیست ارگان ها در بنیاد موجوده
    توی فروم هم بگردید پیدا می کنید
    باهاشون تماس بگیرید
    پیشنهاد می کنم حضورا به سازمان ها مراجعه کنید
    برنامه نویسی شبکه به درد خیلی سازمان ها می خوره
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام
    بله مطمعنا میتونید پروژه بگیرید
    لیست ارگان ها در بنیاد موجوده
    توی فروم هم بگردید پیدا می کنید
    باهاشون تماس بگیرید
    پیشنهاد می کنم حضورا به سازمان ها مراجعه کنید
    برنامه نویسی شبکه به درد خیلی سازمان ها می خوره
    این فرمی که میگین کحا باید پیدا کنم.ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_hjh نمایش پست ها
    این فرمی که میگین کحا باید پیدا کنم.ممنون
    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...99804247,d.bGg

آخرین تغییرات سازمان ها رو از خود بنیاد پیگیری کنید
    توی فروم همین پیج هم بگردید فکر کنم بتونید پیدا کنید
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

Thumbs up چقدر طول می کشد تا کارهای کمیسون برای پروژه هایم انجام شود؟

سلام.
    فارغ التحصیل ارشد برق مخابرات ام .
    یک پروژه ی کسری طراحی و ساخت برای وزارت دفاع انجام دادم که بهم 11 ماه و 20 روز کسری دادن ( دو هفته پیش دفاع کردم) ( خیلی هم زحمت داشت انجامش. از تیر پارسال تا همین هفته ی پیش روش کار کردم ( یک سال طول کشید که البته هشت ماهشو دانشگاه داشتم پایان نامه انجام میدادم و فقط از دور در ارتباط بودم و مدار طراحی میکردم و ... سه ماه هم حضوری می رفتم سه ساعت از کرج تا شرق تهران راه بود و رفت و برگشت میشد شش ساعت. طراحی مدار و PCB و برنامه نویسی و مونتاژ و تست هم همش پای خودم بود که واقعا خوده مسئولش می گفت 11 ماه که بهت دادم کمه براش ولی بیشتر از این نمی تونستن بدن)
    یک پروژه ی دیگر که پیاده سازی سخت افزاری هست و قول 100% برای 8 ماه بهم داده شده رو هم این هفته گرفتم از سپاه.

اول شهریور ، یعنی پس فردا هم میرم آموزشی که 01 ارتش افتادم تو تهران. پروژه ی 8 ماهه رو کارهاشو رو همزمان با پروژه اول انجام دادم و فقط تایپ گزارش پایان نامه اش مونده که تو زمان دو ماه آموزشی آماده اش می کنم.
    حالا سوال من از دوستان اینه که اگر اخرین روز آموزشی گزارش رو تحویل بدم و پروژه ی 8 ماهه رو نامه اش رو بدن برای بنیاد ایراد نمیگیرن ک چرا پروژه ای ک نامه اش از دو ماهه خورده بهش هشت ماه کسری دادن؟
    سوال بعدی : من اگر اخره اموزشی درخواست کمیسون بدم برای پروژه هام ک دو پروژه ام روی هم میشه 19 ماه و 20 روز کسری ، چقدر طول می کشه که کمیسون تشکیل بشه و کارامو انجام بدن؟ اگه طول بکشه خوب باید بعد تقسیم برم ارگانی ک می افتم و تا زمان کمیسیون اونجا خدمت کنم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : چقدر طول می کشد تا کارهای کمیسون برای پروژه هایم انجام شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط logically نمایش پست ها
    سلام.
    فارغ التحصیل ارشد برق مخابرات ام .
    یک پروژه ی کسری طراحی و ساخت برای وزارت دفاع انجام دادم که بهم 11 ماه و 20 روز کسری دادن ( دو هفته پیش دفاع کردم) ( خیلی هم زحمت داشت انجامش. از تیر پارسال تا همین هفته ی پیش روش کار کردم ( یک سال طول کشید که البته هشت ماهشو دانشگاه داشتم پایان نامه انجام میدادم و فقط از دور در ارتباط بودم و مدار طراحی میکردم و ... سه ماه هم حضوری می رفتم سه ساعت از کرج تا شرق تهران راه بود و رفت و برگشت میشد شش ساعت. طراحی مدار و PCB و برنامه نویسی و مونتاژ و تست هم همش پای خودم بود که واقعا خوده مسئولش می گفت 11 ماه که بهت دادم کمه براش ولی بیشتر از این نمی تونستن بدن)
    یک پروژه ی دیگر که پیاده سازی سخت افزاری هست و قول 100% برای 8 ماه بهم داده شده رو هم این هفته گرفتم از سپاه.

