صفحه 508 از 740 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518558608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان به این موضوع توجه کنن که ارتش سرخود کاری انجام نمیده و این موضوع در مصوبه سال ۸۸ ستاد کل بیان شده، فقط اینکه تا حالا اجرا نمی شده و با تغییر رییس ستاد کل، بنیاد نخبگان از یک معاونت مستقل به یک زیر مجموعه معاونت انسانی ستاد کل تبدیل شد، و به این شکل ابلاغ شد که قانون حتما اجرا بشه و اگر الان ارتش قبول کرده پروژه های افراد اعزام شده قبل ۶/۱ رو قبول کنه در اصل لطف کرده.
    فقط موضوعی که وجود داره طبق همون قانون سال ۸۸ بنیاد باید محل خدمت شما رو ( دوستانی که اعزام نشدن ) تعیین کنه، که انشاءالله عملیاتی بشه.
    دوستان به نظر بنده ( این نظر کاملا شخصیه ) از گرفتن پروژه از دو ارگان مختلف پرهیز کنید مگر اینکه قبلش با بنیاد هماهنگ کرده باشید.
    دوستانی هم که قبلا اعزام شده بودن و الان دانشجو هستن اگر نامه شروع بکارشون صادر شده که هیچ احتمالا ادامه خدمت رو در ارگان پروژه دهنده انجام بده ( اگر طبق قانون عمل بشه )، اگر تازه میخوان شروع بکار کنن حتما ابتدا به بنیاد مراجعه کنن.
    روز چهارشنبه نظام وظیفه بودم برای یه کار شخصی، یکی از افسران نظام وظیفه توی سالن به سوالات پاسخ میدادن، رفتم پیشش و موضوع رو توضیح دادم، گفتن نامت رو از بنیاد بیار داخل پروندت قرار بگیره موقع تععین یگان خدمتی لحاظ خواهد شد ( راست و دروغش رو نمی دونم دیگه ).

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    دوستان به این موضوع توجه کنن که ارتش سرخود کاری انجام نمیده و این موضوع در مصوبه سال ۸۸ ستاد کل بیان شده، فقط اینکه تا حالا اجرا نمی شده و با تغییر رییس ستاد کل، بنیاد نخبگان از یک معاونت مستقل به یک زیر مجموعه معاونت انسانی ستاد کل تبدیل شد، و به این شکل ابلاغ شد که قانون حتما اجرا بشه و اگر الان ارتش قبول کرده پروژه های افراد اعزام شده قبل ۶/۱ رو قبول کنه در اصل لطف کرده.
    فقط موضوعی که وجود داره طبق همون قانون سال ۸۸ بنیاد باید محل خدمت شما رو ( دوستانی که اعزام نشدن ) تعیین کنه، که انشاءالله عملیاتی بشه.
    دوستان به نظر بنده ( این نظر کاملا شخصیه ) از گرفتن پروژه از دو ارگان مختلف پرهیز کنید مگر اینکه قبلش با بنیاد هماهنگ کرده باشید.
    دوستانی هم که قبلا اعزام شده بودن و الان دانشجو هستن اگر نامه شروع بکارشون صادر شده که هیچ احتمالا ادامه خدمت رو در ارگان پروژه دهنده انجام بده ( اگر طبق قانون عمل بشه )، اگر تازه میخوان شروع بکار کنن حتما ابتدا به بنیاد مراجعه کنن.
    روز چهارشنبه نظام وظیفه بودم برای یه کار شخصی، یکی از افسران نظام وظیفه توی سالن به سوالات پاسخ میدادن، رفتم پیشش و موضوع رو توضیح دادم، گفتن نامت رو از بنیاد بیار داخل پروندت قرار بگیره موقع تععین یگان خدمتی لحاظ خواهد شد ( راست و دروغش رو نمی دونم دیگه ).
    پس با این اوصاف باید امیدی نباشه که اوضاع درست بشه. درسته؟
    بعد ممکنه ناجا یا سپاه هم این محدودیت هارو بزارن؟ من پروژم رو مرداد دفاع کردم و الان هم تو سیستم ثبت هست و برج 8 اعزامم.
    سابقه خدمت ناجا دارم و پروژم از دانشگاه امام حسین بوده. ممکنه پروژه منم منتفی بشه؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

