صفحه 482 از 740 نخستنخست ... 382432472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492532582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,811 تا 4,820 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان..نامه کسری من ۱۳ ام صادر شده اما تا الان توو پلیس+۱۰ ثبت نشده..اون موقع سروانی که اونجا بود گفت ۲۴ ام بیا نامه به یگانتو بگیر اما سردار دستور داد نامه همون روز صادر شد.میگم احتمالش هست که نامه ی من رو ۲۴ ام واسه ثبت تو سامانه بفرستن؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    سلام دوستان..نامه کسری من ۱۳ ام صادر شده اما تا الان توو پلیس+۱۰ ثبت نشده..اون موقع سروانی که اونجا بود گفت ۲۴ ام بیا نامه به یگانتو بگیر اما سردار دستور داد نامه همون روز صادر شد.میگم احتمالش هست که نامه ی من رو ۲۴ ام واسه ثبت تو سامانه بفرستن؟ ممنون
    از اون روزی که نامه یگان از بنیاد گرفتید 10 روز صبر کنید اگر تو برگه سبز ثبت نشد بعد پیگیری کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    از اون روزی که نامه یگان از بنیاد گرفتید 10 روز صبر کنید اگر تو برگه سبز ثبت نشد بعد پیگیری کنید
    نه والت ثبت نشده..از ۱۳ ام نامه صادر شده اما توو سامانه ثبت نشده..از کجا پیگیری کنم؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نه والت ثبت نشده..از ۱۳ ام نامه صادر شده اما توو سامانه ثبت نشده..از کجا پیگیری کنم؟
    از بنیاد دوست عزیز.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    از بنیاد دوست عزیز.
    ممنون.
    مصیبت شد بازم باید اینهمه راه رو از تبریز برم اونجا.بازم اگه از دوستان کسی بود که میره بنیاد لطفا بهم اطلاع بده که یه سوال هم از طرف من بکنه که من اینهمه راه رو نیام..ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamf89 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر
    من اسفند ماه یه پروژه ترجمه از دانشگاه امام حسین گرفتم ، به من گفتن نامه شروعت اومده شروع کن، بعد گویا اشتباه شده بوده یا چیز دیگه که مدیر سایت اعلام کرد پروژه رد شده، بعد داور زبان گفتن شما پروژه رو شما ادامه بدید به صلاح دید آقای علیزاده...؟
    دوستان کسی میتونه کمک کنه که آیا انجام بدم مشکلی به وجود میاد یا نه؟ آقای علیزاده کی هس؟
    خییلی ممنون میشم کمکم کنییید
    لطفااااا
    من اردیبهشت امسال یه پروژه ترجمه برداشتم دوماهه تمومش کردم نامه شروع بکار بکارش برگشت خورد چون اون زمان بنیاد ترجمه نمیگرفت.الان اعصابم بدجور خرابه نمیدونم باید چکار کنم.

ممنون.
    مصیبت شد بازم باید اینهمه راه رو از تبریز برم اونجا.بازم اگه از دوستان کسی بود که میره بنیاد لطفا بهم اطلاع بده که یه سوال هم از طرف من بکنه که من اینهمه راه رو نیام..ممنون میشم.
    دوست عزیز این کار را نکنید
    نیازی نیست بیآید
    با توجه به اینکه دوست دیگری در حوالی زمان شما نامش آماده شده است ولی هنوز در نظام وظیفه ثبت نشده به این دلیل می باشد که خورده به اول برج زوج و نظام وظیفه سرشون شلوغه به خاطر اعزام
    بگذارید تا آخر هفته هم صبر کنید
    اگر اون برگه معرفی به یگان را نگرفتید خوب بیآید اول هفته دیگه هم اون برگه را بگیرید و هم ببینید نامه از بنیاد رفته و اگر رفته یک سر هم به نظام وظیفه بزنید

