صفحه 472 از 740 نخستنخست ... 372422462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482522572 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,711 تا 4,720 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    بنیاد مستقیم به یگان نامه نمیده. مگه اینکه محل خدمتت ستاد کل باشه.
    بنیاد نامه میده به آجا. باید بری آجا لویزان و از اونجا نامه میده به یگانت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    من خودم تجربه شو نداشتم. ولی یکی از دوستان گفته بود که میشه این کار رو کرد.

البته خیلی هم بعید نیست ، چون پیش اومده که برنامه دعوت از استادراهنمای پروژه تغییر کرده باشه و نامه ای که خطاب به ایشون زدند رو تغییر داده باشند.
    در هر صورت اگر اشتباه از خودشون باشه احتمال اینکه خودشون هم با نامه جدید اشتباهشون رو درست کنند بالاتره
    بنده خدمت قبلیم مرزبانی بوده و الان برج 8 اعزام مجدد هستم. نامه منو زدن به مرزبانی ناجا در حالی که ممکنه به خاطر اینکه متاهل شدم دیگه مرزبانی نیفتم. در اون صورت نامه رو برام عوض میکنن؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام دوتا سوال داشتم:
    واسه پرو‍ژه منم 12 ماه كسري زدن و دوتا مقاله هم واسه پروژم دادم. فكر ميكنيد چقد تاييد بشه؟؟؟؟
    البته بايد بگم چون مشهد سربازم مقرر شده هفته ديگه بيام نامه پايان طرحمو بگيرم ببرم بنياد. ميشه يه توضيحي از روال كار بهم بديد؟ من نامه كسريمو كه تحويل بدم بعدش چه اتفاقاتي ميوفته و چقد زمان ميبره و در كدوم مراحلش بايد خودم تهران باشم؟؟؟
    ممنون

از يه طرف ميگم واسه اينكه ارزيابي ثانويه نشه و دفاع استاد رو نخاد تا سريعتر كارم انجام بشه بگم من 9ماهه ميخام دفاع كنم...از يه طرف ميگم چون دوتا مقاله بين المللي دادم رو پروژه و استادم كه قراره از علوم پزشكي بقيه الله بياد گفته من بهترين دفاع رو انجام ميدم،،ميگم اين ريسك رو بكنم ولي خب مثه اينكه خيلي زمان بر هست و راهي واسه كوتاه كردنش نيست؟

Junior Member

سلام دوستان. من در آستانه فارغ التحصیلی هستم و 8.5 ماه از خدمت قبلیم باقی بود که یه پروژه 9 ماهه گرفتم (مطالعاتی امکان سنجی) و چون معمولا بنیاد کمش می کنه می خوام یه پروژه حدودا 3 ماهه بردارم که در نهایت مطمئن باشم دو تا پروژه کل خدمتم رو پوشش می ده. اگر در حیطه الکترونیک - فیزیک - یا نانو جایی سراغ دارید برای گرفتن پروژه با این مقدار کسری، ممنون میشم به بنده معرفی کنید.

ApplyAbroad Veteran

سلام

من امروز رفتم پلیس+10 و محل اعزامم مشخص شد : مالک اشتر اراک |: (الان سه باره به آموزشی اعزام میشم و هردفعه هم یه جای جدیده |: )

توی برگه سفیدی که پرینت کرده ، سوابق کسرخدمتم رو زده "صفر" . البته تو برگه بنیاد نوشته بود زمان ثبت در پلیس+10 هفت الی ده روز پس از تاریخ نامه کسری هست. پس ازونجا که امروز تازه میشه 7 روز پس از اون تاریخ، سه روز دیگه هم میرم و چِک میکنم که تو برگه سفید ثبت شده یا نه.

حالا خداکنه که تو آموزشی بیخود نگه ام ندارن و یگانم زودتر تعیین بشه تا برم برای کارهای ترخیص.

از رِوالش مطلعتون میکنم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    بنده خدمت قبلیم مرزبانی بوده و الان برج 8 اعزام مجدد هستم. نامه منو زدن به مرزبانی ناجا در حالی که ممکنه به خاطر اینکه متاهل شدم دیگه مرزبانی نیفتم. در اون صورت نامه رو برام عوض میکنن؟
    من هم تقریبا شرایط مشابه شما رو دارم. با این تفاوت که برج 6 اعزامم.

خودمم مرددم چون گیرنده نامه بنیاد با محل اعزام آموزشی و احتمالا یگانم متفاوته. وقتی پروسه ترخیص رو انجام دادم حتما به شما میگم که اوضاع از چه قراره.

