صفحه 44 از 740 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    من تا 30-40 روز از پایان نامه ارشدم دفاع میکنم ,گواهی اشتغال به تحصیل نداشته باشم چی میشه؟
    سلام دوست عزیز

هیج مشکلی نیست.
    شما سریعا با تک تک سازمانهای مورد تایید بنیاد تماس بگیرین و با یکیشون به توافق برسین.
    اونا نامه اعلام نیاز را که آماده کردن ، ببرید بنیاد و تشکیل پرونده بدین.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

هیج مشکلی نیست.
    شما سریعا با تک تک سازمانهای مورد تایید بنیاد تماس بگیرین و با یکیشون به توافق برسین.
    اونا نامه اعلام نیاز را که آماده کردن ، ببرید بنیاد و تشکیل پرونده بدین.

موفق باشید
    بعد از پایان دوره ارشد هم پروژه های ب ن ن م شامل حال من میشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    بعد از پایان دوره ارشد هم پروژه های ب ن ن م شامل حال من میشن؟
    بله میشه ، چرا که نه.
    حتی در حین سربازی هم میشه پروژه برداشت.

سلام
    یه سوال مهم، میگن هروقت پروژه برداری باید حداقل سه ماه بگذره بتونی دفاع منی؟ایا صحت داره

سلام دوستان:
    به من از سمت یک سازمان پروژه ای پیشنهاد شده است که باید یک مبدل حرارتی بسازم.بحث محاسباتش را باید خودم انجام بدهم و بحث ساخت را به یک کارخانه بدهم برایم مبدل را بسازد.سازمان میگه ما فقط 25% هزینه ساخت را می دهیم ومن باید حدود 4 میلیون خرج ساخت این مبدل بکنم در عوض به من 9 ماه کسری می دهند و فکر بکنم نهایتا 2 ماه بیشتر وقت من را نگیرد.
    1-به نظر شما دوستان اگر من این پروژه را بگیرم اگر موضوع این کسری ها از سال 94 برداشته بشه کسری این پروژه از بین نمی ره؟چون باید خرجش بکنم و اعزام من سال 95 هستش.
    2-من برای گرفتن پروژه به خیلی از سازمان ها زنگ زدم یا پروژه ندارند یا به ترم اول نمی دهند یا رزومه ایمیل کردم تماس نگرفتن.به نظر شما باید چی کار بکنم اگر این پروژه را نگیرم چون 4 میلیون هم کم نیست؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanafshari نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    به من از سمت یک سازمان پروژه ای پیشنهاد شده است که باید یک مبدل حرارتی بسازم.بحث محاسباتش را باید خودم انجام بدهم و بحث ساخت را به یک کارخانه بدهم برایم مبدل را بسازد.سازمان میگه ما فقط 25% هزینه ساخت را می دهیم ومن باید حدود 4 میلیون خرج ساخت این مبدل بکنم در عوض به من 9 ماه کسری می دهند و فکر بکنم نهایتا 2 ماه بیشتر وقت من را نگیرد.
    1-به نظر شما دوستان اگر من این پروژه را بگیرم اگر موضوع این کسری ها از سال 94 برداشته بشه کسری این پروژه از بین نمی ره؟چون باید خرجش بکنم و اعزام من سال 95 هستش.
    2-من برای گرفتن پروژه به خیلی از سازمان ها زنگ زدم یا پروژه ندارند یا به ترم اول نمی دهند یا رزومه ایمیل کردم تماس نگرفتن.به نظر شما باید چی کار بکنم اگر این پروژه را نگیرم چون 4 میلیون هم کم نیست؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    این که پروژه رو قبول کنی یا خیز به خودتان مربوط می شود
    اما مطمئناً اگر پروژه ای به کسی واگذار شود، حتی اگر قرار بر این شد سال آینده به کسی دیگر پروژه ندهند کسانی که قبلا پروژه گرفتن شامل حال آن ها نمی شود (مثل سربازی که در حال خدمت هست و مشمول قانون خدمت زمانی است که اعزام شده نه قوانینی که در آینده وضع خواهد شد)
    در خصوص کسری هم، کسری خیلی عالی نمی دهد و دیدم کسانی که با پروژه های ترجمه 6-7 ماه کسری گرفتن
    بازهم تصمیم باخودتان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام دوستان دوتا سوال داشتم
    1- اگه امریه بگیرم و کسری خدمت به خاطر انجام دادن پروژه و بسیج داشته باشم، کسریهام حساب میشه یا نه؟
    2- یه آشنایی تو یه سازمانی به من گفت 6 ماه واست کسری می زنم حدود 200 صفحه ترجمه انجام بده. اصولا برای 6ماه چند صفحه میدن؟ ممکنه وقتی رفتم دفاع بگن صفحات کم بوده و مثلا 2ماه کسری بدن؟!
    3- اگه بخوام 1 اسفند اعزام بشم کی باید دفترچه بفرستم؟ اگه مثلا جا نباشه که اسفند اعزام بشم یا اینکه اصلا 20 اسفند دفترچه بفرستم و اعزامم سال بعد باشه، مدت سربازی 24 ماه میشه؟
    ممنون
    ویرایش توسط hamidjjapply : December 3rd, 2014 در ساعت 05:12 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان دوتا سوال داشتم
    1- اگه امریه بگیرم و کسری خدمت به خاطر انجام دادن پروژه و بسیج داشته باشم، کسریهام حساب میشه یا نه؟
    2- یه آشنایی تو یه سازمانی به من گفت 6 ماه واست کسری می زنم حدود 200 صفحه ترجمه انجام بده. اصولا برای 6ماه چند صفحه میدن؟ ممکنه وقتی رفتم دفاع بگن صفحات کم بوده و مثلا 2ماه کسری بدن؟!
    3- اگه بخوام 1 اسفند اعزام بشم کی باید دفترچه بفرستم؟ اگه مثلا جا نباشه که اسفند اعزام بشم یا اینکه اصلا 20 اسفند دفترچه بفرستم و اعزامم سال بعد باشه، مدت سربازی 24 ماه میشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