راستی اینم بگم کسی مثل من که سابقه خدمت داره و توی دوره دانشجویی پروژه ای رو انجام داده نظام وظیفه نمیتونه یگان خدمتیمو عوض کنه و نمیکنه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    راستی اینم بگم کسی مثل من که سابقه خدمت داره و توی دوره دانشجویی پروژه ای رو انجام داده نظام وظیفه نمیتونه یگان خدمتیمو عوض کنه و نمیکنه.
    اول اینکه چیزی به اسم منتفی وجو نداره، اگر برای پروژتون زحمت کشیدید انقدر راحت صرف نظر نکنید شاید لازم باشه یه مقدار پیگیری انجام بدید.
    فعلا تا به امروز کسی از ناجا یا سپاه گزارشی مبنی بر عدم قبول پروژش ارسال نکرده.
    این موضوعی که فرمودید درست نیست، همین الان شما ۸۰ درصد ممکن ناجا اعزام بشید ( بطور سیستمی ) ولی ۲۰ درصد ممکن جای دیگه ای باشه.
    من میشناسم دوستانی که یگان قبل و بعد دانشجویی شون یکسان نبوده، و اینکه نظام وظیفه توان انجام این کار رو هم داره.
    من جای شما بودم ریسک نمیکردم و میرفتم بنیاد نامه درخواست اعزام به سپاه رو میگرفتم.

سلام دوستان
    من الان سرباز نیروی انتظامی هستم و 6 ماه از خدمتم باقی مونده. از دفتر تحقیقات ناجا پروزه کسری گرفتم که در نهایت 4 ماه برام تصویب شد و نامه کسری به همراه سی دی رو بردم ب ن ن م تحویل دبیرخونه دادم. اونجا یه سرباز بود که گفت برو بعد از 2 هفته بیا پیگیری کن. میخواستم ببینم با توجه که من شهرستان هستم آیا حتما خودم باید برم یا میتونم کسی رو بفرستم و اصلا بقیه مراحل به چه صورت هست و حدودا چقدر طول میکشه تا کسری قطعی بیاد رو پروندم؟ امکانش هست از این 4 ماه چیزی کم کنن؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidmtl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان سرباز نیروی انتظامی هستم و 6 ماه از خدمتم باقی مونده. از دفتر تحقیقات ناجا پروزه کسری گرفتم که در نهایت 4 ماه برام تصویب شد و نامه کسری به همراه سی دی رو بردم ب ن ن م تحویل دبیرخونه دادم. اونجا یه سرباز بود که گفت برو بعد از 2 هفته بیا پیگیری کن. میخواستم ببینم با توجه که من شهرستان هستم آیا حتما خودم باید برم یا میتونم کسی رو بفرستم و اصلا بقیه مراحل به چه صورت هست و حدودا چقدر طول میکشه تا کسری قطعی بیاد رو پروندم؟ امکانش هست از این 4 ماه چیزی کم کنن؟ ممنون
    شما بنیاد ن ن م دفاع کردی؟

دوستان من 4 شنبه بنیاد بودم.اگر کسی سوالی داره در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    دوستان من 4 شنبه بنیاد بودم.اگر کسی سوالی داره در خدمتم.
    سلام عزیز
    اگه خبری در مورد یکسان بودن یگان خدمت و یگان انجام پروژه داری ممنون میشیم با ما به اشتراک بذاری..
    سرانجامش چی شد؟ قرار شد ارتش پروژه هایی رو که محل انجامش یگان دیگه بوده و شروع به کارش قبل تیر، قبول کنه؟ یا هر خبر دیگه ای
    ممنون

سلام من پروژه 9 ماهه اولم از وزارت دفاع در دوران دانشجویی برداشتم الان سرباز وزارت دفاع هستم یک پروژه از سایت kasri.ir برداشتم که پیشنهاد خودم 2ماه کسری برای زودتمام کردن سربازی بود که تاریخ شروعش بنیاد 27 مرداد 95 زده ایا بنیاد و یا وزارت دفاع پروژه دوم من که مربوط به سپاه هست قبول میکنه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    چه طوری میتونم لیست ارگانهای آماده به دریافت پروژه ی کسر خدمت را پیدا کنم ؟ رشتم کامپیوتر هست .. برای این رشته چه ارگان هایی رو پیشنهاد میکنید.. / سوال بعدی اینکه چقدر میتونم به سایت
    kasri.ir امیدوار باشم ....
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)