صفحه 42 از 740 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با سلام
    من کاشناسی ارشد مکانیک دارم
    سازمانایی که پروژه میدن واسه کسری خدمت رو کسی میشناسه؟
    میخوام یجا باشه اجازه بده بیرون انجام بدم چون الان سربازم
    با تشکر

Junior Member

سلام به دوستان.خدا وکیلی هرکی میتونه راهنمای کنه.
    من یه ماه دیگه میرم آموزشی.احتمالش هست که سپاه جذب بشم.ارشد عمران دارم و پایان نامم هم پدافند غیر عامل هستش.سخت نیاز به کسری دارم.حالا چنتا سوال دارم
    1-الان میتونم برم ب ن ن م تشکیل پرونده بدم؟
    2-من شهرستان هستم.این که میگن قبلش برو با یه سازمان هماهنگ کن،یعنی میشه ادارات شهر خودم جزش باشن یا فقط سازمانهای تهران پروژه میدن؟
    3-اگه من یه پروژه مثلا 9 ماهه بردارم و بتونم توی یه ماه انجامش بدم آیا ازم قبول میکنن یا باید این 9 ماه طی بشه و بعد دفاع کنم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil661 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.خدا وکیلی هرکی میتونه راهنمای کنه.
    من یه ماه دیگه میرم آموزشی.احتمالش هست که سپاه جذب بشم.ارشد عمران دارم و پایان نامم هم پدافند غیر عامل هستش.سخت نیاز به کسری دارم.حالا چنتا سوال دارم
    1-الان میتونم برم ب ن ن م تشکیل پرونده بدم؟
    2-من شهرستان هستم.این که میگن قبلش برو با یه سازمان هماهنگ کن،یعنی میشه ادارات شهر خودم جزش باشن یا فقط سازمانهای تهران پروژه میدن؟
    3-اگه من یه پروژه مثلا 9 ماهه بردارم و بتونم توی یه ماه انجامش بدم آیا ازم قبول میکنن یا باید این 9 ماه طی بشه و بعد دفاع کنم؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز

1. بله میتونید. منتها بهتره ابتدا با یک سازمان به توافق برسید و ازشون نامه اعلام نیاز بگیرید و بعدا برید ب ن ن م تشکیل پرونده بدین.
    2. لزومی نداره حتما از تهران باشه ؛ شما اگه در شهر دیگه ای هم سازمانی پیدا کردید باهاشون صحبت بکنید. ولی مسئله اینجاست که اکثر سازمانها در تهران هستند.
    3. قبول میکنند. معمولا زیاد گیر نمیدن.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

با سلام،
    من اکثر کسری هایی که در این تاپیک دیدم حدود ۷ الی ۸ ماه بوده، یعنی این امکان نیست که با دو پروژه بشه کل خدمت ( به استثنای دو ماه آموزشی ) رو پوشش داد ؟
    و این که مکان بنیاد نخبگان نیروهای مصلح کجا هست ؟ لیست ارگان ها فقط اونجا قابل مشاهده هست ؟ لینک هایی دیدم که گفتن اسم شرکت ها توش هست ولی نبودن.

با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaaaW نمایش پست ها
    با سلام،
    من اکثر کسری هایی که در این تاپیک دیدم حدود ۷ الی ۸ ماه بوده، یعنی این امکان نیست که با دو پروژه بشه کل خدمت ( به استثنای دو ماه آموزشی ) رو پوشش داد ؟
    و این که مکان بنیاد نخبگان نیروهای مصلح کجا هست ؟ لیست ارگان ها فقط اونجا قابل مشاهده هست ؟ لینک هایی دیدم که گفتن اسم شرکت ها توش هست ولی نبودن.

با تشکر.
    سلام دوست عزیز

1. سقف کسری پیشنهادی برای هر پروژه 12 ماه است. مجموع 2 تا پروژه هم میتونه تا سقف 19 ماه کسری تصویب شده داشته باشه. من از دوستان خودم میشناختم کسی را که با 2 تا پروژه حدود 17 ماه کسری گرفته بود. البته اینجور موارد نادر هستند و معمولا کسری نهایی که بنیاد تصویب میکنه از 19 ماه کمتره.
    2. تهران - پادگان شهید خلیل زاده - لیست سازمانهای مورد تایید بنیاد اونجا در بولتن زده شده.

موفق باشید

سلام
    دوستان کسی میدونه که اگه من ترجمه بردارم مثلا واسه 10 ماه و اینم میره کمسیون تخصصی؟ اگه بره چی میپرسن تو کمسیون تخصصی؟
    اگه مثلا 6 ماه بزنن که کمسیون تخصصی نره اون وقت چی میشه ؟
    و واسه یه ماه کسر چند صفحه ترجمه میخوان؟
    ممنون میشم از دوستان کمکم کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط farazmiller نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه که اگه من ترجمه بردارم مثلا واسه 10 ماه و اینم میره کمسیون تخصصی؟ اگه بره چی میپرسن تو کمسیون تخصصی؟
    اگه مثلا 6 ماه بزنن که کمسیون تخصصی نره اون وقت چی میشه ؟
    و واسه یه ماه کسر چند صفحه ترجمه میخوان؟
    ممنون میشم از دوستان کمکم کنن
    سلام دوست عزیز

