صفحه 491 از 740 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501541591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    من ۶ماه کسری داشتم که فقط ۴ماهش به دردم میخورد که بعد از ده روز از ثبت شدن کسری تو برگه سفید با اینکه خدمتم تمام شده چون پروژه امو از دانشگاه جامع برداشتم نه ستاد کل اجا تایید میکنه نه ستاد کل نزاجا و فقط به ما میخندن، نزدیک 10 روزه دنبال یه نامه تاییدیه هستم که تقریبا صد در صد ناامیدم، پروژه و ثبت کسری من برای قبل از این طرح جدیدشون بوده و نزدیک ۲۰ نفری دیدم همین مشکل منو داشتن، خدا از این ارتشیا نگذره

Junior Member

دوستان هرکس پروژه اش از سپاهه و اعزام نشده سعی کنه یجوری بیفته سپاه، یا حداقل ارتش نیفته، سپاه و نیرو انتظامی کما فی السابق پروژه ها رو قبوب میکنن ولی ارتش پروژه های ثبت شده تو برگه سفید رو هم دو هفته ای هست تایید نمیکنه و خیلی هم خوشحالن

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال برام پیش اومده اگه دوستان در این زمینه اطلاع دارند ممنون میشم...
    من از مالک اشتر یه پروژه کسری گرفتم الان تو مرحله دفاع هستش (دفاع در خود دانشگاه) متاسفانه در حال حاضر هم سرباز هستم محل خدمتم هم از تهران دوره و دستم از همه جا کوتاه!
    از امور نخبگان دانشگاه برای دفاع تو بنیاد پرسیدم گفتش لازم نیست خودت بری دفاع کنی؟! ولی وقتی نظرات دوستان رو میخونم یه چیز دیگه نتیجه میگیرم. میشه بگید روند کار به چه صورت هست؟ در ضمن پروژه 6 ماهه هست.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj1985 نمایش پست ها
    سلام
    من ۶ماه کسری داشتم که فقط ۴ماهش به دردم میخورد که بعد از ده روز از ثبت شدن کسری تو برگه سفید با اینکه خدمتم تمام شده چون پروژه امو از دانشگاه جامع برداشتم نه ستاد کل اجا تایید میکنه نه ستاد کل نزاجا و فقط به ما میخندن، نزدیک 10 روزه دنبال یه نامه تاییدیه هستم که تقریبا صد در صد ناامیدم، پروژه و ثبت کسری من برای قبل از این طرح جدیدشون بوده و نزدیک ۲۰ نفری دیدم همین مشکل منو داشتن، خدا از این ارتشیا نگذره
    دوستان هرکس پروژه اش از سپاهه و اعزام نشده سعی کنه یجوری بیفته سپاه، یا حداقل ارتش نیفته، سپاه و نیرو انتظامی کما فی السابق پروژه ها رو قبوب میکنن ولی ارتش پروژه های ثبت شده تو برگه سفید رو هم دو هفته ای هست تایید نمیکنه و خیلی هم خوشحالن
    با این پست ها ما روزی صد بار سکته میکنیم خدایی!!
    مگه میشه کسری توی برگه سفید رو قبول نکنن؟! اصلا همچین اختیاری دارن؟ اینطوری باشه باید کسری بسیج رو هم قبول نکنن چون سپاه صادرش میکنه! یا کسری جبهه، چون اونم ارگان های دیگه صادر میکنن.
    ارتش هم شاید الان این کارو بکنه، ولی مطمئنم به زودی درست میشه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    با این پست ها ما روزی صد بار سکته میکنیم خدایی!!
    مگه میشه کسری توی برگه سفید رو قبول نکنن؟! اصلا همچین اختیاری دارن؟ اینطوری باشه باید کسری بسیج رو هم قبول نکنن چون سپاه صادرش میکنه! یا کسری جبهه، چون اونم ارگان های دیگه صادر میکنن.
    ارتش هم شاید الان این کارو بکنه، ولی مطمئنم به زودی درست میشه.
    شرایط من از همه بغرنجتره چون خدمت قبلی ارتش دارم و الان دانشجو ام و پروژه از جایی به جز ارتش گرفتم و انجام دادم
    وقتی این پستا رو میخونم واقعا دیوونه میشم
    اما تجربه خدمت قبلیم بهم اینو میگه کخپه فقط میخان اذیت کنن دوستان
    خیالتان راحت باشه نهایتا ترخیص خواهید شد اما با تاخیر
    بنده خودم در زمان خدمت موردی رو دیدم که با 15 ماه کسری دو هفته ستاد آجا کشوندش روی زمین تا بهش فرم تسویه حساب داد
    منظورم اینه که داد ولی با تاخیر داد
    پس ناامید نباشید و صبر کنید

