صفحه 39 از 740 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 7 سال سابقه بسیج دارم تو مدرسه که 4سالش فعال بوده، می تونم کسری بگیرم؟ الان دانشجو ارشدم، می خوام 1 اسفند 93 اعزام بشم، الان می تونم برم نامه کسری بگیرم یا وقتی که سرباز شدم باید برم دنبالش؟

یه سوال دیگه من پروژه کسری خدمت هم گرفتم، اگه امسال که مدت سربازی 21 ماه هست اعزام بشم و کسری رو هم ثبت کنم و مرداد معافیت تحصیلی بگیرم و برم کانادا، وقتی که برگردم کسریم سر جاشه؟ مدت سربازی چطور؟ همون 21 ماه واسه من حساب میشه؟
    شما اگر الان بری دنیال کارات و کسری هاتو توی نظام وظیفه ثبت کنی، بله سر جاش می مونه.
    اما در مورد مدت سربازی، هر زمانی که برگردی از کانادا و دوباره دفترچه پست کنی، روی قانون همون موقع باهات برخورد میشه.
    یعنی تا مرداد که شش ماه رفتی ، میگیریم 4 ماه هم واسه بسیج کم میکنند (شنیدم قانونش برداشته شده)، 6 ماه هم یه کسری پروژه بگیری، این میشه 16 ماه. یعنی اگر برگشتی و سربازی شده بود 3 سال، شما همچنان 16 ماه رو گذروندی

امیدوارم واضح گفته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    از دوستان آیا کسی بوده که در ترم اول ارشد پروژه گرفته باشه؟؟؟
    من دانشجوی ترم اول ارشدم
    بعد از 7 ماه خدمت ارشد قبول شدم و از مهرماه مشغول به تحصیلم
    هفته پیش با چند سازمان تماس گرفتم تعدادی گفتند رزومه بفرست و تعدادی هم گفتن حضوری بیا
    اما از اینکه در ترم اول هستم هیچ صحبتی نشد یعنی نپرسیدند و من هم نگفتم
    حالا نظرتون چیه؟خودم هم کمی گیج شده ام
    دوستان لطفا راهنمایی کنند!
    اگر نپرسن که خب نه ، من دیدم ترم یک گرفته و تا اومده کاراشو بکنه شده ترم دو. مشکلی هم پیش نیومده

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوالی
    من می خوام برای دانشگاه علوم پزشکی ارتش یه پروژه ای کار کنم. کارم هم آزمایشگاهی هست. اینا می گن باید نتیجه ی کارت یه مقاله علمی پژوهشی بشه!!! کسی خبر داره از این موضوع. آخه این همه آدم اینجا می یان می گن دفاعمون 4 5 دقیقه بود، این جریان مقاله از کجا در اومد. ضمنا هیچ هزینه ای از طرح رو هم متقبل نمی شن!!!! پس من باید از جیب خودم ابزارهای ازمایشو بخرم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه. ممنون
    اگر گفته هزینه نمیده ، که خب دیگه نمیده. از جیب بده.
    مقاله هم خب بله، باید باشه. نمیشه که فقط اونا به شما سود برسونن!! اونا این کسری رو به شما میدن، در ازای کاری که واسشون کردی و سودی که بهشون رسوندی. سودش هم میشه یه مقاله که به اسم اون مرکز تموم میشه.
    مقاله نباشه، توی همون دفاع چهار پنج دقیقه ای که میگی، کارت بی ارزش ارزیابی میشه و اصلا شاید کسری نده بهت

Junior Member

می خواستم بدونم گرفتن کسری از طریق انجام پروژه مشکلی واسه گرفتن ویزا ایجاد نمیکنه مخصوصا امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    از دوستان آیا کسی بوده که در ترم اول ارشد پروژه گرفته باشه؟؟؟
    من دانشجوی ترم اول ارشدم
    بعد از 7 ماه خدمت ارشد قبول شدم و از مهرماه مشغول به تحصیلم
    هفته پیش با چند سازمان تماس گرفتم تعدادی گفتند رزومه بفرست و تعدادی هم گفتن حضوری بیا
    اما از اینکه در ترم اول هستم هیچ صحبتی نشد یعنینپرسیدند و من هم نگفتم
    حالا نظرتون چیه؟خودم هم کمی گیج شده ام
    دوستان لطفا راهنمایی کنند!
    سلام
    دوستان بودن که پس از سه ماه از ترم اول گذشته رفتن و پروپوزالشون و دادن و پروژه گرفتن
    اگر سازمان مورد نظر حساسیت نشون نده، مشکلی ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط davidson نمایش پست ها
    می خواستم بدونم گرفتن کسری از طریق انجام پروژه مشکلی واسه گرفتن ویزا ایجاد نمیکنه مخصوصا امریکا
    خیلی جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم
    اما دیدم از دانشگاه های نظامی بورس خارج از کشور هم گرفتن!!
    با این وجود باز هم بیشتر بررسی کن