1. فکر نمیکنم برای یک پروژه ترجمه بیشتر از 6-7 ماه کسری بدن. (پروژه هایی که بیشتر از 9 ماه باشند میرن ارزیابی ثانویه.)
    2. هیچچی دیگه ؛ خودتون میرید دفاع میکنید پیش سردار. حدود 3-4 دقیقه هم زمان دفاع کردن شماست.
    3. معمولا به ازای 100 صفحه ترجمه 1 ماه کسری پیشنهاد میدن. ولی خوب ممکنه متفاوت هم باشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

1. فکر نمیکنم برای یک پروژه ترجمه بیشتر از 6-7 ماه کسری بدن. (پروژه هایی که بیشتر از 9 ماه باشند میرن ارزیابی ثانویه.)
    2. هیچچی دیگه ؛ خودتون میرید دفاع میکنید پیش سردار. حدود 3-4 دقیقه هم زمان دفاع کردن شماست.
    3. معمولا به ازای 100 صفحه ترجمه 1 ماه کسری پیشنهاد میدن. ولی خوب ممکنه متفاوت هم باشه.

موفق باشید
    امید جان من اینجوری میدونستم که بیش از 6 ماه میره کمسیون تخصصی
    الان اون طرف(نیروی دریای سپاه) به من گفته تو بیا ترجمه بردار من بهت 6 ماه میدم، از این 6 ماه بازم کم میشه؟ یعنی کمسیون تشکیل میشه یا همون 6 ماهکه گفته برام کسر 100% میدن؟
    واسه 6 ماه کسرم باید دفاع کنم؟
    اونم واسه 120 صفحه 1ماه گفت میدم
    ممنومنم از راهنمای دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط farazmiller نمایش پست ها
    امید جان من اینجوری میدونستم که بیش از 6 ماه میره کمسیون تخصصی
    الان اون طرف(نیروی دریای سپاه) به من گفته تو بیا ترجمه بردار من بهت 6 ماه میدم، از این 6 ماه بازم کم میشه؟ یعنی کمسیون تشکیل میشه یا همون 6 ماهکه گفته برام کسر 100% میدن؟
    واسه 6 ماه کسرم باید دفاع کنم؟
    اونم واسه 120 صفحه 1ماه گفت میدم
    ممنومنم از راهنمای دوست عزیز
    خواهش میکنم.

1. قبلا پروژه های بالای 6 ماه میرفتن ارزیابی ثانویه ولی چند وقتی است که قانون عوض شده و بالای 9 ماه میره ارزیابی ثانویه.
    2. اونا به شما 6 ماه مثلا پیشنهاد میدن و نامه پیشنهاد کسری را میزنن به بنیاد. اونجا شما میرید دفاع میکنید و ممکنه از 6 ماه مثلا 4 ماهش را تصویب بکنند. اینکه چقدرش تصویب بشه ، به موضوع پروژه و دفاع شما و نیاز صنایع نظامی و . . . بستگی داره.
    3. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما ویکی سربازی و همچنین 20 صفحه آخر این تاپیک را مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.

1. قبلا پروژه های بالای 6 ماه میرفتن ارزیابی ثانویه ولی چند وقتی است که قانون عوض شده و بالای 9 ماه میره ارزیابی ثانویه.
    2. اونا به شما 6 ماه مثلا پیشنهاد میدن و نامه پیشنهاد کسری را میزنن به بنیاد. اونجا شما میرید دفاع میکنید و ممکنه از 6 ماه مثلا 4 ماهش را تصویب بکنند. اینکه چقدرش تصویب بشه ، به موضوع پروژه و دفاع شما و نیاز صنایع نظامی و . . . بستگی داره.
    3. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما ویکی سربازی و همچنین 20 صفحه آخر این تاپیک را مطالعه بفرمایید.

موفق باشید
    مرسی امید جان اره خوندم ولی اطلاعاتی که من میخواستم نبود(البته چند مورد ام شما توضیح دادید)
    من فک کردم اون که گفته بود 6 ماه میدم یعنی 100% 6 ماه کسر خدمت رو میگیرم نمیدونستم کسر پیشنهادی 6 ماه ام داوری میشه و کم میشه
    امید جان شرمنده زیاد سوال میپرسم واقعا خیلی کمکم کردید و ممنون میشم در این مورد ام کمکم کنی
    1- یکی ام در به در دنبال اینم که بدونم دقیقا واسه 1ماه کسر چند صفحه ترجمه باید باشه! من خودم 120 میدونستم شما ام 100 گفتید بعد کمتر از 100 ام شنیدم
    2- حداکثر کسری 12 ماهه یا زیاده؟ اخه من شنیدم میگن حداقل باید 1 سال خدمت باید باشه(حالا یا این حساب که خدمت 24 ماه باشه کسری چقدر میدن) ؟
    3- من 12ماه کسر 100% میخوام که اونم میخوام ترجمه بردارم، اگه بخوام 2تا ترجمه بردارم بنظرتون چطوری بردارم که بعد کم کردن 12 ماه کسر بدن؟ مثلا دو تا 8 ما؟
    بینهایت ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)