صفحه 52 از 740 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

اخه امسال حد اكسر ١٩ ماه ميتونن بدن اينام ١٨ ماهشو دادن ولي سال بعد ٢٢ ماه ميتونن بدن خدا كنه اذيت نكنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    كسي جواب مارو نميده ؟
    یک رو دیدم 18 ماه کسری داشت و با 12 ماه موافقت کرده بودن
    معمولا کسری های زیاد را بیشتر کم می کنن
    یه چیزی رو که در دفاع باید یهش توجه کنی، مهم جلوه دادن پروژه است
    در واقع اونا نمی خوان بدونن شما چیکار کردین! چیزی که براشون مهمه اینه که از نظر نظامی به چه دردشون می خوره
    در ضمن دفاع بنیاد مثل دفاع ارشد نیست که اساتید اطلاعی از جزئیات رشته شما داشته باشند، پس سعی کن جوری ارئه بدی که براشون ملموس و قابل درک باشه

سلام دوستان
    امروز رفتم بنياد و پروژ اولم رو ثبت مردم،گفت ميره ارزيابي ثانويه،ارزيابي ثانويه چي هست؟ميزان كسري هم ١٥ ماه بود،يه پروژه شش ماهه هم مي خوام از همين سازمان دوباره بگيرم،جمعا ميشه ٢١ ماه كسري.مي خواستم ببينم حداكثر چوقدر از اين٢١ ماه رو بهم ميدن،كسي كه باهاش پروژه برداشتم گفته حسابي خوب ازت دفاع مي كنم،مي خواستم ببينم نظر كسي كه دفاع مي كنه يا نظر كارشناس هاي بنياد؟واسع پروژ اول كه ١٥ ماهه خودمم بايد دفاع كنم؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز رفتم بنياد و پروژ اولم رو ثبت مردم،گفت ميره ارزيابي ثانويه،ارزيابي ثانويه چي هست؟ميزان كسري هم ١٥ ماه بود،يه پروژه شش ماهه هم مي خوام از همين سازمان دوباره بگيرم،جمعا ميشه ٢١ ماه كسري.مي خواستم ببينم حداكثر چوقدر از اين٢١ ماه رو بهم ميدن،كسي كه باهاش پروژه برداشتم گفته حسابي خوب ازت دفاع مي كنم،مي خواستم ببينم نظر كسي كه دفاع مي كنه يا نظر كارشناس هاي بنياد؟واسع پروژ اول كه ١٥ ماهه خودمم بايد دفاع كنم؟
    با تشكر
    پروژه های بالای 9 ماه ارزیابی ثانویه میره و حدود 2 ماه طول می کشه
    تا اونجایی که من می دونم دوتاپروژه را در بنیاد باید همزمان درخواست دفاع بدی و کلا برای هرکسی یکبار کمیسیون تشکیل میشه
    یعنی وقتی اون 6 ماه را هم دادی می تونی هر دوتارو درخواست دفاع بدی و بعدش یه تاریخ مشخص می کنن
    پروژه های زیر 9 ماه معمولا خودت دفاع می کنی و چیز خاصی نداره ولی بالای 9 ماه را استاد راهنماها میان دفاع می کنن و یه کمیسیون داره که 2 - 3 ماه طول می کشه تا نظر قطعی در خصوص کسری بدن
    معمولا کسری های بالا را زیاد ازشون کم می کنن، فکر کنم 15 ماه بدن، ولی خیلی بستگی به پروژت و اون کسی که براش ارائه می دی داره

دوستان مي خواستم ببينم ارزيابي ثانويه رو مسيول پروژه بهش مي گن بياد يا خود بنياد نخبگان ارزيابي مي كنه؟ و ارزيابي ثانويه مي خواستم ببينم ملاكشون چيه؟اون فرم امتياز دهي كه مسءول پروژه پر مي كنه؟
    با تشكر