اول شهریور ، یعنی پس فردا هم میرم آموزشی که 01 ارتش افتادم تو تهران. پروژه ی 8 ماهه رو کارهاشو رو همزمان با پروژه اول انجام دادم و فقط تایپ گزارش پایان نامه اش مونده که تو زمان دو ماه آموزشی آماده اش می کنم.
    حالا سوال من از دوستان اینه که اگر اخرین روز آموزشی گزارش رو تحویل بدم و پروژه ی 8 ماهه رو نامه اش رو بدن برای بنیاد ایراد نمیگیرن ک چرا پروژه ای ک نامه اش از دو ماهه خورده بهش هشت ماه کسری دادن؟
    سوال بعدی : من اگر اخره اموزشی درخواست کمیسون بدم برای پروژه هام ک دو پروژه ام روی هم میشه 19 ماه و 20 روز کسری ، چقدر طول می کشه که کمیسون تشکیل بشه و کارامو انجام بدن؟ اگه طول بکشه خوب باید بعد تقسیم برم ارگانی ک می افتم و تا زمان کمیسیون اونجا خدمت کنم .
    ممنون
    1-نمیشه قطعی گقت اما ممکنه بهش توجه بشه زیرا فاصله کم بین تاریخ شروع و پایان اگر کم باشه ممکنه این در ذهن تداعی کنه
    که پروژه آسون بوده و یا اینکه کیفیت لازمه نداره
    2-معمولا شما بری وقت بگیری 10 روز بعدش بهت وقت دفاع میدن دفاع که کنی یک هفته بعدش جواب میدن
    و از روزی که جواب بدن 7-10 روز بعدش تو برگه سبز ثبت خواهد شد یعنی حداقل 20 روزی طول میکشه
    نکته ای که وجود داره اینه که شما پروژه اولت بالای 9 ماه کسری داره یعنی ارزیابی ثانویه باید بره
    به این معنا که وقتی دفاع میکنی پروژه میفرستن ارزیابی ثانویه که اون دفاع با حضور شخصی از ارگان
    پروژه دهنده انجام میشه و پروسه آن بین 1.5 تا 2 ماه خواهد بود
    یه نکته هم هست که باید در آخر بهش اشاره کنم واسه خیلی از دوستان اعزامی 1/6 دارای کد ارتش
    پیامک اومده که ارتش این دوره نیرو نمیگیره و تاریخ اعزامشون به 1/8 تمدید شده
    بد نیست از اعزامتون هم مطمئن بشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

مرسی. از اعزامم مطمئین شدم. امروز صبح رفتم پلیس +10 و پرسیدم. گفتن اعزام من تمدید نشده و همین 6/1 اعزامم. تا حالا دیدید کسی که کله سربازیشو کسری داره چقدر تو کمیسیون ازش کم می کنن؟ با توجه به اینکه این طوری ک می فرمایید باید بعد از آموزشی هم حداقل دو ماه خدمت کنم پس از 21 ماهم می مونه 17 ماه. خوب از 19 ماه و 20 روز 17 ماه میدن دیگه. با توجه به اینکه هر دو پروژه عملی بوده.
    در ضمن تک پسرم. چقدر احتمال داره تهران (یا حتی کرج) بیافتم بعد تقسیم؟ شهرستان نیافتم
    ویرایش توسط logically : August 20th, 2015 در ساعت 11:58 PM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط logically نمایش پست ها
    مرسی. از اعزامم مطمئین شدم. امروز صبح رفتم پلیس +10 و پرسیدم. گفتن اعزام من تمدید نشده و همین 6/1 اعزامم. تا حالا دیدید کسی که کله سربازیشو کسری داره چقدر تو کمیسیون ازش کم می کنن؟ با توجه به اینکه این طوری ک می فرمایید باید بعد از آموزشی هم حداقل دو ماه خدمت کنم پس از 21 ماهم می مونه 17 ماه. خوب از 19 ماه و 20 روز 17 ماه میدن دیگه. با توجه به اینکه هر دو پروژه عملی بوده.
    در ضمن تک پسرم. چقدر احتمال داره تهران (یا حتی کرج) بیافتم بعد تقسیم؟ شهرستان نیافتم
    سلام جسارتا کجا افتادین که تمدید نشده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)