صفحه 24 از 740 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    برو پادگان شهید خلیل زاده. اونجا یک پروژه کسری خدمت بردار. اگه بتونی به عنوان مثال 6 ماه کسری بگیری اون وقت پروژه طرح نخبگیت رو می تونی 4 ماهه تعریف کنی به جای 10 ماه. اگه رفتی پادگان شهید خلیل زاده حتما برو پیش سرهنگ حاتمی و همه سوالاتی رو که داری ازش بپرس کامل رهنماییت می کنه. آدم بسیار خوب و خوش برخوردیه.
    ممنون از پاسخت آقا؛ فقط من الان گیج موندم که برای رفتن به پادگان خلیل زاده چه سند و مدرکی باید ببرم که نشون بده که من بعد از اکسپت مقالم ، نخبگی رو احراز خواهم کرد که اونا بهم پروژه بدن؟؟
    یعنی الان باید از دانشگاه مدارکی رو ببرم اونجا
    راستی من سال 92 ، یک ماهی رو آموزش رفتم که بعد از دانشگاه در اومدن ترخیص شدم. الان برای من باز حداکثر کسری 10 ماه می شه یا نه چون قبلا رفتم آموزش؟؟؟

سوالام زیاد شد ولی خدا خیرتون بده اگه اینارو جواب بدین من فردا صبح می خوام برم تهران اقدام کنم. آخه شهرستانم. ممممنننووونن

Junior Member

دوستان سلام
    ممنون میشم لطف کنید و من رو هم راهنمایی کنید
    من انشالله تا آخر شهریور تقریبا 15 ماه خدمتتم تموم میشه
    و از اول مهر هم دانشجوی دکتری هستم. و 6 ماه از خدمتم باقی می مونه .
    میخواستم بپرسم واسه کارهای کسری 6 ماهه از همون ابتدای مهر میتونم شروع کنم؟ از دانشگاه محل تحصیل باید شروع کنم؟
    و اینکه بر فرض اگر 6 ماه کسری رو در طول تجصیل گرفتم ، با توجه به اینکه 15 ماه خدمتم تموم شده کارت پایان خدمت برام صادر میشه یا میمونه واسه بعد از فارغ التحصیلی؟

از همه دوستان عزیزم که لطف میکننو راهنماییم میکنن پیشاپیش ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت آقا؛ فقط من الان گیج موندم که برای رفتن به پادگان خلیل زاده چه سند و مدرکی باید ببرم که نشون بده که من بعد از اکسپت مقالم ، نخبگی رو احراز خواهم کرد که اونا بهم پروژه بدن؟؟
    یعنی الان باید از دانشگاه مدارکی رو ببرم اونجا
    راستی من سال 92 ، یک ماهی رو آموزش رفتم که بعد از دانشگاه در اومدن ترخیص شدم. الان برای من باز حداکثر کسری 10 ماه می شه یا نه چون قبلا رفتم آموزش؟؟؟

سوالام زیاد شد ولی خدا خیرتون بده اگه اینارو جواب بدین من فردا صبح می خوام برم تهران اقدام کنم. آخه شهرستانم. ممممنننووونن
    نخبگی شما توی بنیاد ملی نخبگان احراز می شه و اصلا ربطی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نداره. بنابراین شما که اونجا رفتی باید برید قسمت کسری خدمت. که اونجا مدارکی که می خوان کپی شناسنامه(از همه صفحات 3 -4 تا)، کپی کارت ملی(فکر کنم 3 تا)، عکس(6 تا)، گواهی اشتغال به تحصیل، رزومه فارسی . سعی کنید که اصل مدارکتون هم حتما ببرید.

میزان کسری خدمت هیچ ربطی به اینکه شما قبلا رفتید آموزشی یا نه نداره. شما می تونید تا 21 ماه هم کسری بگیرید.

دوستان گرامی برادران عزیز لطفا راهنمایی کنید: من تو نخبگان تشکیل پرونده دادم واسمم الکی یک پروژه تعیین کردن بعدش گفتن عدم نیاز خورده! الان به نظرتون چی کار کنم بازم منتظر بشم الکی پروژه تعیین کنن یا خودم برم دنباله پروژه؟؟؟ به نظرتون کجا برم بهتره؟؟(مالک شاتر یا دانشگاه امام حسین یا جای دیگه؟) رشتم مهندسی مکانیک گرایش طراحی هستش لطفا راهنماای کنید.

