صفحه 21 از 740 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    بله درسته، بنده خودم در یکی از همین مراکز مشغول هستم. قانون قبلی 6 ماه بود که در قانون جدید به 9 ماه تغییر کرده. البته اگر دو پروژه کسری داشته باشین مجموعش باید زیر 9 ماه باشه.
    البته این مربوط به پروژه های کسری (همکار تحقیقاتی نیروهای مسلح) میشه، نه نخبه وظیفه ها.
    آقا دستت درد نکنه. خیلی مردی. من فردا می خوان نامه ی پایان کارمو بزنن، خودشون گفته بودن بزنیم 10ماه ولی من از اونجاییکه 9ماه بیشتر خدمت ندارم ترسیدم پروسش طولانی شه گفتم بزنن 6ماه. حالا که این خبر شنیدم میگم بزنن 9 ماه که تا تصویب شد ترخیص بشم. همونطورم که گفتی من همکار تحقیقاتیم. بازم مرسی، حداقل 2ماه زندیگمو خریدی.

Junior Member

بله درسته، بنده خودم در یکی از همین مراکز مشغول هستم. قانون قبلی 6 ماه بود که در قانون جدید به 9 ماه تغییر کرده. البته اگر دو پروژه کسری داشته باشین مجموعش باید زیر 9 ماه باشه.
    البته این مربوط به پروژه های کسری (همکار تحقیقاتی نیروهای مسلح) میشه، نه نخبه وظیفه ها.
    یعنی اگر مجموع دوتا پروژت 12 ماه بشه باید دوباره ارزیابی مجدد بشه؟

Junior Member

سلام دوستان اگر دانشجو باشی میشه از پروژه دفاع کرد؟

یعنی اگر یه 9 ماه و یه 6 ماه داشته باشیم تکلیف چی میشه ؟

ببخشید می دونم شاید خیلی به این تاپیک مربوط نباشه ولی گفتم اینجا هم بپرسم. دوستان کسی می دونه فرایند ارزیابی ثانویه چقدر طول می کشه؟ منظورم از لحظه ی تحویل پروژه و سی دی برای ارزیابی ثانویه تا پایان دفاع و صدور برگه ی کسر خدمت هست؟ آیا می شه روندش رو تسریع کرد؟ مثلا خودمون پیگیر کارهاش باشیم؟ خواهش اگه کسی می دونه جواب بده خیلی ضروریه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    ببخشید می دونم شاید خیلی به این تاپیک مربوط نباشه ولی گفتم اینجا هم بپرسم. دوستان کسی می دونه فرایند ارزیابی ثانویه چقدر طول می کشه؟ منظورم از لحظه ی تحویل پروژه و سی دی برای ارزیابی ثانویه تا پایان دفاع و صدور برگه ی کسر خدمت هست؟ آیا می شه روندش رو تسریع کرد؟ مثلا خودمون پیگیر کارهاش باشیم؟ خواهش اگه کسی می دونه جواب بده خیلی ضروریه. ممنون
    سلام
    اگر منظورت از فرایند ثانویه برای پروژه های بالای 9 ماه هستش باید بگم هفته پیش اونجا بودم یکی اومده بود می گفت دوماه و نیم گذشته هنوز جوابش نیومده سرهنگه بهش گفت بین 2-3 ماه طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl20 نمایش پست ها
    یعنی اگر مجموع دوتا پروژت 12 ماه بشه باید دوباره ارزیابی مجدد بشه؟
    سلام
    من یه 7 ماه و یه 6 ماه دارم فردا برام تاریخ دفاع زدن
    و تاریخ کمیسیونم زدن هفته بعد از دفاع نتیجش میاد
    منظور از 9 ماه فکر می کنم مربوط به هر پروژه 9 باشه نه مجموع دو پروژه چون برا من مجموعا میشه 13 ماه ولی حرفی از کمیسیون ثانویه نزد و از چند نفر هم پرسیدم گفتن منظور از 9 ماه مربوط به تک پروژه بالای 9 ماه میشه که میره کمیسیون

سلام

از دوستان کسی می دونه که این گزارش سه ماه پروژه جایگزین چقدر مهمه؟ منظورم اینه که ب ن ن م خیلی رو زمانش که سه ماه باشه حساسه؟ اگه زمانش بشه چهار ماه یا دو ماه ایراد میگیره؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی می دونه که این گزارش سه ماه پروژه جایگزین چقدر مهمه؟ منظورم اینه که ب ن ن م خیلی رو زمانش که سه ماه باشه حساسه؟ اگه زمانش بشه چهار ماه یا دو ماه ایراد میگیره؟

مرسی
    از نظر زمانی زیاد اهمیت نداره می تونه یک مقدار جا به جا بشه مثلا من گزارش 3 ماهه دومم رو که باید ماه ششم می دادم ماه هشتم دادم

کسی می دونه در صورتی که کسری پس از کمیسیون تعیین شد می شه به میزان کسری اعتراض کرد یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)