صفحه 45 از 740 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بعضی از سازمانها نامه اعلام نیاز را موقع شروع پروژه به خود فرد میدن تا ببره و در ب ن ن م تشکیل پرونده بده. ولی بعضی از سازمانها خودشون اینکار را میکنند. این ممکنه مزایا و معایبی داشته باشه ، که گم و گور شدن پرونده و یا کلا فراموش کردن از جمله معایبش هست.

شما هرچه سریعتر از سازمان مورد نظر پیگیری بکنید و ببینید که اونا برای شما تشکیل پرونده دادن در ب ن ن م یا نه. اگه ندادن (که احتمالا همینطور باشه) سریعا ازشون بخاین یک نامه اعلام نیاز بزنن و خودتون برید اون نامه را بگیرید و ببرید ب ن ن م سریع تشکیل پرونده بدین. بعد از یکی دو هفته هم نامه اتمام پروژه را ازشون بگیرید و دوباره خودتون برید ب ن ن م و درخواست وقت دفاع بکنید. ( البتهاگه پروژه دیگه ای قصد ندارید انجام بدین)

فرمت گزارش نهایی پروژه را از سازمان مورد نظر بپرسید میگن. توی بولتن بنیاد هم زده.

موفق باشید
    واقعا ممنونم.
    من دیگه گزلرشم تموم شده. فقط یه سوال من کل پست ها رو خوندم، تکلیف این گزارش که میگید حداکثر باید 3 ماه باشه چی میشه ؟

2- اگر پرونده تشکیل نداده باشم و برم تشکیل بدم. آیا باید 6 ماه وایسم تا بتونم یه پروژه دیگه بگیرم ؟! چون میخوام یه پروژه 6 ماهه دیگه بگیرم(این پروژم 6 ماهست). اعزامم هم هست 1 اسفند!

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    واقعا ممنونم.
    من دیگه گزلرشم تموم شده. فقط یه سوال من کل پست ها رو خوندم، تکلیف این گزارش که میگید حداکثر باید 3 ماه باشه چی میشه ؟

2- اگر پرونده تشکیل نداده باشم و برم تشکیل بدم. آیا باید 6 ماه وایسم تا بتونم یه پروژه دیگه بگیرم ؟! چون میخوام یه پروژه 6 ماهه دیگه بگیرم(این پروژم 6 ماهست). اعزامم هم هست 1 اسفند!
    خواهش میکنم.

1. گزارش سه ماهه و اینا مهم نیست. این به سازمان مورد نظر مربوطه. بنیاد از شما فقط یک گزارش نهایی میخاد اون هم در سی دی ، یعنی حتی به پرینت هم نیازی نیست.
    2. نه نیازی نیست. شما یک کاری بکنید: از سازمان مورد نظرتون نامه اعلام نیاز + نامه شروع به کار پروژه اول را به تاریخ روز بگیرید و برید بنیاد و تشکیل پرونده بدین. حدود یک ماه بعد ، نامه اتمام کار پروژه اول + نامه شروع به کار پروژه دوم را دوباره بگیرید از سازمان مورد نظر و ببرید بدین به بنیاد تا بذارن در پرونده تان. بعد از اون هم هر موقع (ترجیحا بعد از 2 ماه آموزشی) پروژه دوم تموم شد ، نامه تمام پروژه دوم را بگیرید و همراه گزارش های نهایی و سی دی ها و مدارک کامل ببرید بنیاد و وقت دفاع بگیرید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

ترجیحا بعد از 2 ماه آموزشی
    چرا میگین ترجیحا بعد از دو ماه آموزشی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaaaW نمایش پست ها
    چرا میگین ترجیحا بعد از دو ماه آموزشی ؟
    سلام دوست عزیز

وقتی پروژه ها تموم میشه و میرید بنیاد که وقت دفاع بگیرید ، اگه سرباز نباشید بهتون وقت دفاع نمیدن معمولا.
    و دلیل اینکه میگم بعد از 2 ماه آموزشی اقدام بکنید ، اینه که بعد از آموزشی یگان خدمتی شما مشخص میشه ، و وقتی میخاید نامه کسری پروژه را ببرید به یگان ، براتون بهتر میشه ؛ چون آموزشی یک حالت موقت داره و محل خدمت اصلی شما پادگان آموزشی نیست که ؛ بنابراین بهتره نامه کسری تان را به یگان اصلی که قراره اونجا خدمت بکنید تحویل بدین.

