صفحه 512 از 740 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    والا نظر منم همینه ولی سر همین داستان من نمیتونم پروژه بگیرم
    مدیرمون میگه بیا واسه من این کارو انجام بده ولی مسئول سربازی سازمان میگه تو نباید یکان خودت بگیری باید از همه جای وزارت دفاع به جز یگان خودت بگیری.
    سر همین داستان نمیدونم چیکار کنم.
    شماره ای چیزی کسی داره که این مساله رو از یه منبع معتبر مثل بنیاد بپرسم؟
    شبیه این موضوع شما رو دیدم.
    من تبریز برای صنایع دریایی پروژه انجام میدادم و اونجا چندتا سرباز داشتن..یکبار با مسئول پروژه صحبت میکردم که اون گفت برای این سربازا اینجا پروژه نمیدیم!
    دیگه من زیاد اصرار نکردم ولی خیلی عجیب بود...فکر کنم به خاطر پارتی بازی و اینجور مسائل نمیدن...پیش خودشون فکر میکنن که یکی که سرباز اونجاس حتما تا الان آشنا پیدا کرده و مقدار کسری رو زیاد میزنن!!!

Junior Member

دوستان تکلیف کسانی که خدمت قبلی دارن و شروع به کارشون هم قبل از تیرماه هست ول هنوز تو بنیاد دفاع نکردن و کسریشون ثبت نشده چی میشه. من از متن متوجه نشدم ممنون میشم کسی از دوستان اطلاع داشت راهنمایی کنه.

کسی میدونه این مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی برای کجاست؟برای وزارت دفاع هست؟(http://www.mtrd.ir/page/%D8%AF%D8%B1...B1%DA%A9%D8%B2)
    من پروژه اولمو از وزارت دفاع گرفتم و دوم رو هم همه کاراشو کرده بودم و از امام حسین گرفته بودم که با این بخش نامه جدید باید از وزارت دفاع بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Absab نمایش پست ها
    دوستان تکلیف کسانی که خدمت قبلی دارن و شروع به کارشون هم قبل از تیرماه هست ول هنوز تو بنیاد دفاع نکردن و کسریشون ثبت نشده چی میشه. من از متن متوجه نشدم ممنون میشم کسی از دوستان اطلاع داشت راهنمایی کنه.
    برداشت من اینه که مشکلی پیش نمیاد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بر طبق این قانون قاعدتا دانشجو هر ارگانی پروژه و کسری گرفت بعدا هم همون جا تقسیم خواهد شد در بند 2 اشاره کرده که:
    درصورتی که از سایر سازمان های نیروهای مسلح کسری خدمت دریافت نموده اند، به سازمان وظیفه عمومی ناجا عودت تا به سازمان مربوط اعزام گردند.
    اخه موضوع اینه که مثلا یه جایی مثل وزارت دفاع کلی پروژه تعریف میکنه و کلی ادم باهاش کار میکنن ولی فقط یه پادگان داره..اینجا تکلیف چیه؟ ملت چه باید بکنن وقتی جا نداره؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    اخه موضوع اینه که مثلا یه جایی مثل وزارت دفاع کلی پروژه تعریف میکنه و کلی ادم باهاش کار میکنن ولی فقط یه پادگان داره..اینجا تکلیف چیه؟ ملت چه باید بکنن وقتی جا نداره؟؟
    معمولا وقتی یک قانونی گذاشته میشه هیچ وقت تمامی جنبه های اون درنظر گرفته نمیشه و وقتی مشکل پیش میاد به فکر میوفتن که راه حلی را ارائه و یا یک تبصره ایجاد کنند
    موردی هم که شما اشاره کردید یکی از ایرادات اون هست که به نظر باید منتظر باشیم که یک حجم زیادی از تقاضا برای وزارت دفاع از طرف مشمولین ارسال بشه و وزارت دفاع عدم
    نیاز اعلام کنه و بعد بر طبق این قانون که تصویب شده برای این ماجرا یک راه چاره پیدا کنند که قاعدتا ساده ترین راه کاری که پیاده خواهند کرد این خواهد بود که تاریخ اعزام ها را به
    تعویق بیندازند و یا مثلا کسانی که کسری کمی دارند را در الویت های زودتر اعزام و کسانی که کسری زیادی دارند که در الویت های بعدی قرار بدهند البته همه این هایی که گفتم
    در حد حدس و گمانه و فقط مثال زدم که شرایط را براتون شبیه سازی کنم که احتمالا راه حل برای تبعات و مشکلات این قانون در زمان وقوع آن ارائه خواهد شد و نباید انتظار داشته
    باشید که الان همه جنبه های اون مورد بررسی قرار بگیرد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    شما بنیاد ن ن م دفاع کردی؟
    خیر تو خود بنیاد دفاع نکردم بلکه تو جلسه ای که خود دفتر تحقیقات داشت دفاع کردم. بنیاد هم که رفتم کسی چیزی نگفت فقط سی دی کار با نامه کسری رو گرفتن گفتن دو هفته دیگه بیا پیگیری کن!!

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    معمولا وقتی یک قانونی گذاشته میشه هیچ وقت تمامی جنبه های اون درنظر گرفته نمیشه و وقتی مشکل پیش میاد به فکر میوفتن که راه حلی را ارائه و یا یک تبصره ایجاد کنند
    موردی هم که شما اشاره کردید یکی از ایرادات اون هست که به نظر باید منتظر باشیم که یک حجم زیادی از تقاضا برای وزارت دفاع از طرف مشمولین ارسال بشه و وزارت دفاع عدم
    نیاز اعلام کنه و بعد بر طبق این قانون که تصویب شده برای این ماجرا یک راه چاره پیدا کنند که قاعدتا ساده ترین راه کاری که پیاده خواهند کرد این خواهد بود که تاریخ اعزام ها را به
    تعویق بیندازند و یا مثلا کسانی که کسری کمی دارند را در الویت های زودتر اعزام و کسانی که کسری زیادی دارند که در الویت های بعدی قرار بدهند البته همه این هایی که گفتم
    در حد حدس و گمانه و فقط مثال زدم که شرایط را براتون شبیه سازی کنم که احتمالا راه حل برای تبعات و مشکلات این قانون در زمان وقوع آن ارائه خواهد شد و نباید انتظار داشته
    باشید که الان همه جنبه های اون مورد بررسی قرار بگیرد
    نیما جان الان به نظرت بر اساس این قانونی که وضع شده من که خدمت قبلی ناجا دارم و کسریم از سپاهه و برج 8 اعزام میشم تکلیفم چیه؟ یگانم عوض میشه یا همون ناجا کسریمو قبول میکنه؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    اون یه پادگان وزرات دفاع کجاست؟من برای اونا پروژه انجام دادم و تاریخ اعزامم برج 10 هست...میخوام ببینم تهران میوفتم یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    اون یه پادگان وزرات دفاع کجاست؟من برای اونا پروژه انجام دادم و تاریخ اعزامم برج 10 هست...میخوام ببینم تهران میوفتم یا نه
    پادگان شهید جوادنیا قزوین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)