صفحه 489 از 740 نخستنخست ... 389439479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499539589 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,881 تا 4,890 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    مشکل من هم دقیقا همینه...
    من سرباز ارتش بودم و در حین خدمت ارشد قبول شدم در دوران دانشجویی پروژه از سپاه گرفتم و تمومش هم کردم و نامه پایان کار هم بردم بنیاد..
    حالا که درسم داره تموم میشه و باید دوباره برم خدمت ظاهرا ارتش خواهم افتاد
    حالا نمیدونم که اون پروژه قبلیم رو رد میکنن یا نه؟
    از این شانسی که من دارم یه حسی بهم میگه که میزنن زیرش و قبول نمیکنن...
    داداش وقتی کسری شما توی سایت نظام وظیفه ثبت بشه هیچ قدرتی نمیتونه قبولش نکنه. بنده هم یگان قبلیم ناجا بود و کسریمو از سپاه گرفتم و دیروز نامه یگان رو گرفتم. نگران نباش به خودتم استرس نده.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

با سلام
    برای اطلاع از پروژه ها به کجا باید مراجعه کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    قانون عطف به ماسبق نمیشه
    اگه این قانونی هم که میگید تصویب بشه اگه شروع به کارتون قبلا زده شده باشه هیچ مشکلی نیست و جای هیچ نگرانی نیست
    در ضمن اینطور که من متوجه شدم این قانون برای کسایی هست که در حین خدمت هستن و یگانشون مشخصه. مثلا کسی که ارتش افتاده باید از ارتش پروژه برداره دقیقا مثل اینی که کسی که ارتش میفته دیگه سهمیه ارتشه و اگه ایست خدمتی بزنه به هر دلیلی بازم دوباره دفترچه پست کنه میفته ارتش
    اگه یادتون باشه چند وقت پیش هم یه بخش نامه اومد که پروژه ترجمه دیگه قبول نیست ولی برای کسانی که شروع به کارشون رفته بود بنیاد مشکلی نبودد
    پس نگران نباشید
    من الان در حین خدمت هستم! ارتش هم افتادم.
    پروژه اول من هم شروع به کار و هم پایان کارم سال 94 بوده. اما پروژه دوم شروع به کارش بهمن 94 و پایان کارش رو الان دارن می فرستن که حداکثر هفته آینده بنیاد هست.
    من نگران این پروژه دومه هستم.
    در حالی که کاملا حق با من هست. من اعزامی تیر ماه بودم یعنی تا اواخر خرداد اصلا نمی دونستم که یگانم کجا خواهد بود. از آنجایی که حق و عدالت و اینجور چیزها برای سرباز یعنی کشک، نگرانم این پروژه دوم رو قبول نکنن. یکی از دوستان می گفت بنیاد قبول می کنه اما بعدا که نامه رو می بریم ارتش کسری بده اونجا رد می کنن. کاش یکی از دوستان که به بنیاد دسترسی داره این رو کامل می پرسید. ما که شهرستان هستیم به خاطر یک سوال باید کلی راه بیایم.
    خدا ازشون نگذره واقعا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Onixa نمایش پست ها
    من الان در حین خدمت هستم! ارتش هم افتادم.
    پروژه اول من هم شروع به کار و هم پایان کارم سال 94 بوده. اما پروژه دوم شروع به کارش بهمن 94 و پایان کارش رو الان دارن می فرستن که حداکثر هفته آینده بنیاد هست.
    من نگران این پروژه دومه هستم.
    در حالی که کاملا حق با من هست. من اعزامی تیر ماه بودم یعنی تا اواخر خرداد اصلا نمی دونستم که یگانم کجا خواهد بود. از آنجایی که حق و عدالت و اینجور چیزها برای سرباز یعنی کشک، نگرانم این پروژه دوم رو قبول نکنن. یکی از دوستان می گفت بنیاد قبول می کنه اما بعدا که نامه رو می بریم ارتش کسری بده اونجا رد می کنن. کاش یکی از دوستان که به بنیاد دسترسی داره این رو کامل می پرسید. ما که شهرستان هستیم به خاطر یک سوال باید کلی راه بیایم.
    خدا ازشون نگذره واقعا.
    بعد از ثبت تو برگه سفید، ارتش یا هر ارگان دیگه ای نمیتونه قبول نکنه.

به نظر من چنین قانونی وجود نداره.
    چون هیچ منبع رسمی ای برای خبر نیست.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

بعد از دفاع توی بنیاد و کمیسیون، بنیاد به ستاد کل یگان خدمتیتون نامه میزنه که آقای ایکس n ماه از خدمتش کم بشه. بعد شما این نامه رو می برید به معاونت نیروی انسانی یگانتون اونها هم یه نامه میزنن به یگان خدمتیتون که از خدمتتون n ماه کم کنند. چه بنیاد، چه ستاد کل، اصلا کاری نداره کجا پروژه گرفتید...
    در نامه اولی، در متن نامه هیچ اشاره ای نمیشه که مثلا شما پروژتون چی بوده و اون رو کجا انجام دادید و اصلا به اون کاری نداره
    لذا خیالتون راحت باشه کسانی که نامه شروع به کارشون رفته باشه بنیاد،پروژشون مشمول هیچ قانونی نمیشه
    این قانون حتی اگه تصویب بشه باعث میشه کسانی که در حین خدمت هستند از این به بعد از یگان خدمتی خودشون پروزه بگیرن
    موفق باشید
    NO PAIN NO GAIN

نامه های کسری رو سردار معاون نیروی انسانی ستاد مشترک نیروهای مسلح امضا و مهر میکنه. هیچ ارگانی نمیتونه اون رو قبول نکنه. ضمن اینکه سرباز قبل از هر ارگانی در خدمت نظام وظیفس. وقتی نظام وظیفه کسری رو ثبت میکنه دیگه کی میتونه قبولش نکنه؟ اینقدها هم الکی نیست.
    دنیای خدمت سربازی از هر چیز دیگه ای شایعه بیشتر داره. ما توی آموزشی به صورت ریل تایم شایعه میشنیدیم!!

