صفحه 5 از 740 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان من راسیاتش خیلی استرس گرفتم در مورد کسریم من 2 فش کتاب ترجمه کردم یکی 380 صفحه و یکی 410 صفحه به خاطر اشتباه خودم که کم گفتم واقعیتا به سازمان گفتم و گفتم 8 ماه دیگه خدمت دارم اونام برام 11 ماه پیشنهاد دادن رفتم دفاع کردم قرار هفتۀ دیگه جواب بدن. سازمان بهمن گفت مطمئن باش با 11 ماه 8 ماها بهت میدن حالا می خوام بدونم چقدر احتمال داره که ندن 8 ماها کسایی که تجربه دارن ؟؟؟ اگر ندن بخوام اتراض کنم مرالش چجوریه چقدر طول می کشه؟ خیلی استرس بدی گرفتم چون خیلی شرایط بدی دارم کسی می تونه کمکم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    سلام دوستان من راسیاتش خیلی استرس گرفتم در مورد کسریم من 2 فش کتاب ترجمه کردم یکی 380 صفحه و یکی 410 صفحه به خاطر اشتباه خودم که کم گفتم واقعیتا به سازمان گفتم و گفتم 8 ماه دیگه خدمت دارم اونام برام 11 ماه پیشنهاد دادن رفتم دفاع کردم قرار هفتۀ دیگه جواب بدن. سازمان بهمن گفت مطمئن باش با 11 ماه 8 ماها بهت میدن حالا می خوام بدونم چقدر احتمال داره که ندن 8 ماها کسایی که تجربه دارن ؟؟؟ اگر ندن بخوام اتراض کنم مرالش چجوریه چقدر طول می کشه؟ خیلی استرس بدی گرفتم چون خیلی شرایط بدی دارم کسی می تونه کمکم کنه؟
    دوست عزیز بااین شرایط جای نگرانی نداره 8 ماهو میدن، من شنیدم برای 3 صفحه ترجمه 1 روز کسری..

Junior Member

سلام عزیزان
    متاسفانه "لیست سازمان های مورد تایید بنیاد نخبگان" رو بعد از دو روز گشتن، هنوز نیافتم.
    اگر محبت کنید دوباره آپلود کنید یا حداقل شماره پستی که تو این 400 صفحه اون رو آپلود کرده رو بزارید ممنون میشم.

Junior Member

سلام

اگر کسی بخواد دو تا پروژه بگیره روند کار این طوریه که اول باید یه پروژه بگیره و تموم کنه و بعدش دفاع نکنه تا پروژه دوم رو بگیره و اون رو که تموم کرد بعداً دفاع کنه؟یا این که باید همون اول دو تا پروژه رو با هم بگیره؟

نهادهایی هستش که بشه آدم خودم پروژه پیشنهاد بده و همون رو برداره؟

پروژه هایی که میشه بعد از اتمام کارهای تئوری ، اونها رو ساخت ، کسری بیشتری می گیرند؟ حدودا چقدر؟

میشه که یه پروژه رو به صورت تئوری تعریف کرد و بعد از این که کار تئوریش تموم شد ، کار ساختش رو به صورت پروژه جداگانه تعریف کرد؟

Junior Member

سلام

من یه پروژه 6 ماهه پیدا کردم. با ارگان که صحبت کردم گفتش پروژه دوم رو بعد 6 ماه میتونیم بهت بدیم! من گفتم اگه من زیاد کار کنم و پروژه 6 ماهه رو زودتر تموم کنم چطور؟ گفتش که به ما گفتن تا پایان دوره اون 6 ماه میتونین جدیدشو تعریف کنین! یعنی تا مدت 6 ماه تموم نشه پایان کار و اینا نمیتونن بدن! اونموقع که برای دوتا پروژه 6 ماهه باید یک سال صبر کرد!!! آیا این صحت داره؟ دوستان تجربشو دارن؟؟؟

2. آیا اون پروسه طولانی داوری مجدد برای بالای 9 ماه شده یا همون 6 ماهه؟ تو ویکی که کردنش 9 ماه ولی پستای اخیر دوستان همه ش بالای 6 ماه هارو گفتن رفته داوری مجدد!