1. بستگی به سازمانی که اونجا امریه هستید داره. بعضیها کسری را قبول میکنند ، بعضیها نه.
    2. معمولا به ازای هر 100 صفحه حدود 1 ماه کسری میدن.
    3. اگه همین الان دفترچه بفرستید 1 اسفند اعزام میشید. شاید هم تا الان 1 اسفند پر شده باشه.
    4. بله دیگه ؛ اگه اعزامتون سال بعد بیفته ، 24 ماه خدمت میکنید. هر چند اگه امریه بگیرید ، همه امریه ها 24 ماه خدمت هستند.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

سلام به دوستان همیشه پاسخگو

من 4 ماه پیش رفتم یه ارگانی که بهم یه پروژه دادن اونجا یه سری ازم مدرک گرفتن و ثبت نامم کردن البته من هیچ وقت به ب ن ن م مراجعه نکردم !!
    من بعد چهار ماه پروژمو انجام دادم و کارم آمادست.چندتا سوال ذهنمو مشغول کرده
    1- من نباید همون موقع میرفتم تو ب ن ن م پرونده تشکیل میدادم ؟!! تکلیف گزارش 3 ماهه چی میشه عجب بی خردی کردم

2- الان من پروژم تمم شد آیا فرمت همه پروژه ها (صفحه بندی و ... ) مشابهه ؟

3- من الان دقیقا چیکار کنم ببخشید سوالام پیش پا افتادست. برم همون ارگانه ؟! پس ب ن ن م چیکارست این وسط ؟( اون ارگان هوافضا بود)
    ویرایش توسط alirezataghipo : December 3rd, 2014 در ساعت 10:03 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    سلام به دوستان همیشه پاسخگو

من 4 ماه پیش رفتم یه ارگانی که بهم یه پروژه دادن اونجا یه سری ازم مدرک گرفتن و ثبت نامم کردن البته من هیچ وقت به ب ن ن م مراجعه نکردم !!
    من بعد چهار ماه پروژمو انجام دادم و کارم آمادست.چندتا سوال ذهنمو مشغول کرده
    1- من نباید همون موقع میرفتم تو ب ن ن م پرونده تشکیل میدادم ؟!! تکلیف گزارش 3 ماهه چی میشه عجب بی خردی کردم

2- الان من پروژم تمم شد آیا فرمت همه پروژه ها (صفحه بندی و ... ) مشابهه ؟

3- من الان دقیقا چیکار کنم ببخشید سوالام پیش پا افتادست. برم همون ارگانه ؟! پس ب ن ن م چیکارست این وسط ؟( اون ارگان هوافضا بود)
    سلام دوست عزیز

بعضی از سازمانها نامه اعلام نیاز را موقع شروع پروژه به خود فرد میدن تا ببره و در ب ن ن م تشکیل پرونده بده. ولی بعضی از سازمانها خودشون اینکار را میکنند. این ممکنه مزایا و معایبی داشته باشه ، که گم و گور شدن پرونده و یا کلا فراموش کردن از جمله معایبش هست.

شما هرچه سریعتر از سازمان مورد نظر پیگیری بکنید و ببینید که اونا برای شما تشکیل پرونده دادن در ب ن ن م یا نه. اگه ندادن (که احتمالا همینطور باشه) سریعا ازشون بخاین یک نامه اعلام نیاز بزنن و خودتون برید اون نامه را بگیرید و ببرید ب ن ن م سریع تشکیل پرونده بدین. بعد از یکی دو هفته هم نامه اتمام پروژه را ازشون بگیرید و دوباره خودتون برید ب ن ن م و درخواست وقت دفاع بکنید. ( البتهاگه پروژه دیگه ای قصد ندارید انجام بدین)

فرمت گزارش نهایی پروژه را از سازمان مورد نظر بپرسید میگن. توی بولتن بنیاد هم زده.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)