سلام دوتا سوال داشتم:
    واسه پرو‍ژه منم 12 ماه كسري زدن و دوتا مقاله هم واسه پروژم دادم. فكر ميكنيد چقد تاييد بشه؟؟؟؟
    البته بايد بگم چون مشهد سربازم مقرر شده هفته ديگه بيام نامه پايان طرحمو بگيرم ببرم بنياد. ميشه يه توضيحي از روال كار بهم بديد؟ من نامه كسريمو كه تحويل بدم بعدش چه اتفاقاتي ميوفته و چقد زمان ميبره و در كدوم مراحلش بايد خودم تهران باشم؟؟؟
    از يه طرف ميگم واسه اينكه ارزيابي ثانويه نشه و دفاع استاد رو نخاد تا سريعتر كارم انجام بشه بگم من 9ماهه ميخام دفاع كنم...از يه طرف ميگم چون دوتا مقاله بين المللي دادم رو پروژه و استادم كه قراره از علوم پزشكي بقيه الله بياد گفته من بهترين دفاع رو انجام ميدم،،ميگم اين ريسك رو بكنم ولي خب مثه اينكه خيلي زمان بر هست و راهي واسه كوتاه كردنش نيست؟

سلام دوستان، دوتا سوال داشتم
    من سابقه خدمت قبلی دارم وتاریخ اعزام مجددم 1/8 است در برگه ای که قبل دفاع پر میکنیم کسری جبهه که داشتم را ننوشته بودم و الان مجموع مدت خدمتی که قبلا کردم و کسری که الان بنیاد بعد دفاع بهم داد مجموعش چند ماه بیش از 21 شده است. الان نامه من میره برا نظام وظیفه مشکلی که به وجود نمیآد که کسری که دادن بیشتر از مدت لازم است؟؟ خدای نکرده نامه را نظام وظیفه پس نفرستن و یا اعمالش نکنن چون بیشتر از مدت مورد نیاز بوده؟؟!

کسی میدونه نامه ها چه روزهایی در هفته تجمیع میشه و میره برا نظام وظیفه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_vetmed نمایش پست ها
    سلام دوتا سوال داشتم:
    درود بر شما

شما پس از این که نامه پایان طرحتون رو گرفتید تشریف میارید تهران و اون رو وارد پرونده تون میکنید. دیگه هیچ نیازی به حضور شما نیست مگر وقتی که برای گرفتن نوبتِ تعیین وقت دفاع باید حضورا بیایید تهران (البته اگه دوستی هم دارید میتونه این کار رو برای شما انجام بده).

چون پروژه 12 ماهه هست، کلا دو تفاوت با پروژه های زیر 9 ماه داره:
    1- یک الی دوماه زمان برای ارزیابی ثانویه نیاز داره
    2- به حضور استادراهنماتون برای دفاع نهایی نیازه

این یعنی 2 ماه کارتون برای ارزیابی عقب می افته و چون نیاز به حضور استادتون هم هست بعدِ این دوماه واسه حداقل یک ماه بعد هم بهتون اجازه دفاع بدن! (یعنی جمعن 3 ماه علافی رو در نظر داشته باشید!) . درسته که بهرحال یه پروژه 12ماهه به طور میانگین نسبت به یه پروژه 9 ماهه سه ماه بیشتر کسرخدمت نهایی میگیره، ولی شما حدود سه ماه هم تو پادگان بیشتر خدمت میکنین تا وقت دفاعتون برسه.

پس اگر بخواهید برای سرعت بخشیدن به کارها اعلام کنید که با پروژه شما مثل یک پروژه 9 ماهه برخورد بشه، خوب بالطبع زمان کمتری رو منتظر وقت دفاع میشید. اصلا شاید بتونید تو همون مراجعه اول که برای تحویل نامه پایان کار به بنیاد داشتید، چونه بزنید و بگین سربازین و شرایط تون سخته و ... ، و بتونید حتی برای روزِ بعد (یا یه هفته بعد) وقتِ دفاع بگیرید (دقت داشته باشید که در شرایط عادی شما تازه باید برای چندین روز بعد یه وقت بگیرید تا اون روز تشریف بیارید و بعد از پرینت چکیده و بررسی پرونده تون و ...، برای شما یک وقتِ دفاعِ تعیین کنند!)

پیشنهاد من اینه که شما هرچه زودتر با نامه پایان کار به بنیاد مراجعه کنید و ببینید که با توجه به شرایطتون (اینکه سرباز راهِ دورید) با شما راه میان و خیلی زود به شما وقت دفاع میدن یا خیر. اگر دادن بگین پروژه تون رو 9 ماهه در نظر بگیرن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13707 نمایش پست ها
    سلام دوستان، دوتا سوال داشتم
    من سابقه خدمت قبلی دارم وتاریخ اعزام مجددم 1/8 است در برگه ای که قبل دفاع پر میکنیم کسری جبهه که داشتم را ننوشته بودم و الان مجموع مدت خدمتی که قبلا کردم و کسری که الان بنیاد بعد دفاع بهم داد مجموعش چند ماه بیش از 21 شده است. الان نامه من میره برا نظام وظیفه مشکلی که به وجود نمیآد که کسری که دادن بیشتر از مدت لازم است؟؟ خدای نکرده نامه را نظام وظیفه پس نفرستن و یا اعمالش نکنن چون بیشتر از مدت مورد نیاز بوده؟؟!

کسی میدونه نامه ها چه روزهایی در هفته تجمیع میشه و میره برا نظام وظیفه؟؟

اگر سوالتون اینه که "جمعِ کسری و خدمت قبلی و ... بیشتر از 21 ماه هست و این فاکتورِ منفی برای نظام وظیفه نباشه؟" ، باید بگم که نه اصلا مشکلی نیست! چون شما آموزشی رو هم رفتین، ایشالا 19 ماه کسری تون هم تصویب شه کلا معاف خواهید بود.

در مورد تجمیع نامه ها در روز خاصی از هفته اطلاعی ندارم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)