صفحه 473 از 740 نخستنخست ... 373423463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483523573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,721 تا 4,730 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستانی که مدت خدمت قبلی و کسر خدمت فعلی کل سربازی شون رو پوشش داده و معاف شدند (یا بقیه دوستان که اطلاع دارند)، ممکنه به پرسش من جواب بدند؟

تا اونجا که میدونم ماها که تو نیروی انتظامی خدمت کردیم، وقتی بعد از چندسال اعزام مجدد شیم دوباره باید 25 روز دوره آموزشی رو بگذرونیم.

حالا کسی مثل من که صرفاً برای ترخیص اعزام میشه و میخواد برای تسویه حساب و گرفتن کارت اقدام کنه، مسلما نیاز داره که حتماً به یگان معرفی بشه تا از اونجا فرایند ترخیص رو طی کنه.

حالا منی که روز دوم شهریور میرم به پادگانِ آموزشی، اونجا بعد از نشون دادن نامه بنیاد و برگه سفید چه اتفاقی می افته؟! منو برمیگردونن خونه و باید منتظر شم یگانم بعدِ 25 روز مشخص بشه؟! یا همونجا یگانم رو مشخص میکنن و نامه میزنن که برم یگان برای ترخیص؟

فکر کنم به احتمال زیاد یگان اعزام مجددم همون یگان قبلی ام باشه (البته در مورد محل آموزشی که اینجور نبود) . حالا اگر نباشه، از الان کاری میشه انجام داد که محل یگانم مشخص بشه و یه جای دور نیافتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    اگر سوالتون اینه که "جمعِ کسری و خدمت قبلی و ... بیشتر از 21 ماه هست و این فاکتورِ منفی برای نظام وظیفه نباشه؟" ، باید بگم که نه اصلا مشکلی نیست! چون شما آموزشی رو هم رفتین، ایشالا 19 ماه کسری تون هم تصویب شه کلا معاف خواهید بود.

در مورد تجمیع نامه ها در روز خاصی از هفته اطلاعی ندارم!
    دوست عزیز من 5 ماه سابقه خدمت قبلی دارم و 18 ماه هم از بنیاد کسری گرفتم یعنی میشه 23ماه و مثل شما نیروانتظامی بودم. نظام وظیفه یعنی نمیگه چرا بنیاد بیشتر از مدت مورد نیاز بهت داده؟؟!!
    هنوز نامم در نظام وظیفه ثبت نشده، اگر تاریخ اعزام را از 8/1 بکنم 6/1 و تا اول برج هم ثبت نشه آیا میتونم با توجه به اینکه عملا خدمتی ندارم ولی هنوز نامه ثبت نشده اول برج 6 دوباره برم و بگم تاریخ اعزام را 8/1 بکنن دوباره؟؟ یا برم محل آموزشی که باید مراجعه کنم و نامه یگان را نشان بدم که ببینن خدمت ندارم و آیا اجازه میدن که پادگان نباشم و بگن وقتی ثبت شد برم پیششون؟؟
    با توجه به شرایطتون که گفتید خواهشا مسیری که از روزی که دوباره رفتید پادگان آموزشی تا کارت را گرفتید بعدا برا دوستان توضیح بدید چه کردید
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13707 نمایش پست ها
    دوست عزیز من 5 ماه سابقه خدمت قبلی دارم و 18 ماه هم از بنیاد کسری گرفتم یعنی میشه 23ماه و مثل شما نیروانتظامی بودم. نظام وظیفه یعنی نمیگه چرا بنیاد بیشتر از مدت مورد نیاز بهت داده؟؟!!
    هنوز نامم در نظام وظیفه ثبت نشده، اگر تاریخ اعزام را از 8/1 بکنم 6/1 و تا اول برج هم ثبت نشه آیا میتونم با توجه به اینکه عملا خدمتی ندارم ولی هنوز نامه ثبت نشده اول برج 6 دوباره برم و بگم تاریخ اعزام را 8/1 بکنن دوباره؟؟ یا برم محل آموزشی که باید مراجعه کنم و نامه یگان را نشان بدم که ببینن خدمت ندارم و آیا اجازه میدن که پادگان نباشم و بگن وقتی ثبت شد برم پیششون؟؟
    با توجه به شرایطتون که گفتید خواهشا مسیری که از روزی که دوباره رفتید پادگان آموزشی تا کارت را گرفتید بعدا برا دوستان توضیح بدید چه کردید
    با تشکر
    در مورد اینکه نظام وظیفه ازتون بپرسه چرا بیش از مدت مورد نیاز کسری گرفتی فکر نمیکنم مشکلی باشه! آخه چرا باید مشکلی پیش بیاد؟ / رو این حساب این حرف رو میزنم که بسیاری از دوستانِ سرباز هستن که مثلا 7 ماه از خدمتشون مونده و 8 ماه کسری براشون تصویب میشه! تازه تا بخوان نامه کسرخدمتشون ثبت بشه و کارهای اداری تسویه حساب رو هم انجام بدن یه ماه دیگه هم میگذره و در حالی که 6 ماه سربازی شون مونده از اون 8 ماه کسری استفاده میکنند. حالا شرایط شما هم شبیه اونهاست فقط با این تفاوت که شما سرباز نیستین. اگه ازتون پرسیدن بگین "یه سرباز برای خدمت به من دم درخونم بفرستین تا این اختلاف رو جبران کنه! D: "