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_989 نمایش پست ها
    سلام

من یه پروژه 6 ماهه پیدا کردم. با ارگان که صحبت کردم گفتش پروژه دوم رو بعد 6 ماه میتونیم بهت بدیم! من گفتم اگه من زیاد کار کنم و پروژه 6 ماهه رو زودتر تموم کنم چطور؟ گفتش که به ما گفتن تا پایان دوره اون 6 ماه میتونین جدیدشو تعریف کنین! یعنی تا مدت 6 ماه تموم نشه پایان کار و اینا نمیتونن بدن! اونموقع که برای دوتا پروژه 6 ماهه باید یک سال صبر کرد!!! آیا این صحت داره؟ دوستان تجربشو دارن؟؟؟

2. آیا اون پروسه طولانی داوری مجدد برای بالای 9 ماه شده یا همون 6 ماهه؟ تو ویکی که کردنش 9 ماه ولی پستای اخیر دوستان همه ش بالای 6 ماه هارو گفتن رفته داوری مجدد!

شما ااز کدوم ارگان درخواست کردین ؟ میشه بگید کدوم شهر هستین ؟ ممنون میشم اگه لیست ارگان ها رو که میشه پروژه برداشت بگین ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی دقیقا می دونه میشه از طریق کارشناسی از سازمان های مربوط پروژه گرفت و تشکیل کمیسیون داد؟ من فارغ التحصیل کارشناسی هستم می خواستم از طریق بنیاد نخبگان نیروی مسلح اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lh_bvo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی دقیقا می دونه میشه از طریق کارشناسی از سازمان های مربوط پروژه گرفت و تشکیل کمیسیون داد؟ من فارغ التحصیل کارشناسی هستم می خواستم از طریق بنیاد نخبگان نیروی مسلح اقدام کنم.
    سلام
    ب ن ن م فقط برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری و دانشجویان دکتری پروژه تعریف میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط a8822443018 نمایش پست ها
    شما ااز کدوم ارگان درخواست کردین ؟ میشه بگید کدوم شهر هستین ؟ ممنون میشم اگه لیست ارگان ها رو که میشه پروژه برداشت بگین ؟
    دوست عزیز شما باید یه سر بیای تهران پادگان خلیل زاده، اونجا تقریبا 60-70 تا سازمان لیست شدن، شما متناسب با رشتتون شماره تلفن سازمانهایی که به کارتون میخوره رو برمیدارید و یکی یکی زنگ میزنید
    البته اتاق تشکیل پرونده چندتا سرباز باحال داره اگه بتونی مخشونو بزنی اونا میدونن رشته شما رو کدوم سازمان نیاز داره و پروژه میده، یه لیست میتونه بهت بده که خیلی کمکت میکنه
    من از این طریق سازمانهای مربوط به رشته ام رو پیدا کردم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط edrisnoei نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی بخواد دو تا پروژه بگیره روند کار این طوریه که اول باید یه پروژه بگیره و تموم کنه و بعدش دفاع نکنه تا پروژه دوم رو بگیره و اون رو که تموم کرد بعداً دفاع کنه؟یا این که باید همون اول دو تا پروژه رو با هم بگیره؟

نهادهایی هستش که بشه آدم خودم پروژه پیشنهاد بده و همون رو برداره؟

پروژه هایی که میشه بعد از اتمام کارهای تئوری ، اونها رو ساخت ، کسری بیشتری می گیرند؟ حدودا چقدر؟

میشه که یه پروژه رو به صورت تئوری تعریف کرد و بعد از این که کار تئوریش تموم شد ، کار ساختش رو به صورت پروژه جداگانه تعریف کرد؟
    سلام
    دقیقا همینطوره، یه پروژه رو که تموم کنی میتونی پروژه دوم رو برداری
    تا پروژه هات تموم نشده نفرست برای داوری چون هر نفر فقط یک بار براش کمیسیون تشکیل میدن و پروندش بسته میشه
    باید دقت کنید دوتا پروژه آبدار بردارید تا حداکثر استفاده رو از کسری ببرید پروژه های کم کسری نگیرید
    بیشتر سازمانها ازت میخوان که خودت چندتا موضوع بدی و اگه خوششون اومد کار کنی البته موضوعت باید به درد اون سازمان بخوره
    تئوری بسازی یا نسازی آخر کار کارت ارزیابی میشه و یه مدت زمان برای کسری پیشنهاد میشه مثلا 12 ماه کسری برای یک پروژه خوب، این 12 ماه میره ب ن ن م و بعد از کمیسیون میشه 10 ماه یا اگه خوش شانس باشی 11 ماه
    نمیشه از همون ابتدا میزان کسری رو تخمین زد
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)