صفحه 513 از 740 نخستنخست ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523563613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    نیما جان الان به نظرت بر اساس این قانونی که وضع شده من که خدمت قبلی ناجا دارم و کسریم از سپاهه و برج 8 اعزام میشم تکلیفم چیه؟ یگانم عوض میشه یا همون ناجا کسریمو قبول میکنه؟
    شرایط شما یخورده بغرنجه واقعا نمیتونم با قطعیت نظر بدم ولی اگر بخواهیم بر مبنای جنبه های این قانون فکر کنیم به نظرم باید ناجا شما را به نظام وظیفه عودت و به زیرمجموعه سپاه اعزام کنند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شرایط شما یخورده بغرنجه واقعا نمیتونم با قطعیت نظر بدم ولی اگر بخواهیم بر مبنای جنبه های این قانون فکر کنیم به نظرم باید ناجا شما را به نظام وظیفه عودت و به زیرمجموعه سپاه اعزام کنند
    فک نکنم برا شما مشکلی پیش بیاد بنیاد احتمالا یک نامه میزنه به نیرو انتظامی و پروژه شما قبوله و مشکلی نیست ادامه خدمتتونم همون نیرو انتظامی میمونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    معمولا وقتی یک قانونی گذاشته میشه هیچ وقت تمامی جنبه های اون درنظر گرفته نمیشه و وقتی مشکل پیش میاد به فکر میوفتن که راه حلی را ارائه و یا یک تبصره ایجاد کنند
    موردی هم که شما اشاره کردید یکی از ایرادات اون هست که به نظر باید منتظر باشیم که یک حجم زیادی از تقاضا برای وزارت دفاع از طرف مشمولین ارسال بشه و وزارت دفاع عدم
    نیاز اعلام کنه و بعد بر طبق این قانون که تصویب شده برای این ماجرا یک راه چاره پیدا کنند که قاعدتا ساده ترین راه کاری که پیاده خواهند کرد این خواهد بود که تاریخ اعزام ها را به
    تعویق بیندازند و یا مثلا کسانی که کسری کمی دارند را در الویت های زودتر اعزام و کسانی که کسری زیادی دارند که در الویت های بعدی قرار بدهند البته همه این هایی که گفتم
    در حد حدس و گمانه و فقط مثال زدم که شرایط را براتون شبیه سازی کنم که احتمالا راه حل برای تبعات و مشکلات این قانون در زمان وقوع آن ارائه خواهد شد و نباید انتظار داشته
    باشید که الان همه جنبه های اون مورد بررسی قرار بگیرد
    من دوتا پروژه یکی برای وزارت دفاع و دومی رو برای دانشگاه امام حسین انجام دادم. در این صورت تکلیف چیه برای اعزام؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط redemptio نمایش پست ها
    من دوتا پروژه یکی برای وزارت دفاع و دومی رو برای دانشگاه امام حسین انجام دادم. در این صورت تکلیف چیه برای اعزام؟؟
    این هم در واقع یکی دیگه از مواردی که در قانون بهش اشاره نشده است عرض کردم این مشکلات در صورت وقوع و در مرحله انجام مشخص خواهد شد
    و در همون موقع برای اون مشکل بخصوص راه چاره پیدا خواهند کرد و الان تمامی جنبه های اون به نظر میرسه که لحاظ نشده است من نمیدونم برای
    مشکل های اشاره شده از جمله مشکل شما و دوست عزیزمون که در مورد وزارت دفاع اشاره کرد چه خواهند کرد اما در مورد شما در بدترین حالت این
    خواهد بود که بین دو کسری یکی انتخاب کنید اما نکته مهمتر و قابل ذکر اینه که برای این قانون تاریخ مشخص شده است ممکنه پروژه های که از قبل
    تعریف شده در زیرمجموعه این قانون قرار نگیرد و مشکلی برای شما پیش نیاد مسئله مبهم در مورد این قانون تعیین تاریخ اعزام و نه شروع به کار پروژه ها
    برای اعمال قانون می باشد در واقع مشخص نیست که مثلا دانشجوی دکترا که الان در شرف فارغ التحصیلی و مشمول شدنه و 3 سال پیش پروژه انجام
    داده و تاریخ اعزامش بعد 1/8 مثلا 1/12 است آیا در مجموعه این قانون قرار میگیرد یا خیر
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

دوستان باتوجه به این بخشنامه جدید لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم یا سرنوشتم چی میشه.