در مورد سوال بعدی تون خودم راستش اصلا مطمئن نیستم. امیدوارم دردسر خاصی نداشته باشه (البته فکر نکنم اگه 1/6 اعزام بشین بتونین برین اونجا و با نشون دادن نامه ای بگین من برم و 1/8 بیام! چون اونجا باید اسمتون رو حتما ظرف سه روز ثبت کنن). در هر صورت در مورد تجربه ام در این مسیر حتما بعدا توضیح میدم.

دوستان سلام
    یه سوال داشتم، ممنون میشم اگه جواب بدید. بنیاد از 16 ماه و 13 روز کسری، 14 ماه رو برام تصویب کرد، من 6 ماه و 21 روز (یا 205 روز) هم خدمت قبلی دارم. 1 شهریور هم اعزامم. حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که مدت خدمت به روز حساب میشه یا به ماه؟ یعنی 21 ماهه یا 630 روز؟ چون من الان که مدت خدمتم رو حساب میکنم به روز میشه 625 روز ولی به ماه میشه 20 ماه و 21 روز.

پیش فرض بخشنامه جدید پروژه های کسری فقط نظامی

سلام . دوستان درباره این بخشنامه جدید که میگه فقط پروژه های با ماهیت نظامی باید تایید بشه چیزی شنیدید ؟ از اول تیر ابلاغ شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام

من امروز رفتم پلیس+10 و محل اعزامم مشخص شد : مالک اشتر اراک |: (الان سه باره به آموزشی اعزام میشم و هردفعه هم یه جای جدیده |: )

توی برگه سفیدی که پرینت کرده ، سوابق کسرخدمتم رو زده "صفر" . البته تو برگه بنیاد نوشته بود زمان ثبت در پلیس+10 هفت الی ده روز پس از تاریخ نامه کسری هست. پس ازونجا که امروز تازه میشه 7 روز پس از اون تاریخ، سه روز دیگه هم میرم و چِک میکنم که تو برگه سفید ثبت شده یا نه.

حالا خداکنه که تو آموزشی بیخود نگه ام ندارن و یگانم زودتر تعیین بشه تا برم برای کارهای ترخیص.