با سلام خدمت همه دوستان . . چندتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1- اینکه من یه پروژه گرفتم و در تاریخ 93/4/15 هم تاییدش از بنیاد اومده و الان هم در حال انجام اون هستم، پروژه عملیه و فعلا در مرحله کارهای آزمایشگاهیه که ایشالا تا 15 دی ماه تموم میشه، استاد راهنمام آدم سخت گیریه، به نظرتون همچین پروژه هایی چقدر کسری بهشون داده میشه؟ با توجه به اینکه اول دی ماه به خدمت اعزام میشم می خواستم بدونم که از زمان تحویل پروژه تا دریافت کسری چقدر زمان می بره؟ و مورد آخر اینکه پروژه ای که تحویل میدم تعداد صفحاتش مهمه؟ مثلا 50 صفحه کافیه؟ با تشکر از همگی

دوستان عزیز هر کسی در جریامه جواب سواله منو هم بده
    اگه ساله دیگه به فرض این قانون اعمال بشه که مجموع کسری دو پروژه بیشتر از 12 ماه نباید باشد و من یکی از پروژه هامو قبل از ساله 94 ثبت کنم و یکی دیگشو بعد از سال 94 (اینجا هم دو حالت پیش میاد .یکی اینکه نامه به نخبگاه قبل از سال 94 بخوره یا بعد از سال 94)تکلیفه من چن میشه ؟چه قدر کسری به هم میدن؟
    حداکثر 12 ماه؟
    ممنون ار لطفتون

Junior Member

سلام. من الان در حین خدمت هستم 13 ماه دیگه مونده و شهرستان هستم چطور میتونم پروژه کسر خدمت بگیرم (بانک انصار) سازمانی هست ک مد نظرمه. لطفا ی راهنمائی کلی و چه مدارکی نیازه بکنید خیلی واجبه ممنون

سلام من شهرسازی در دانشگاه دولتی خونده ام با معدل 16.30 . ترم اخر تحت عنوان درسی مطالبی تدوین کردم که میتونم از آن یک مفاله مناسب استخراج کنم. حدوده 10 ماه از فراغت تحصیلی من باقی مانده آیا میتونم از فرصت استفاده کنم و عضو این سازمان بشوم برای دریافت کسری خدمت و هرچیز دیگر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    دوستان عزیز هر کسی در جریامه جواب سواله منو هم بده
    اگه ساله دیگه به فرض این قانون اعمال بشه که مجموع کسری دو پروژه بیشتر از 12 ماه نباید باشد و من یکی از پروژه هامو قبل از ساله 94 ثبت کنم و یکی دیگشو بعد از سال 94 (اینجا هم دو حالت پیش میاد .یکی اینکه نامه به نخبگاه قبل از سال 94 بخوره یا بعد از سال 94)تکلیفه من چن میشه ؟چه قدر کسری به هم میدن؟
    حداکثر 12 ماه؟
    ممنون ار لطفتون
    تا اونجایی که من میدونم اصلا قانونی با عنوان حداکثر 12 ماه برای کسیزی بنیاد وجود ندارد و میتونی به مقدار پروژت کسری بگیری ولی فقط 2 تا پروژه
    ولی اگر چنین قانونی بخواد اعمال به و طبق سوابق قبلی معمولا سعی می کنن کسری هارو طبق قانون همون سال بدن
    و اینکه شما درنهایت یه دفاع در بنیاد نخبگان خواهید داشت که میزان کسری نهایی را اونها اعلام می کنن و این زمانی هست که شما دوتا پروژتو کامل انجام داده باشی

Junior Member

سلام. 10 ماه و 20 روز خدمت دارم. پروژه اولم ترجمه بود که 6 ماهه گرفتم. پروژه دومم که جمع‏آوری اطلاعات بود در مدت 2 ماه انجام دادم که نامه شش ماه کسریشو رو به بنیاد فرستادن، جلسه دفاع بنیاد از چه چیزایی سوال میکنن؟ مثلاً نمیگن چون تو پروژه 6 ماه رو تو 2 ماه انجام دادی، کارت جمع‏آوری اطلاعات بود ما هم جای 6 ماه واست 3 ماه کسری رد میکنیم! از دوستان کسی میدونه کار جمع آوری اطلاعات را چطور ارزیابی میکنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)