Junior Member

دوستان قصد ندارم با حرف های بی پایه و اساس به شایعه هایی که در مورد «دریافت پروژه از یگان خدمتی» مطرح شده دامن بزنم ولی خودم دیروز (95/6/7) به ب ن ن م رفته بودم تا در مورد رسیدن نامه پایان کار پروژه اولم مطمئن بشم که از دو نفر از کادری هایی که اونجا بودن در مورد این ابلاغیه جدید سوال کردم که متاسفانه هر دو صحت این موضوع رو تایید کردند. نمیدونم این ابلاغیه واقعا چطور برنامه ریزی شده ولی احتمالش هست که من خودم هم دیگه نتونم پروژه دومی بگیرم. البته اساسا نمیدونم چه ساز و کاری برای این ابلاغیه در نظر گرفته شده ولی فقط امیدوارم برای هیچ کدوم از دوستان مشکلی پیش نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط andi90 نمایش پست ها
    دوستان قصد ندارم با حرف های بی پایه و اساس به شایعه هایی که در مورد «دریافت پروژه از یگان خدمتی» مطرح شده دامن بزنم ولی خودم دیروز (95/6/7) به ب ن ن م رفته بودم تا در مورد رسیدن نامه پایان کار پروژه اولم مطمئن بشم که از دو نفر از کادری هایی که اونجا بودن در مورد این ابلاغیه جدید سوال کردم که متاسفانه هر دو صحت این موضوع رو تایید کردند. نمیدونم این ابلاغیه واقعا چطور برنامه ریزی شده ولی احتمالش هست که من خودم هم دیگه نتونم پروژه دومی بگیرم. البته اساسا نمیدونم چه ساز و کاری برای این ابلاغیه در نظر گرفته شده ولی فقط امیدوارم برای هیچ کدوم از دوستان مشکلی پیش نیاد.
    این قانون اومده، ولی برای پروژه های جدید هست. نمیتونن که پروژه های قبلی رو باطل کنن. هر قانونی یه تاریخ شروعی داره. مثلا میگن از 1/6/95 به بعد اینطوریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    بعد از دفاع توی بنیاد و کمیسیون، بنیاد به ستاد کل یگان خدمتیتون نامه میزنه که آقای ایکس n ماه از خدمتش کم بشه. بعد شما این نامه رو می برید به معاونت نیروی انسانی یگانتون اونها هم یه نامه میزنن به یگان خدمتیتون که از خدمتتون n ماه کم کنند. چه بنیاد، چه ستاد کل، اصلا کاری نداره کجا پروژه گرفتید...
    در نامه اولی، در متن نامه هیچ اشاره ای نمیشه که مثلا شما پروژتون چی بوده و اون رو کجا انجام دادید و اصلا به اون کاری نداره
    لذا خیالتون راحت باشه کسانی که نامه شروع به کارشون رفته باشه بنیاد،پروژشون مشمول هیچ قانونی نمیشه
    این قانون حتی اگه تصویب بشه باعث میشه کسانی که در حین خدمت هستند از این به بعد از یگان خدمتی خودشون پروزه بگیرن
    موفق باشید
    دوست عزیز زیر برگه کسری یکی از گیرندگان نامه اونجایی است که ازش پروژه گرفتید، پس میدونن از کجا پروژه گرفتید
    الان این قانون میگه که خود سازمان پروژه دهنده دیگه به سرباز غیر سازمان خودشون پروژه ندن و بنیاد هم شروع به کار نده، یعنی از همون اول دارن جلوش را میگیرن نه اینکه یکی گرفته یا تموم کرده را قبول نکنن، اونها شامل این قانون نمیشن
    ببینید دوستان قانون اینه:
    اگر کسی الان سرباز است(یا قبلا سابقه خدمت داشته) و میخواهد تازه پروژه بگیرد(یعنی نامه شروع به کار هنوز نگرفته) فقط از ارگان خودش میتونه بگیره
    اولا شامل حال دانشجو نمیشه
    دوما کسی که نامه شروع به کار را گرفته حتی سرباز باشه و از یه جا دیگه گرفته باشه قانون شامل حالش نمیشه حالا اونهایی که اصلا تموم کردن یا نامه کسری را دارن میبرن یگان که دیگه جای خود داره
    الان هم یک سری از جاهای ارتش دارن اشتباه برداشت میکنن از قانون جدید که تا یکی دوهفته دیگه درست میشه
    ختم کلام، این که من گفتم کاملا صحت داره و دیگه دنبال خبر و شایعه دیگه نباشید، تمامش همین بود که گفتم، خلاص

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)