صفحه 455 از 740 نخستنخست ... 355405445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465505555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,541 تا 4,550 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab950 نمایش پست ها
    شما پروژه گرفتی الان ؟؟
    نخبگان خیلی دردسر ذاره و باید پروژه جایگزین خدمت انجام بدیو ....
    کسری خیلی بهتره البته اگه بشه پروژه گرفت ..
    ممنون از راهنماییت ، شما هم موفق باشی داشی
    آره من یکی از دانشگاه امام حسین گرفتم.
    مطمئن باش از طریق بنیاد نخبگان هم اقدام کنی از خدمت بهتره.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    آره من یکی از دانشگاه امام حسین گرفتم.
    مطمئن باش از طریق بنیاد نخبگان هم اقدام کنی از خدمت بهتره.
    شهاب جان فرمت نگارش گزارش پایانی دانشگاه امام حسین رو دارین؟
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    شهاب جان فرمت نگارش گزارش پایانی دانشگاه امام حسین رو دارین؟
    توی سایتشون قسمت ارسال مدارک فایل هاش هست. ولی برای من که ترجمه بودم دقیقا مثل پایان نامه ارشد بود.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

من واقعا تحمل 1 روز خدمت هم دیگه ندارم ، اونم توی نیروی انتظامی
    هر چقد کمین دادم و از سرباز صفر 18 ساله معتاد و فرمانده تریاکی تو سری خوردم بسسسسه !
    خیلیا نمیدونن تو مرز چه خبره اونم زابل نقطه صفر مرزی و یگان تکاوری ، فقط آرزو میکنم هیچ کدوم از سرباز لیسانسا اونجا خدمت نکنه ، 7 ماه خدمت من بیشتر از 7 سال خدمت خیلیاس دوست عزیز !!
    در ضمن من تازه با این سایت آشنا شدم و ببخشید ک اولین پستم رو گزاشتمو نتونستم به کسی خیر برسونم !!!!
    شما هم کار خوبی میکنی که ج دوستان رو میدی بدون چشم داشت ... مطمِن باش به هر دستی بدی از همون دست میگیری
    یا علی
    منم مثل شما نیرو انتظامی بودم البته سختی شما را نداشتم ولی در کل نیرو انتظامی و کلانتری و کارهای خفت بار و سختی و حرف شنیدن از همه را داشتم برا همین میگم سماجت سماجت
    من را از در بیرون میکردن که پروژه نداریم چون سختی خدمت را چشیده بودم از پنجره می اومدم داخل میگفتم پروژه میخوام با اینکه 16 ماه بیشتر نمیخواستم ولی 18 ماه کسری گرفتم که تحت هیچ شرایطی دیگه خدمت نرم
    شما هم نباید خسته بشی و همزمان همه ارگان ها را بری و بهت دست رد زدن بازم برو و هی پیگیری تا بگیری

ولی بازم میگم دیگه اونجا نمیری و سابقه خدمت داری استان خودت میری ولی بازم ازش کم کنی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13707 نمایش پست ها
    منم مثل شما نیرو انتظامی بودم البته سختی شما را نداشتم ولی در کل نیرو انتظامی و کلانتری و کارهای خفت بار و سختی و حرف شنیدن از همه را داشتم برا همین میگم سماجت سماجت
    من را از در بیرون میکردن که پروژه نداریم چون سختی خدمت را چشیده بودم از پنجره می اومدم داخل میگفتم پروژه میخوام با اینکه 16 ماه بیشتر نمیخواستم ولی 18 ماه کسری گرفتم که تحت هیچ شرایطی دیگه خدمت نرم
    شما هم نباید خسته بشی و همزمان همه ارگان ها را بری و بهت دست رد زدن بازم برو و هی پیگیری تا بگیری

