صفحه 23 از 740 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    چرا شما پروژه کسری بر نمی دارید بعد که نخبگیتون احراز شد تبدیل به پروژه 10 ماهه یا معادل سازی کنید؟؟؟؟
    ممنون از شما. من این حرفی که زدم مربوط میشه به اواخر اردیبهشت. من پروندم تایید شده و الان حدود دو ماهی میشه کار پروژم شروع شده. من در جواب اون دوستمون این جواب رو دادم. ولی این پیشنهاد شما واقعا عالی هستش و امیدوارم بقیه حتما ازش استفاده کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط pars8670 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم

بعد از این که پروزه 10 ماه رو انجام دادیم بعدباید اون پروزه رو دفاع کنیم؟؟ اگه باید دفاع کنیم کجا باید دفاع شه بنیاد نخبگان یا جای دیگر؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که از این سردرگمی در بیام
    سلام
    یه دفاع تو سازمان مربوطه دارید که مفصل هست
    برای کسری ها یه دفاع فرمالیته 5 دقیقه ای تو خلیل زاده باید داد اما برای نخبگان مطمین نیستم اما اگر هم باشه خیلی جدی نیست دفاع اصلی تو سازمان مربوطه است
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

Junior Member

دوستان یکی هم سوال ما رو جواب بده لطفا:

بعد از این که پروزه 10 ماه رو انجام دادیم بعدباید اون پروزه رو دفاع کنیم؟؟ اگه باید دفاع کنیم کجا باید دفاع شه بنیاد ملی نخبگان یا جای دیگر؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که از این سردرگمی در بیام.

بعد از این که پروزه 10 ماه رو انجام دادیم بعدباید اون پروزه رو دفاع کنیم؟؟ اگه باید دفاع کنیم کجا باید دفاع شه بنیاد ملی نخبگان یا جای دیگر؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که از این سردرگمی در بیام.
    دفاع در سازمان بکار گیرنده انجام میشه بعدش نامه اتمام کار شما را به ب ن ن م ارسال می کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام. طرح جایگزین سربازی نخبگان هیچ دفاعی در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یا بنیاد ملی نخبگان ندارد و فقط باید در جایی که به کارگیری شدید دفاع کنید که البته در بعضی جاها این امر هم الزامی نیست. من خودم توی جایی که دارم طرحم رو می گذرونم دفاع لازم نیست.

سلام
    دوستان چند روز پیش دفاع داشتم
    اینجا می نویسم که دوستان یه آشنایی قبل از دفاع با محیط داشته باشن
    روز دفاع از قبل مشخص شده و اسمتون دشت منشی هست و هرکی زودتر بره نوبت بهش می دن
    اون روز که ما رفتیم 10 نفر وقت دفاع داده بودن
    تو یه اتاق یه سردار هست که پرونده اون 10 نفر + چکیده پروژه پیشش هست (پروژه کاملتون و نداره)!
    می رین تو اتاق فقط ایشون هستن و یه میز هست که شما میرین جلوش می شینید و پروندتونو باز می کنه اولین چیزی که دقت می کنه به موضوع و رشتتون هست که اگه مرتبط نباشه (از طرز برخوردش حس کردم تاثیر منفی روش گذاشته)
    از هرکسی یه سوالی می پرسه که عمده سوالاش برای من این بود
    موضوع پروژت چیه
    به چه دردی می خوره
    اگر از موضوع خوشش بیاد و نظامی باشه یه مقدار با هم بحث می کنید
    از بعضیا هم پرسیده بود که چند وقت روش کار کردید،
    (اصلا جوش مثل دفاع ارشد نیست و اصلا نیازی به اماده کردن پاورپوینت و از اینجور چیزا نیست و فقط دفاع به صورت صحبت عادی انجام میشه)
    در کل بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشه
    بعد می گه یک هفته دیگه تماس بگیرید می گیم با چقد موافقت شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منظور دوستمون اینه که بری بنیاد نخبگان خلیل زاده تهران اسامی سازمان هایی که به رشته ات میخورن رو برداری و بعد باهاشون تماس بگیری،اگه نیاز داشتن حضوری برو پروژه بردار تا نخبگیت که تائید شد اونو جایگزین کسری کنی یعنی وقتی نخبگی شما تائید شد نیاز نیست دوباره پروژه برداری چون قبلا اینکارو کردی.خوبی اینکار اینه که با سازمانی که دوست داری کار میکنی و تقریبا از بقیه جلو میوفتی.ولی از وقتی نخبگیت تایید بشه و نامه معرفی از طرف ب ن بگیری سربازیت شروع میشه نه از تاریخی که پروژه کسری گرفتی.

سلام
    معمولا قبول میکنن.آخرین باری که ب ن ن م بودم گفتن یا آموزشی یا طرح تکمیلی بسیج.
    همگی موفق باشید.
    یعنی اگر عضو بنیاد ملی نخبگان هم باشی قبول می کنند؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

shs192جان دمت گرم از راهنماییت.
    فقط می خواستم اینو بدونم که با فرض اینکه الان من یه سازمانی پیدا کردم مثلا و خواستم درخواست پروژه بدم اونجا ، اونوقت باید از معاونت دانشگاه نامه ای به عنوان واجد شرایط بودن ، ببرم اون سازمان ؟ یا اینکه جریانش یه جوره دیگه هست؟؟؟؟؟؟ ممنون از جوابت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    منظورتون اینه که قبل از اینکه تو سایت ثریا ثبت نام کنم ( چون مقاله ندارم ) ، حضوری به بنیاد استان مراجعه کنم و درخواست "پروژه کسری " بدم؟؟
    برو پادگان شهید خلیل زاده. اونجا یک پروژه کسری خدمت بردار. اگه بتونی به عنوان مثال 6 ماه کسری بگیری اون وقت پروژه طرح نخبگیت رو می تونی 4 ماهه تعریف کنی به جای 10 ماه. اگه رفتی پادگان شهید خلیل زاده حتما برو پیش سرهنگ حاتمی و همه سوالاتی رو که داری ازش بپرس کامل رهنماییت می کنه. آدم بسیار خوب و خوش برخوردیه.

Junior Member

سلام
    من یه پروژه صنایع دفاع برداشتم، دوستان کسی میدونه تاریخ پایان کار حداقل کی میتونن بزنن؟ چند ماه بعد از تاریخ شروع کار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)