صفحه 47 از 740 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان عزیز خواهشا اگه کسی اون لیست جدید سازمانهای مورد تایید بنیاد رو با شماره تلفنشون داره قرار بده.این لیستی که توی سایته مال چن سال پیشه خیلی از شماره ها عوض شدن.من شهرستانم در حال حاضر برام مقدور نیست بیام تهران.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

سلام
    داشتم پیامها رو میخوندم که دیدم بچه ها نوشتن حداکثر میشه 2 تا پروژه برداشت. کنجکاو شدم و رفتم بخش تحقیقات نیروی انتظامی که ببینم حقیقت داره یا نه. ازشون که پرسیدم گفتن همچین چیزی نیست و محدودیتی تو گرفتن ترجمه یا پروژه وجود نداره. میخاستم از بچه هایی که مطلع هستن بپرسم کدومش درسته؟ 2 تا پروژه یا بدون محدودیت پروژه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط poopi77 نمایش پست ها
    سلام
    داشتم پیامها رو میخوندم که دیدم بچه ها نوشتن حداکثر میشه 2 تا پروژه برداشت. کنجکاو شدم و رفتم بخش تحقیقات نیروی انتظامی که ببینم حقیقت داره یا نه. ازشون که پرسیدم گفتن همچین چیزی نیست و محدودیتی تو گرفتن ترجمه یا پروژه وجود نداره. میخاستم از بچه هایی که مطلع هستن بپرسم کدومش درسته؟ 2 تا پروژه یا بدون محدودیت پروژه؟

ممنون
    تا قبل از سال 93 می شد هر تعداد پروژه برداشت اما از سال 93 به بعد سقف 2 پروژه را گذاشتن
    اما همچنان سقفی برای میزان کسری نذاشتن

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، دوستانی که خدمت سربازی خودشونو از طریق انجام پروژه نخبگی گذروندن و تسویه کردن، چقد طول میکشه تا صدور کارت؟ ممنون میشم اگر جواب بدید. باتشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، دوستانی که خدمت سربازی خودشونو از طریق انجام پروژه نخبگی گذروندن و تسویه کردن، چقد طول میکشه تا صدور کارت؟ ممنون میشم اگر جواب بدید. باتشکر
    سلام دوست عزیز

بعد از گرفتن نامه کسری ، حدودا 1-2 هفته طول میکشه تا کسری در سیستم ثبت بشه.
    بعد از تسویه حساب هم حدود 2-3 هفته طول میکشه تا کارت بیاد دم خونه تون.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    دوستان کسی پروژه کسری ترجمه گرفته اینجا؟خوب کسری میدن بهش یا کسریش کمه مثلا صفحه ای چند روز؟ راهنمایی کنید
    میشه نهایتا 1روزه اومد تهران و پروزه رو گرفت؟اخه میخوام حین خدمت انجام بدم(چه دله خوشی دارم من)

Junior Member

ممنون از پاسختون ولی منظورم کسری نبود برای کسانی که از پروژه نخبگی استفاده می کنن و تمام شده و برای صدورکارت رفته منظورم بود. بازم تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی پروژه کسری ترجمه گرفته اینجا؟خوب کسری میدن بهش یا کسریش کمه مثلا صفحه ای چند روز؟ راهنمایی کنید
    میشه نهایتا 1روزه اومد تهران و پروزه رو گرفت؟اخه میخوام حین خدمت انجام بدم(چه دله خوشی دارم من)
    سلام. من پروژه ترجمه کسری گرفتم از تهران. کسری که میدن به چندتا چیز بستگی داره. یک اگه پارتی داشته باشی و یا اونا از کارت خوششون بیاد و باهات خوب باشن میتونی کسری زیاد بگیری ازشون. من ازشون پرسیدم و اونها به من گفتن برای هر 100 صفحه 1 ماه، ولی اینا ملاک نیست و به خیلی چیزا بستگی داره. مثلن توی تهران 4 تا ناظر متن ترجمت رو میخونن و میزان کسری رو پیشنهاد میکنن و خوب این به کیفیت و کمیت ترجمت بستگی داره. در مورد اینکه 1 روزه میتونی بیای یا نه، چندتا نکته میگم که حتمن بهشون توجه کن:
    1- محلی که میخای ازش پروژه بگیری رو قبلن مشخص کن و طوری بیا که حدود ساعت 6-7 تهران باشی.
    2- کپی شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی، 6 قطعه عکس، رزومه و تموم مدارکی که میدونی لازم هست رو بیار.
    3- روز اول که میری اول باهات یه مصاحبه غیر رسمی میکنن، که ببینن رزومت چه طوریه و محل تحصیلت کجا بوده و کلن چند مرده حلاجی..... (البته بگم که این مسائل توی هر سازمانی فرق میکنه و یه پروسه مشخص برای همه سازمانها وجود نداره.)
    در آخر هم بگم که پروژه ها رو فقط توی تهران نمیدن. توی شهر خودتون هم باید یه پیگیری بکنی و ببینی کجاها کسری میدن، که نخای بیای تهران و بری. چون این کار بعدا خیلی از نظر رفت و آمد ممکنه اذیتت کنه. مطمئنا توی شهر خودتون هم پروژه میدن.
    موفق باشی

Junior Member Rodriquez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام خدمت دوستان
    من تو ب ن ن م تشکیل پرونده دادم، اونا یه نامه ای به من دادن و منو به یکی از سازمانها معرفی کردند، من ترجمه ام بد نیست، میخواستم ببینم میتونم اونجا به جای پروژه، ترجمه بردارم یا اینکه دست خودم نیست و اونا هر چی بدن همونه؟؟

Junior Member

بسیار مهم و اضطراری

سلام دوستان. یه سوال فوری پیش اومده اگر کمک کنید لطف بزرگی می کنید. من که الان توی استرالیا کارشناسی ارشد می خونم، می تونم پروژه ی کسری خدمت بردارم یا اینکه حتما باید توی ایران باشم؟

پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)