ولی بازم میگم دیگه اونجا نمیری و سابقه خدمت داری استان خودت میری ولی بازم ازش کم کنی خوبه
    سلام.دوست عزیز شرمنده وقتتو میگیرم..گفتی یک سری نکات هست که سر دفاع باید رعایت کنم..چه نکاتی مد نظرت هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان، در مورد دریافت پروژه کسر خدمت از قرارگاه خاتم الانبیاء، چند تا سوال داشتم ممنون می شوم راهنمایی فرمایید:
    1- آیا برای دریافت پروژه،می توان از مرکز استان خود استفاده نمود یا لزوما باید از خاتم الانبیاء تهران پیگیر شد؟
    2- سخت گیری در حین انجام پروژه (مثل مراجعات حضوری جهت ارائه گزارش پیشرفت کار) چقدر است؟ همچنین آیا دفاع پایانی هم دارد (به جز دفاع در بنیاد)
    خیلی ممنون

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    توی سایتشون قسمت ارسال مدارک فایل هاش هست. ولی برای من که ترجمه بودم دقیقا مثل پایان نامه ارشد بود.
    همون kasri.ir خودمون؟ مرسی
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام خدمت همه دوستای خووب
    من دانشجوی ترم 3 ارشد رشته مهندسی و مدیریت منابع آب هستم و معدل نسبتا خوبی هم دارم ( 18.38 )
    7 ماه هم سابقه خدمت قبلی دارم ( مرزبانی نیروی انتظامی ، زابل مرز افغانستان )
    الان کلا 14 ماه از خدمتم مونده و هر کار میکنم برای گرفتن پروژه کسری به بن بست می خورم ، دیگه نمیدونم چکار کنم دارم دیوونه میشم
    به هر سازمانی زنگ میزنم یا جواب نمیدن یا طلب باباشون رو دارن و خیلی بد حرف می زنن ، یا هم میگن اصن واسه رشته شما پروژه نداریم
    لطفا بچه ها هرکی میتونه راهنماییم کنه ، خواهش میکنم

سلام
    شما یه سر به سایت kasri.ir بزن. همچنین سایت Stca.ir را هم یه سر بزن. برای این سایت، به نظر من چنان چه یک پروپوزال نظامی با موضوع به روز داشته باشید احتمال اخذ پروژه بیشتر است. همچنین چنان چه ایده ای داشته باشید می توانید از سایت ایده پردازی دانشگاه امام حسین (ع) هم استفاده نمایید. از مرکز تحقیقات شهید قندی (سراج) هم یه خبر بگیرید که پروژه دارند یا نه؟ موفق باشید
    ویرایش توسط civilengineeri : July 28th, 2016 در ساعت 03:06 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arasdhn18 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک تبدیل علم و صنعتم
    تا الان بیشتر از 20 جا واسه کسری رفتم، هر کدوم جلوی در ورودی یه رزومه ازم گرفتن و نزاشتن برم تو با مسئولش حرف بزنم. با این که رزومم خیلی خوبه ولی هنوزم هیچ خبری از هیچکدومشون نشده!!!
    نمی دونم چرا کسری بهم نمیدن؟؟ روش پیگیریم غلطه آیا؟
    سلام
    دوست عزیز، اگر با نرم افزارهای LS-DYNA و یا AUTODYN کار کرده اید مرکز پارس نوین اندیشه در این زمینه فراخوان داده است که در زمینه مدلسازی قطعات خودرو، سرنشین و ... است (stca.ir) البته این سایت در سایر زمینه های مکانیک نیز اعلام نیاز کرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_mahrokhi نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز شرمنده وقتتو میگیرم..گفتی یک سری نکات هست که سر دفاع باید رعایت کنم..چه نکاتی مد نظرت هست؟
    سلام
    دوستان مفصل در موردش صحبت کردن و میتونید یه سرچ ساده بزنید در همینجا و پیدا کنید
    ولی در کل اگر هنوز پروژه را نگرفتید اگر کلیت پروژتون ساخت و آزمایشگاهی و نظامی باشه بسیار وجه ی بهتری داره ولی اگر دیگه عنوان تعریف و در مراحل بعدی هستید در هنگام دفاع به جنبه های نظامی و حسن هایی که پروژتون برای اون مرکز داشته بگید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)