صفحه 51 از 740 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با سلام خدمت کاربران.
    من 7 ماه ارتش خدمت کردم و در حین خدمت ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم و الان در حال تحصیل هستم.رشته تحصیلی من کشاورزی-صنایع غذایی هستش . کسی میدونه من برای پروژه کسری خدمت گرفتن کجا اصفهان میتونم در رابطه با رشتم و یا ترجمه مراجعه کنم و پروژه بگیرم ؟

Junior Member

با سلام
    اگر از سازمانی پروژه کسری زیر 6 ماه بگیری ایا نیاز به دفاع در ب ن ن م داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان من ٢ تا پروژه دارم يكي ١٠ ماه يكي ١٢ ماه جفتشونم طراحي و مدلينگ و پايپينگ تولي سوخت موشك هست به نظرتون چقدرشو تصويب ميكنن ؟ ممكن بتونم ١٩-٢٠ ماه بگيرم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpamini نمایش پست ها
    با سلام
    اگر از سازمانی پروژه کسری زیر 6 ماه بگیری ایا نیاز به دفاع در ب ن ن م داره یا نه؟
    سلام
    برای همه پروژه ها باید توی ب ن ن م دفاع کرد. حالا اگر زیر 9 ماه باشه یکبار دفاع داره و اگه بیشتر باشه دوبار دفاع داره.
    برای زیر 9 ماه هم دفاع در حد 5 دقیقه هست.

Junior Member

سلام
    من یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده:
    من پروژه کسر خدمت از وزارت دفاع گرفتم اما به خاطر یه سری مشکلات نمیرسم انجام بدم، مشکلی که پیش نمیاد من پروژه تحویل ندم بهشون؟؟؟

سلام دوست عزيز
    اگه كلا بخواي انصراف بدي بايد به سازماني كه ازشون پروژه گرفتي اعلام كني تا يه نامه به بنياد نخبگان بزنن و انصرافت رو اعلام كنن،در غير اين در صورتي كه بخواي مجددا پروژه بگيري به مشكل بر مي خوري،
    اين كارا رو در صورتي بايد انجام بدي كه مطمين باشي اون سازماني كه پروژت رو گرفتي تو بنياد نخبگان واست تشكيل پرونده داده يا مي خواهد بدهد،
    موفق باشي

Junior Member

سلام
    من بخوام 2 تا پروژه بگیرم الزاما باید از یک سازمان باشه؟
    من یکبار به دلیل بحث مالی و نرم افزار ، یه پروژه ای از یکی از شرکتهای تحت سازمان صنایع دریایی گرفته بودم که کنسلش کردم.الان میخوام یک پروژه از یکی از شرکتهای دیگه همین سازمان بگیرم و دومین پروژه هم از یک سازمان دیگه. چطوری باید اقدام کنم؟آیا شدنی است؟ چطور اقدام کنم که هم پوشانی پروژه نباشه که بنیاد گیر بده؟ نامه های شروع به کارشون جطور میخوره؟
    در ضمن اوایل سال دیگه هم اگه خدا بخواد سرباز امریه هستم. میخواستم تو خدمت انجام بدم. بهم مرخصی و این چیزا میدن برای کارهای اداری پروژه ها؟
    ممنون از دوستان

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mighat67 نمایش پست ها
    سلام
    من بخوام 2 تا پروژه بگیرم الزاما باید از یک سازمان باشه؟
    من یکبار به دلیل بحث مالی و نرم افزار ، یه پروژه ای از یکی از شرکتهای تحت سازمان صنایع دریایی گرفته بودم که کنسلش کردم.الان میخوام یک پروژه از یکی از شرکتهای دیگه همین سازمان بگیرم و دومین پروژه هم از یک سازمان دیگه. چطوری باید اقدام کنم؟آیا شدنی است؟ چطور اقدام کنم که هم پوشانی پروژه نباشه که بنیاد گیر بده؟ نامه های شروع به کارشون جطور میخوره؟
    در ضمن اوایل سال دیگه هم اگه خدا بخواد سرباز امریه هستم. میخواستم تو خدمت انجام بدم. بهم مرخصی و این چیزا میدن برای کارهای اداری پروژه ها؟
    ممنون از دوستان
    سلام دوست عزیز

1. توصیه میشه که هر 2 پروژه از یک سازمان باشه ؛ ولی لزومی نداره.
    2. شما با یکی از سازمانها صحبت میکنید و نامه اعلام نیاز ازشون میگیرید و میرید در ب ن ن م تشکیل پرونده میدین و پروژه را شروع میکنید. چند ماه بعد که این پروژه تموم شد، نامه اتمام پروژه را از همون سازمان میگیرید و میبرید بنیاد. بلافاصله نامه اعلام نیاز پروژه دوم را از سازمان دوم میگیرید و میبرید بنیاد تا داخل پرونده تان بذارن و پروژه دوم را شروع میکنید. بعد از اتمام پروژه دوم هم دوباره نامه اتمام پروژه را میگیرید و میبرید بنیاد و اینبار تقاضای وقت دفاع برای پروژه هاتون میکنید. توجه کنید که اگه هر دو پروژه را از یک سازمان بردارید ، یک حسنش همینجاست که اونا خودشون میتونند تاریخ شروع و اتمام نامه ها را تنظیم بکنند تا مشکلی پیش نیاد.
    3. من توصیه میکنم از همین الان پروژه ها را کار بکنید تا تموم بشه ؛ چون در حین خدمت وقت چندانی نخواهید داشت. مرخصی هم ماهی یک روز. در ضمن توجه بکنید که اکثر سازمانهایی که امریه میدن ، کسری را قبول نمیکنند. از الان باهاشون صحبت بکنیدتا بعدا متضرر نشید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member trust آواتار ها

من شرایط نخبگی داشتم متاسفانه ثبتش نکردم ک برا سربازی هم خوب شه ...الان باید پروژه بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    كسي جواب مارو نميده ؟
    سلام

والا یکی از بچه ها توی پستای قبلی نوشته بودن که 25 ماه پیشنهاد داشتن و فقط فکر میکنم 18 ماهش رو قبول کرده بودن، ولی خوب به طرحی که دارین هم بستگی داره، فکر نمیکنم از 22 ماهی که شما دارین، 20 ماهش رو بدن، ولی ناامید هم نباشین و برین برای دفاع، چون این چیزا حساب و کتابه دقیقی روش نیست....
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)