از رِوالش مطلعتون میکنم
    دوست عزیز شما تاریخی که نامه یگانتون آماده شد که میگن حدود 7-10 روز بعد اون تاریخ در سیستم نظام وظیفه میشینه چه تاریخی بوده است؟؟!!!
    یک سری نظام وظیفه هم بزنید شاید در اونجا ثبت شده باشد و +10 نمیتونه ببینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

سلام دوستان،
    یگان این اختیار رو داره که بگه کسری رو قبول نمی‌کنم؟
    یگان چقدر می‌تونه اذیت کنه در این مورد؟ می‌تونه تاخیر ایجاد کنه؟

یک سوال دیگه، آیا برای دو تا پروژه ۸ ماهه از یک محل (روی هم ۱۶ ماه)، به دفاع ثانویه هم احتیاج میشه یا اینکه فقط نیازه استاد راهنما برای دفاع حضور داشته باشه؟

ممنون

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان. من یه سوال از خدمتتون داشتم. ممنون می شم اگه می تونید من را راهنمایی کنید. این شهریور فرجه یک ساله معافیت تحصیلی من تموم می شه ( من سال پیش از پروژه ارشدم دفاع کردم). متاسفانه در یک سال گذشته کاری در زمینه گرفتن کسری خدمت انجام ندادم. از آنجایی که الان باید برای دادن درخواست اعزام خودم اقدام کنم سوالم این است که آیا کلا می تونم کسری بگیرم؟ در واقع من بعد از درخواست کسری دادن آیا به شما وقت می دهند که بروید و پروژه را انجام دهید یا اینکه می فرستنتون سربازی و در حینی که اونجا هستید باید سعی کنید برای باقی مانده خدمتتون کسری بگیرید؟؟؟ لطفا اگه می دونید من را راهنمایی کنید که خیلی استرس دارم. ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یگان این اختیار رو داره که بگه کسری رو قبول نمی‌کنم؟
    یگان چقدر می‌تونه اذیت کنه در این مورد؟ می‌تونه تاخیر ایجاد کنه؟

یک سوال دیگه، آیا برای دو تا پروژه ۸ ماهه از یک محل (روی هم ۱۶ ماه)، به دفاع ثانویه هم احتیاج میشه یا اینکه فقط نیازه استاد راهنما برای دفاع حضور داشته باشه؟

ممنون
    خیر چنین اختیاری ندارند چون کسری در برگه سبز ثبت شده و شما عملا با نظام وظیفه تسویه هستی پس نمیتوانند شما را نگه دارند
    اما میتوانند تاخیر ایجاد کنند که اون را هم باهاشون مدارا کنید و از هرگونه مشاجره بپرهیزید به نظر من اینطوری بهتره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1370 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان. من یه سوال از خدمتتون داشتم. ممنون می شم اگه می تونید من را راهنمایی کنید. این شهریور فرجه یک ساله معافیت تحصیلی من تموم می شه ( من سال پیش از پروژه ارشدم دفاع کردم). متاسفانه در یک سال گذشته کاری در زمینه گرفتن کسری خدمت انجام ندادم. از آنجایی که الان باید برای دادن درخواست اعزام خودم اقدام کنم سوالم این است که آیا کلا می تونم کسری بگیرم؟ در واقع من بعد از درخواست کسری دادن آیا به شما وقت می دهند که بروید و پروژه را انجام دهید یا اینکه می فرستنتون سربازی و در حینی که اونجا هستید باید سعی کنید برای باقی مانده خدمتتون کسری بگیرید؟؟؟ لطفا اگه می دونید من را راهنمایی کنید که خیلی استرس دارم. ممنون.
    شما سعی کنید در وقت باقی مانده برای گرفتن پروژه اقدام کنید اینطور نیست که به شما هم مرخصی بدهند شما باید در دوره سربازی با همون شرایطی که دارید
    پروژه انجام بدید قسمت سخت کار گرفتن پروژه است که نیاز به مراجعات زیاد به ارگان های مختلف داره که حین سربازی با توجه به مرخصی 1 روز در ماه خیلی سخته
    پروژه که بگیرید دیگه سرباز هم بشید مهم نیست حین سربازی میتوانید انجامش بدهید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)