دوستان گرامی کسی لیست سازمان های مورد تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح جهت انجام پروژه به جای سربازی رو داره اینجا بذاره؟ ممنون

من یه پروژه برداشتم ، احتمالا 9 ماه کسری میگیره. میخوام بدونم حداقل زمانی که ن ن م قبول میکنه که من روی این کار کرده باشم، چقدره؟ چون فکر کنم زیر 6 ماه تمومش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه صنایع دفاع برداشتم، دوستان کسی میدونه تاریخ پایان کار حداقل کی میتونن بزنن؟ چند ماه بعد از تاریخ شروع کار
    حداقلی برای انجام پروژه وجود نداره

هر چی زودتر پروژه رو تحویل بدی سازمان خوشحالتره،از خداشونه زود تموم کنی البته با کیفیت مطلوب

نقل قول نوشته اصلی توسط adibmj نمایش پست ها
    سلام.
    آقا من کلا گیج شدم.(460 صفحه . . .)
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن:
    راستش من تازه دارم میرم ارشد الکترونیک.معدل کارشناسیمم 16.12 هست.کسریم هیچی ندارم.از قبل هم یه چیزایی در مورد کسری با پروژه و تحقیق و . . . شنیده بودم.راستش خیلی هم دنبالشم.
    فقط هیچ اطلاعی از شرایط و کلا نحوه ثبت نام و . . . ندارم.
    ولی بحثش ظاهرا این جا خیلی داغه و افراد آگاه (خدا را شکر) زیاد . . .
    ممنون میشم توضیح بدین . . .
    آها راستی یه چیزی که جدیدا شنیدم اینه که افرادی که پروژه میگیرن ممنوع الخروج میشن.نگین که راسته. هست ؟؟؟
    سلام
    دوست عزیز سوالتون خیلی کلی هست و حتما با مطالعه ی پست های قبل جوابتونو میگیرید
    نخیر ممنوع الخروج نمیشید فقط محدود الخروج میشید
    همگی موفق باشید
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

نقل قول نوشته اصلی توسط fizik81 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم لطف کنید و من رو هم راهنمایی کنید
    من انشالله تا آخر شهریور تقریبا 15 ماه خدمتتم تموم میشه
    و از اول مهر هم دانشجوی دکتری هستم. و 6 ماه از خدمتم باقی می مونه .
    میخواستم بپرسم واسه کارهای کسری 6 ماهه از همون ابتدای مهر میتونم شروع کنم؟ از دانشگاه محل تحصیل باید شروع کنم؟
    و اینکه بر فرض اگر 6 ماه کسری رو در طول تجصیل گرفتم ، با توجه به اینکه 15 ماه خدمتم تموم شده کارت پایان خدمت برام صادر میشه یا میمونه واسه بعد از فارغ التحصیلی؟

از همه دوستان عزیزم که لطف میکننو راهنماییم میکنن پیشاپیش ممنونم
    سلام
    بهترین کار اینه تا دکترا شروع شد برید ب ن ن م و لیست سازمانهایی که به رشتتون مرتبط هست بردارید و تماس بگیرید،اگه نیاز داشتن برید حضوری موضوع انتخاب کنید،حواست باشه حتما موقع تماس بگید دانشجوی دکتری هستید چون یک امتیاز بزرگ تلقی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    دوستان گرامی برادران عزیز لطفا راهنمایی کنید: من تو نخبگان تشکیل پرونده دادم واسمم الکی یک پروژه تعیین کردن بعدش گفتن عدم نیاز خورده! الان به نظرتون چی کار کنم بازم منتظر بشم الکی پروژه تعیین کنن یا خودم برم دنباله پروژه؟؟؟ به نظرتون کجا برم بهتره؟؟(مالک شاتر یا دانشگاه امام حسین یا جای دیگه؟) رشتم مهندسی مکانیک گرایش طراحی هستش لطفا راهنماای کنید.
    سلام
    میدونم پرسپولیسی هستی ولی با قرمز نوشتی تو چشم میزنه ها!!!
    دوست عزیز اگه بشینی یه پروژه بهت بدن دو تا ایراد داره اول اینکه وقتت هدر میره و دوم موضوع مورد علاقتو کار نمیکنی
    شما برو ب ن ن م و لیست سازمانهایی که پروژه میدن رو بردار و تماس بگیر و موقع تماس حتما بگو که عضو ب ن م هستی.
    پست های قبلی رو مطالعه کنید درباره مالک اشتر و دانشگاه امام حسین ع تجربیات زیادی به اشتراک گذاشته شده.
    همگی موفق باشید.
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط adibmj نمایش پست ها
    راستش من کلا با این طرح آشنا نیسم.میخواستم ببینم زیر و بم قضیه چجوریه . . .
    پستای قبلیم خوب از 460 صفحه من چجوری . . . ؟؟؟
    شما لطف کن یه توضیح به ما بده یا اگه حتی توی پستای قبل موجود هست پست رو بهم معرفی کن.
    بازم ممنون . . .
    سلام دوست عزیز

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ویکی سربازی را کامل مطالعه فرمایید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    حداقلی برای انجام پروژه وجود نداره

هر چی زودتر پروژه رو تحویل بدی سازمان خوشحالتره،از خداشونه زود تموم کنی البته با کیفیت مطلوب

آقا اینا میگن زیر سه ماه نمیتونن پایان کار. بزنن، درسته یا دست خودشونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)