Junior Member

سلام. من تو سایت تلاش گران علم و فناوری برای پروژه ترجمه ثبت نام کردم و اونا یک پروژه 3 صفحه ای برای ارزیابی اولیه به من دادند و من انجام دادم و حالا مدت 2 هفته میشه منتظرم یک پروژه بهم بدن ولی خبری نیست. فقط فرم اطلاعات کاربران زده که مثل اینکه باید مدارکی مثل کپی کارت ملی و شناسنامه و... رو پر کنم.بنظر دوستان ارزش داره منتظر بمون یا اینکه بیام از شهرستان به تهران و دنبال یک پروژه برای رشته خودم باشم.چون رشته من عمران-خاک و پی هست هرجایی زنگ زدم پروژه نداشتند حالا نمیدونم چیکار کنم.لطفا کمکم بکنید.

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام
    می خواستم بپرسم این که میگن پروژه باید زیر 9 ماه باشه تا ارزیابی ثانویه نخواد برای یک پروژه است یا برای مجموع زمان دو پروژه؟؟
    مثلا اگر یک 9 ماه و یک 6 ماه کسری داشته باشیم که حمعشون میشه 15 ماه آخر که ببریم بنیاد ارزیابی ثانویه می خواد؟؟

دوستان مي خواستم ببينم ارزيابي ثانويه رو مسيول پروژه بهش مي گن بياد يا خود بنياد نخبگان ارزيابي مي كنه؟ و ارزيابي ثانويه مي خواستم ببينم ملاكشون چيه؟اون فرم امتياز دهي كه مسءول پروژه پر مي كنه؟و مي خواستم ببينم تو ارزيابي يثانويه يه پروژه اي كه ساخت هم داشته و ١٥ ماه كسري گرفته تقريبا چه قدر كم مي كنن
    با تشكر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم این که میگن پروژه باید زیر 9 ماه باشه تا ارزیابی ثانویه نخواد برای یک پروژه است یا برای مجموع زمان دو پروژه؟؟
    مثلا اگر یک 9 ماه و یک 6 ماه کسری داشته باشیم که حمعشون میشه 15 ماه آخر که ببریم بنیاد ارزیابی ثانویه می خواد؟؟
    سلام دوست عزیز

1. اگه یکی از پروژه ها بالای 9 ماه باشه ، باید بره ارزیابی ثانویه.
    2. اگه هر دو پروژه زیر 9 ماه باشه ، ولی مجموعش بالای 12 ماه باشه ، ارزیابی ثانویه نداره ، ولی باید یک نفر از سازمان مورد نظر بره برای دفاع بنیاد.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    دوستان مي خواستم ببينم ارزيابي ثانويه رو مسيول پروژه بهش مي گن بياد يا خود بنياد نخبگان ارزيابي مي كنه؟ و ارزيابي ثانويه مي خواستم ببينم ملاكشون چيه؟اون فرم امتياز دهي كه مسءول پروژه پر مي كنه؟و مي خواستم ببينم تو ارزيابي يثانويه يه پروژه اي كه ساخت هم داشته و ١٥ ماه كسري گرفته تقريبا چه قدر كم مي كنن
    با تشكر
    سلام دوست عزیز

1. اون فرم امتیاز دهی بیشتر حالت فرمالیته داره و فکر نمیکنم کسی بهش اهمیت بده. برای ارزیابی ثانویه ، معمولا بنیاد گزارش پروژه را میفرسته به یک سازمان دیگه تا اونا داوری بکنند و نظرشون را بگن که معمولا 2-3 ماه طول میکشه. بعد که جواب ارزیابی ثانویه اومد، بنیاد خودش یک جلسه دفاع میذاره که یک نفر از سازمان مورد نظر شما باید بره اونجا و دفاع بکنه.
    2. میزان کسری که در نهایت تصویب میشه، معمولا یک چیزی مابین کسری پیشنهادی شما و نتیجه ارزیابی ثانویه است.
    3. پروژه هایی که عملی هستند و ساخت دارند ، معمولا بیشتر از 80-90 درصد میزان کسری پیشنهادی تصویب میشه.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)