البته با توجه به اینکه در دوران سربازی نمیشه زیاد روی پروژه وقت گذاشت ، بهتره قبل از اعزام پروژه را تموم بکنید تا صرفا کارهای اداری نهاییش بمونه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من پروژه خودمو تموم کردم و الان میخوام دفا کنم با توجه به اینکه من الان سرباز هستم
    چقد طول میکشه من برم تو ب ن ن م دفا کنم و نامه کسری رو از اونها بگیرم؟ به من زیاد مرخصی نمیدن آیا میشه یک هفته ای این کارهارو انجام داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروژه خودمو تموم کردم و الان میخوام دفا کنم با توجه به اینکه من الان سرباز هستم
    چقد طول میکشه من برم تو ب ن ن م دفا کنم و نامه کسری رو از اونها بگیرم؟ به من زیاد مرخصی نمیدن آیا میشه یک هفته ای این کارهارو انجام داد؟
    سلام دوست عزیز

شما گزارش نهایی و سی دی و . . . را کامل طبق فرمت بنیاد آماده بکن و همراه با همه مدارکت و کپی هاشون + نامه اتمام پروژه برو بنیاد.
    اگه پروژه ات زیر 9 ماه باشه ، احتمالا تا یک هفته بهت وقت دفاع میدن. البته اگه زیاد اصرار بکنی و . . . ممکنه برای فردای همون روز هم بتونی وقت دفاع بگیری.
    بعد از اینکه دفاع کردی ، حدود یک هفته بعدش میتونی بری نامه کسریت را بگیری و ببری ثبت بکنی که حدود 1-3 هفته شاید طول بکشه تا در سیستم نظام وظیفه ثبت بشه.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

سلام
    من یه پروژه ترجمه از یکی از سازمانها گرفتم.دوستان گفتن که معمولن برای هر 100 صفحه 1 ماه کسری خدمت میدن. دوتا سوال داشتم در این زمینه. اگه جواب بدین، ممنون میشم:
    1- منظور از هر 100 صفحه، متن انگلیسیه یا متن ترجمه فارسی؟ یعنی متن انگلیسی رو نگاه میکنن و کسری میدن یا متن ترجمه فارسی؟
    2- اگه متن فارسی رو نگاه میکنن، معمولن فونت باید چه اندازه ای باشه؟ چون بزرگ کردن فونت فارسی حتی یک درجه هم میتونه 40-50 صفحه متن رو کم و زیاد کنه!!!!!

ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط poopi77 نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه ترجمه از یکی از سازمانها گرفتم.دوستان گفتن که معمولن برای هر 100 صفحه 1 ماه کسری خدمت میدن. دوتا سوال داشتم در این زمینه. اگه جواب بدین، ممنون میشم:
    1- منظور از هر 100 صفحه، متن انگلیسیه یا متن ترجمه فارسی؟ یعنی متن انگلیسی رو نگاه میکنن و کسری میدن یا متن ترجمه فارسی؟
    2- اگه متن فارسی رو نگاه میکنن، معمولن فونت باید چه اندازه ای باشه؟ چون بزرگ کردن فونت فارسی حتی یک درجه هم میتونه 40-50 صفحه متن رو کم و زیاد کنه!!!!!

ممنون از دوستان
    سلام
    فونت و قالب گزارش نهایی را معمولا از ارگانی که پروژه گرفتی مسخص می کنه
    این حرفا هم نیست که برای فلان قدر ترجمه چند ماه می دن، همه چی بستگی به ارگانی که براش کار می کنی داره، ممکنه 100 صفحه ترجمه کنی برات 2 ماه رد کننه مکنه 8 ماه! همش بسته به اونجاست
    در ضمن تو بنیاد ازت نمی پرسن ترجمست یا نه، پس فرمت رو جوری بنویس که شبیه پژوهشی باشه
    در نهایت یه کسری پیشنهادی سازمان مورد نظر رد می کنه و میری دفاع می کنی
    ترس هم نداشته باش این همه ترجمه کنم فقط یک ماه، دیدم کسی که با صد صفحه 7 ماه کسری گرفته

با سلام
    من سرباز بودم که پروژه رو گرفتم
    تاریخ نامه ارسالی از بنیاد جهت معرفی برای پروژه برای اواسط مرداده

سوالم اینه که از تاریخ اون نامه به طور قانونی چه مدت باید بگذره تا اجازه دفاع پیدا کنم؟
    الان حدود 4 ماه گذشته و آماده دفاع هستم... آیا اگه الان بخوام دفاع کنم منع قانونی دارد؟ یا قانونیه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان من دی ماه اعزاممه. با یه سازمان تموم کردم گرفتن پروژره رو که تا دو سه هفته دیگ نامه شروع بکارمو میزنن. حالا به نظرتون ایراد داره من 2-3 ماه رو پروژه کار نکنم وختی آموزشیم؟ بهشون بگم ک میرم آموزشی بعد میام دمبال انجامش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)