من پروژه اولم رو از صنایع دریایی که برای وزارت دفاع هست برداشتم و تقریبا اوخر اردیبهشت ماه اومدم تهران دفاع کردم و تموم شد...بعد چندماه برای پروژه دوم اقدام کردم که بعد از کلی بدبختی تونستم از دانشگاه امام حسین(kasri.ir) پروژه ای بردارم و پروپوزال رو نوشتم فرستادم(تقریبا یک هفته پیش) تا اینکه این بخشنامه اومد...اعزامم 95/10/01 هست.
    نمیدونم اصلا بنیاد این پروژه رو قبول میکنه یا نه؟ اگه قبول کنه و شروع بکار بزنه موقع اعزام باید کدوم ارگان برم؟سپاه یا وزارت دفاع؟
    یا اینکه برم از زیرمجموعه های وزارت دفاع پروژه بگیرم که اینکار باتوجه به اینکه شهرستان هستم واقعا برام سخته.
    ممنون میشم راهنمایی کنید....یا اگه از زیرمجموعه های وزارت دفاع جایی رو میشناسید که به مهندسی مکانیک پروژه میده، معرفی کنید

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    دوستان باتوجه به این بخشنامه جدید لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم یا سرنوشتم چی میشه.

من پروژه اولم رو از صنایع دریایی که برای وزارت دفاع هست برداشتم و تقریبا اوخر اردیبهشت ماه اومدم تهران دفاع کردم و تموم شد...بعد چندماه برای پروژه دوم اقدام کردم که بعد از کلی بدبختی تونستم از دانشگاه امام حسین(kasri.ir) پروژه ای بردارم و پروپوزال رو نوشتم فرستادم(تقریبا یک هفته پیش) تا اینکه این بخشنامه اومد...اعزامم 95/10/01 هست.
    نمیدونم اصلا بنیاد این پروژه رو قبول میکنه یا نه؟ اگه قبول کنه و شروع بکار بزنه موقع اعزام باید کدوم ارگان برم؟سپاه یا وزارت دفاع؟
    یا اینکه برم از زیرمجموعه های وزارت دفاع پروژه بگیرم که اینکار باتوجه به اینکه شهرستان هستم واقعا برام سخته.
    ممنون میشم راهنمایی کنید....یا اگه از زیرمجموعه های وزارت دفاع جایی رو میشناسید که به مهندسی مکانیک پروژه میده، معرفی کنید
    جواب این سوال رو هیچ کس (حتی سرهنگ ها و سردارهای توی بنیاد) نمیدونه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

اغا من خیلی اوضام خرابه
    من نمیدونم تکلیفم چیه
    من 7 ماه حدمت قبلی توی ناجا دارم
    5 ماه کسری بسیج دارم که توی برگ سفیدم ثبت شده
    پروژه گرفتم از صبا باتری زیر شاخه وزارت دفاع که تا یکی دو هفته دیگه از پروژه دفاع می کنم.
    اعزامم برج 8 من ااالان کسریم لحاظ میشه یا نه؟؟؟؟
    من اعزامم برج2 بود، انداختمش عقب برج 4 برگ سفیدمم اومد که نیروی انتظامیم باز انداختم عقب برج 8 اعزاممه یعنی 1 ماه دیگه بنظرتون کدوم ارگان میفتم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_mohammadi نمایش پست ها
    اغا من خیلی اوضام خرابه
    من نمیدونم تکلیفم چیه
    پروژه گرفتم از صبا باتری زیر شاخه وزارت دفاع که تا یکی دو هفته دیگه از پروژه دفاع می کنم.
    من اعزامم برج2 بود، انداختمش عقب برج 4 برگ سفیدمم اومد که نیروی انتظامیم باز انداختم عقب برج 8 اعزاممه یعنی 1 ماه دیگه بنظرتون کدوم ارگان میفتم؟؟؟
    نیروی انتظامیدمی افتید. فعلن که ناجا توجهی به زمان اعزام و محل انجام پروژه نداره و تمام کسری ها رو قبول می کنه نگران نباشید. این مشکل فعلن منحصر به ارتش هست

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_mohammadi نمایش پست ها
    اغا من خیلی اوضام خرابه
    من نمیدونم تکلیفم چیه
    وضعیت من و شما مثل هم هست داداش. نگران نباش ایشالا درست میشه. من فکر نمیکنم نیرو انتظامی ایرادی بگیره از ما.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

من یکم نگرانم باید قبل اینکه کد بخوریم تا دو هفته دیگه حداکثز دفاع کنیم کسری بگیرم خیلی کارای اداریش طول میکشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)