Junior Member

ایندفعه داستان ارتش فرق میکنه، نامه ای که به بنیاد زدن و گفتن کسری رو قبول ندارن هم امروز با بچه هایی که همین مشکل رو داشتن دیدیم، تنها جای امیدواری سردارای بنیاد نخبگانن که میگفتن دنبال کار رو میگیرن تا اجا هم قبول کنه، سرباز نیروی دریایی از بندرعباس اومده چهار راه قصر یا نیرو زمینی از شیراز اومده و اینقدر راحت جواب نه میدن عجیبه
    من خودم از همه بیشتر دوست دارم این داستان زودتر حل و فصل شه ولی تنها راهش اعتراض به بازرسی س.ک.ن.م است که متاسفانه اکثر بچه ها از راه دور میان و مجبورن شب برگردن

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

ایندفعه داستان ارتش فرق میکنه، نامه ای که به بنیاد زدن و گفتن کسری رو قبول ندارن هم امروز با بچه هایی که همین مشکل رو داشتن دیدیم، تنها جای امیدواری سردارای بنیاد نخبگانن که میگفتن دنبال کار رو میگیرن تا اجا هم قبول کنه، سرباز نیروی دریایی از بندرعباس اومده چهار راه قصر یا نیرو زمینی از شیراز اومده و اینقدر راحت جواب نه میدن عجیبه
    من خودم از همه بیشتر دوست دارم این داستان زودتر حل و فصل شه ولی تنها راهش اعتراض به بازرسی س.ک.ن.م است که متاسفانه اکثر بچه ها از راه دور میان و مجبورن شب برگردن
    این خبر خیلی بعیده
    یا شما بد متوجه شدید
    شما از کجا میدونید آجا نامه زده به بنیاد؟ از بنیاد شنیدید؟ آخه مگه ممکنه آجا مصوبه رهبری برای پروژه های کسری رو قبول نکنه!!
    در ضمن با توجه به اینکه قشر زیادی از دوستان تحصیل کرده معمولا برای خدمت در ارتش میفتند در این صورت اکثر پروژه های کسری لغوه
    ستاد کل در کل جواب نامه های کسری رو معمولا دیر میده من دوستم یک ماه طول کشید تا نامه زد به یگانش
    خودتون وقتی به شایعه ای دامن میزنید متاسفانه ممکنه اثرات بدی داشته باشه
    آخه وقتی یه کسری تو برگه سفید ثبت بشه، چطور ستاد کل قبول نمیکنه!!
    وقتی به ستاد کل میرید برای ثبت کسری و نامه زدن به یگانتون، اولین چیزی که از شما میخوان میگن برید تاییدیه پلیس + 10 رو بیارید بعد از اون نامه میزنه
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

شایعه؟ فردا برو لویزان بگو نامه کسری نخبگان دارم میگه ما دیگه قبول نمیکنیم برو ۴راه قصر ستادکل اجا، آجا مسولش میگه شما که کسریتون از سپاهه طبق مصوبه باید برای خدمت مینداختنتون سپاه و ستاد کل آجا قبول نداره این کسریو
    ضمنا من۱۰ روزه از ۶صبح تا ۲ دنبال یک نفرم کار خودمو راه بندازه، اینکه راجع به آجا اینجا نوشتم تجربه ام بود تا بچه ها از سرداری که تو نخبگانه کمک بخوان
    شمااگه ۲روز تو ارتش خدمت کرده باشی میدونی که چه کارایی از دستشون برمیاد

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

دوست من قانون عطف به ماسبق نمیشه
    این مصوبه که اومده که جدیدا اومده برای از این به بعده که کسانی که خدمت ارتش کردن یا در حین خدمت در ارتشند باید در ارتش پروژه بگیرن.
    خواهی دید که قضیه چیز دیگست و بزودی مشکل حل خواهد شد
    حتما پیگیری کنید از بنیاد
    فردا هر کی میره بنیاد بره از کارکنان اونجا-نه سربازا- بپرسن قضیه رو
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

برادر من امروز بنیاد و ستاد مشترک آجا بودم، اون نامه ای که میگم بهمون نشون داد در جواب کسری یه بنده خدایی بود که از یه جایی ۱۵ ماه کسری گرفته بود و در جواب نامه کسری سردار نامه زده بود که قبول ندارن، صد بار گفتیم این مصوبه مال قبل از زمان ماست ولی سرهنگی که اونجا بود میخندید و میگفت قانون از روزی که اومد لازم الاجراست، بعدش رفتیم بنیاد که گفتم تنها نقطه امید سردار بنیاده چون اجا که فقط نه میگفت به ما، فقط من تنها نبودم بچه های دیگه کسریاشون خیلی بیشتر بود که اونا هم همین گرفتاری رو داشتن
    من خودم فردا باز هم میرم بنیاد چون تنها امیدم به سرداره که یه نامه نگاری بکنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)