Junior Member

با سلام مجدد به دوستان، اگه جواب بدید ممنون میشم:
    اگه یک پروژه منجر به کشف یا اکتشاف بشه یا به عبارت دیگه منجر به معرفی یک متد جدید بشه در کل کیفیت بالایی داشته باشه، ولی مدت انجام پروژه کمتر از مدت کسری باشه، بنیاد ایراد می گیره؟ مثلا اگه مدت انجام پروژه 2 تا 3 ماه باشه و مدت کسری پیشنهاد شده 9 ماه باشه؟ ضمن اینکه میزان کسری پیشنهاد شده توسط سازمان 12 ماه باشه بنیاد چقدرشو تأیید می کنه؟
    ممنونم راهنمایی بفرمائید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط noghondar نمایش پست ها
    با سلام مجدد به دوستان، اگه جواب بدید ممنون میشم:
    اگه یک پروژه منجر به کشف یا اکتشاف بشه یا به عبارت دیگه منجر به معرفی یک متد جدید بشه در کل کیفیت بالایی داشته باشه، ولی مدت انجام پروژه کمتر از مدت کسری باشه، بنیاد ایراد می گیره؟ مثلا اگه مدت انجام پروژه 2 تا 3 ماه باشه و مدت کسری پیشنهاد شده 9 ماه باشه؟ ضمن اینکه میزان کسری پیشنهاد شده توسط سازمان 12 ماه باشه بنیاد چقدرشو تأیید می کنه؟
    ممنونم راهنمایی بفرمائید.
    سلام.

تعداد ماههای تایید شده برای هر پروژه کسرخدمت تابع فاکتورهای مختلفی هست.

مثلا مهمتر از همه اینکه پروژه شما تا چه حد نظامی هست، کیفیت کار هم اهمیت داره ولی ازونجا که کمتر از مسائل فنّی سر در میارن معمولا اهمیت کیفیت و نوآوری کار کمرنگ تر از اصلِ موضوعِ پروژه هست.

مسائل کمّی مثل حجمِ کار (چه از نظر میزانِ ماههای صرف شده بر روی پروژه و چه تعداد صفحات گزارش و یا تعداد مقالات مستخرج از کار) هم میتونه مهم باشه.

برای پروژه های بالای 9 ماه (یا گویا اخیراً دو پروژه بالای 12 ماه از یک سازمان) دفاعی که استاد راهنما از پروژه انجام میده از اهمیت خیلی خیلی زیادی برخورداره. و در انتها فاکتورِ شانس و مودِ اون لحظه ی تصمیم گیرندگان نهایی که قراره در عرض دو الی 5 دقیقه در مورد حاصل زحمت ماهها و چه بسا سالهای شما قضاوت کنند.

پس در مجموع لزوماً اینجور نیست که تعداد ماههای کسرخدمت پیشنهادی و تایید شده باید لزوماً در حد و اندازه مدت انجام پروژه باشه، هرچند که بی رابطه با اون هم نیست.

در مورد سوال دومتون هم ، همونطور که گفتم عوامل فوق در تایید نهایی بنیاد تاثیرگذار هستند، ولی حدس من یه چیزی در حدود 9 تا 10 ماه هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13707 نمایش پست ها
    دوست عزیز این کار را نکنید
    نیازی نیست بیآید
    با توجه به اینکه دوست دیگری در حوالی زمان شما نامش آماده شده است ولی هنوز در نظام وظیفه ثبت نشده به این دلیل می باشد که خورده به اول برج زوج و نظام وظیفه سرشون شلوغه به خاطر اعزام
    بگذارید تا آخر هفته هم صبر کنید
    اگر اون برگه معرفی به یگان را نگرفتید خوب بیآید اول هفته دیگه هم اون برگه را بگیرید و هم ببینید نامه از بنیاد رفته و اگر رفته یک سر هم به نظام وظیفه بزنید
    نامه به یگان رو گرفتم..اما مشکلم این هست که یگان بدونه برگ سفید که کسری ثبت شده باشه کار های ترخیص رو انجام نمیده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)